Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

Dnia 15.11.2020 o 23:47, Kocia Madka napisał:

Jedna z naszych podopiecznych ma skomplikowaną wadę serca. Dzisiaj była na konsultacji u kardiologa i ze względu na jej stan zalecono nam ograniczanie jej nowych bodźców. Kicia ma jednak mimo wszystko szansę na dom, jutro będę rozmawiała z zainteresowanymi nią ludźmi o wynikach badań, adopcji, osiatkowaniu, okien i transporcie. Jeżeli adopcja kici dojdzie do skutku to z doświadczenia wiem, że organizacja wszystkiego zajmie kilka dni, więc najchętniej wzięlibyśmy Polę po wyadoptowaniu chorej kotki.

Dzień dobry :) Czy można już puścić kciuki w sprawie adopcji Kici? :) Czy nadal trzymać, bo sprawa jest w toku?

Link to comment
Share on other sites

Cześć kochani! Jedziemy po Polę w sobotę :) Razem z Polą zabieramy do Wrocławia dwa inne pieski (chyba parę niewielkich suczek) i chyba jakiegoś szczeniaczka, dwoje naszych przyjaciół będzie nas wspierało w tej szalonej podróży, ale super, że uda nam się pomóc fundacji z transportem podopiecznych do nowych domów :) Damy znać w sobotę albo niedzielę jak minęła podróż naszym wesołym samochodzikiem :) 

Widziałam, że kilka osób pytało o adopcję naszej podopiecznej z wadą serca, niestety nasza Mała Mi (piękność można obczaić na Ja Paczę Sercem) jeszcze nie ma na 100% domku, ale koniec końców na pewno ktoś się w niej zakocha :) 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Kocia Madka napisał:

Cześć kochani! Jedziemy po Polę w sobotę :) Razem z Polą zabieramy do Wrocławia dwa inne pieski (chyba parę niewielkich suczek) i chyba jakiegoś szczeniaczka, dwoje naszych przyjaciół będzie nas wspierało w tej szalonej podróży, ale super, że uda nam się pomóc fundacji z transportem podopiecznych do nowych domów :) Damy znać w sobotę albo niedzielę jak minęła podróż naszym wesołym samochodzikiem :) 

Widziałam, że kilka osób pytało o adopcję naszej podopiecznej z wadą serca, niestety nasza Mała Mi (piękność można obczaić na Ja Paczę Sercem) jeszcze nie ma na 100% domku, ale koniec końców na pewno ktoś się w niej zakocha :) 

Te dwie pięknotki to z tego wątku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352600-dwie-suczki-axaayla-oraz-piesek-dredzik-ferri-dostały-szansę-na-normalne-życiejadą-do-hoteliku-u-murki/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Kocia Madka napisał:

O właśnie o te sunie mi chodziło :) A jeszcze szczeniak do transportu nam się przesłyszał, czy też jakiś z nami jedzie? :D

Szczeniaczek pojedzie jak tylko pani podejmie ostateczną decyzję (ma dać znać dziś/jutro). Mam nadzieję, że decyzja będzie na tak, bo maluchów jest 5 i już trochę dają popalić:)

9075d3da20e44f47gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Kocia Madka napisał:

Cześć kochani! Jedziemy po Polę w sobotę :) Razem z Polą zabieramy do Wrocławia dwa inne pieski (chyba parę niewielkich suczek) i chyba jakiegoś szczeniaczka, dwoje naszych przyjaciół będzie nas wspierało w tej szalonej podróży, ale super, że uda nam się pomóc fundacji z transportem podopiecznych do nowych domów :) Damy znać w sobotę albo niedzielę jak minęła podróż naszym wesołym samochodzikiem :) 

Widziałam, że kilka osób pytało o adopcję naszej podopiecznej z wadą serca, niestety nasza Mała Mi (piękność można obczaić na Ja Paczę Sercem) jeszcze nie ma na 100% domku, ale koniec końców na pewno ktoś się w niej zakocha :) 

Jedziecie aż do samego hoteliku czy spotykacie się na trasie? 

Jesteście bardzo, bardzo odważni - mam nadzieję, że podróż minie Wam bez przygód :) Trzymam mocno kciuki za drogę i za pierwsze chwile Polci. 

Mała Mi ma ogromne szczęście, że Was ma :) Ja sama mam kota (mix siba - też adopcyjniaka), któremu wykrytą poważną wadę serca (HCM). Wet początkowo dawał mu maks 12-14miesięcy życia... z wadą żyje już 5,5 roku i jest lepiej, zeszliśmy nieco z leków. Mam nadzieję, że i w Małej Mi ktoś się zakocha. 


jankamałpa, Polcia w przytulisku była zachipowana, więc może warto zarejestrować jej chip przed wyjazdem do nowego domu?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyśka) napisał:

Jedziecie aż do samego hoteliku czy spotykacie się na trasie? 

Jesteście bardzo, bardzo odważni - mam nadzieję, że podróż minie Wam bez przygód :) Trzymam mocno kciuki za drogę i za pierwsze chwile Polci. 

Mała Mi ma ogromne szczęście, że Was ma :) Ja sama mam kota (mix siba - też adopcyjniaka), któremu wykrytą poważną wadę serca (HCM). Wet początkowo dawał mu maks 12-14miesięcy życia... z wadą żyje już 5,5 roku i jest lepiej, zeszliśmy nieco z leków. Mam nadzieję, że i w Małej Mi ktoś się zakocha. 


jankamałpa, Polcia w przytulisku była zachipowana, więc może warto zarejestrować jej chip przed wyjazdem do nowego domu?

Spotykamy się w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to KCIUKI! POLCIA W SOBOTĘ WYJEŻDŻA DO DS. Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10
1 godzinę temu, b-b napisał:

Wspaniale,że z Polą pojadą do swoich domków jeszcze inne psiaczki.

Choć to ciągle kropla w morzu to i tak każda adopcja cieszy. Bo przecież nie ma jak swój własny, kochający dom! :)

I nie ma to jak mieć własnego psa do kochania !!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...