Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

Bardzo dziękuję za pierwsze wieści i za to, ze zdecydowaliście się na adopcję właśnie Polci :) Ogromnie zaciskam kciuki, aby szybko stres z niej zszedł i pokochała Was tak mocno jak Murkę :) Polcia pod kocykiem... No wzruszyłam się mocno!

Murko, bardzo dziękuję za pracę włożoną w Polcię, za to że nauczyłaś ją chodzić na smyczy i dałaś przedsionek normalnego domu <3

Dziękuję też jankamałpa za to, że podjęła decyzję, że wyciągnie Polcię z przytuliska, da Jej szansę i znajdzie jej dom. Jesteście cudownie, wszyscy.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2020 o 19:48, Tyśka) napisał:

Pani Marzenka znowu miała telefon o Polcię, ale znowu Pani było za daleko z Rzeszowa... nie doczytała, że suczka przebywa w ok. Janowa, zasugerowała się lokalizacją ogłoszenia. No nic, trudno. Przynajmniej wiemy, że Polcia jest widoczna na olx i się podoba :)

Czytam wątek Polci wstecz- baardzo ciekawy, można  się dużo dowiedzieć :))

Dla Polci to już bez znaczenia, ale może się przydać dla innych zwirzaków.

Rzeszów nie jest tak daleko ani z Zamościa, ani z Janowa :)) Do Krakowa, Katowic i Wrocławia jedzie sie właśnie przez Rzeszów :)) Do Wrocławia jest jeszcze alternatywna trasa przez Warszawę.

W kwestii wizyt PA- po udzieleniu instrukcji na co zwracać uwagę - bo zamiast pierwszego psa wiele lat temu trafił nam się pakiet 5 kotów i tak już zostało- mogę ten Rzeszów obskoczyć- mam niecałe 100 km :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wiadomości dobre, a z każdym  dniem będą coraz lepsze. Też jestem ciekawa, czy imię zostaje ? 

Jeszcze zostaje sprawa zarejestrowania chipu. Pola ma chip i żeby spełniał swoją rolę to trzeba go zarejestrować moim zadaniem najlepiej na safe animal i pytanie do nowych włacicieli Poli , czy sami zarejestrujecie chip, czy ja mam to zrobić/

Jeśli ja to będę potrzebowala danych do rejestracji. Koszt to chyba teraz 50 zl.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Karen116 napisał:

Piękne wiadomości, trzymam kciuki za następne dobre informacje:)

Rozumiem, ze deklaracje dla Poli nie będą już potrzebne? Bo jeśli nie, to przeniosę swoją na inny wątek

Bardzo dziękuję za wsparcie.  Proszę deklarowiczów aby już w grudniu nie wpłacać deklaracji dla Poli.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Murka napisał:

Rozliczenie końcowe suni:

Stan konta na 31 październik wynosił -373,50 zł

+373,50 zł jankamałpa

-336 zł hotelowanie 1-28.11

-133 zł transport do Krakowa (400 zł na 3)

Pozostałość po hotelowaniu Poli wynosi -469 zł.

Dziękuję za rozliczenie. Wysłałam przelew.

image.png.0e4df45a6cf0f6fd0f90b6ee507f3515.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...