Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

Przepraszam, że na wątku Poli, ale potrzebuje pilnie pomocy, czy jest na Dogo jakiś prawnik? A może ktoś ma znajomego prawnika? Muszę napisać  pismo niby wiem jak, ale wolalabym żeby kotś potwierdził, że tak może być. Jak napisze sama to u Notariusza za potwierdzenie podpisu zapłace ok. 30 zł , a jak to samo napisze mi Notariusz to zapłacę ok 150 zl. Bez naszej wiedzy i zgody zostaliśmy wplątani w spór i teraz muszę bronić nasze gospodarsto, które odziedziczliśmy :(.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, jankamałpa napisał:

Przepraszam, że na wątku Poli, ale potrzebuje pilnie pomocy, czy jest na Dogo jakiś prawnik? A może ktoś ma znajomego prawnika? Muszę napisać  pismo niby wiem jak, ale wolalabym żeby kotś potwierdził, że tak może być. Jak napisze sama to u Notariusza za potwierdzenie podpisu zapłace ok. 30 zł , a jak to samo napisze mi Notariusz to zapłacę ok 150 zl. Bez naszej wiedzy i zgody zostaliśmy wplątani w spór i teraz muszę bronić nasze gospodarsto, które odziedziczliśmy :(.

     janeczko posylam pw 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2020 o 08:41, jankamałpa napisał:

Przepraszam, że na wątku Poli, ale potrzebuje pilnie pomocy, czy jest na Dogo jakiś prawnik? A może ktoś ma znajomego prawnika? Muszę napisać  pismo niby wiem jak, ale wolalabym żeby kotś potwierdził, że tak może być. Jak napisze sama to u Notariusza za potwierdzenie podpisu zapłace ok. 30 zł , a jak to samo napisze mi Notariusz to zapłacę ok 150 zl. Bez naszej wiedzy i zgody zostaliśmy wplątani w spór i teraz muszę bronić nasze gospodarsto, które odziedziczliśmy :(.

Myślę kto mógłby pomóc

Edit: o może Nadziejka ma pomysł 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, jankamałpa napisał:

Dostałam zapytanie smsem o Pole. Gdzie się obecnie znajduje i czy dzieci lat 3 i 9 nie są przeszkodą. Sms przyszedł o 23:59, odpisalam, gdzie jest Pola i że szukamy domu raczej ze starszymi dzećmi.

Zastanawiam się co siedzi w ludzkich głowach, że o takiej porze kontaktują się w sprawie adopcji :( 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyśka) napisał:

Zastanawiam się co siedzi w ludzkich głowach, że o takiej porze kontaktują się w sprawie adopcji :( 

Przecież nie dzwonili, tylko sms wysłali. Ludzie z dzieciakami na ogół dopiero późnym wieczorem mają czas spokojnie pieski pooglądać.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, mało śpię ostatnio ;) Nie doczytałam, że chodzi o sms.

Dzisiaj Pani Marzenka miała kolejne zapytanie, tym razem z Rzeszowa. I po raz kolejny Pani aż się żachnęła, że Pola jest tak daleko (mimo że w treści ogłoszenia napisane jest wyraźnie gdzie przebywa suczka). Szkoda - ale jakieś zapytania są :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyśka) napisał:

Masz rację, mało śpię ostatnio ;) Nie doczytałam, że chodzi o sms.

Dzisiaj Pani Marzenka miała kolejne zapytanie, tym razem z Rzeszowa. I po raz kolejny Pani aż się żachnęła, że Pola jest tak daleko (mimo że w treści ogłoszenia napisane jest wyraźnie gdzie przebywa suczka). Szkoda - ale jakieś zapytania są :)

Tak, jakieś zapytania są, ale na to jedyne właściwe cały czas czekamy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Było zapytanie o Pole z Częstochowy, dom ogród ale pies do budy na podwórku.  Dalam namiar do Murki. Nie wiem czy Pani dzwoniła? Ja mam do niej zadzwonić wieczorem i juz mówiłam ze Pola to do domu wiec chyba podziekuje. Co myślicie? W domu będę wieczorem.

Dom z ogrodem, PIES DO BUDY ...Pola DO BUDY..?!  O czym tu myśleć?! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani napisała sms, że nie mogła odebrać, czy mogę do niej oddzwonić, ale to było o 20:30, a ja miałam do załatwienia pilne sprawy rodzinne - jutro się z nią skontktuje, ale jeśli nadal będzie opcja podwórko to nie będzie o czym rozmawiać. 

Przez uwikłanie nas w spór moja rodzina  zdaje test z lojalności - niestety na razie na 1 :(. 

A dziś były moje urodziny - ciągle jestem młoda przynajmej duchem :).

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, jankamałpa napisał:

Pani napisała sms, że nie mogła odebrać, czy mogę do niej oddzwonić, ale to było o 20:30, a ja miałam do załatwienia pilne sprawy rodzinne - jutro się z nią skontktuje, ale jeśli nadal będzie opcja podwórko to nie będzie o czym rozmawiać. 

Przez uwikłanie nas w spór moja rodzina  zdaje test z lojalności - niestety na razie na 1 :(. 

A dziś były moje urodziny - ciągle jestem młoda przynajmej duchem :).

Wszystkiego najlepszego :) Spełnienia marzeń i dobrych snów. I zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za życzenia. Oj odrobina szczęścia i mnie i Poli  by się przydała. Oddzwoniłam do tej  pani dopiero dziś. Nie dzwonili do Murki bo powiedziałam,że Pola na podwórko i do budy to nie, ale byli na stronie hoteliku i zachęcałam ich do kontaktu z Murką i porozmawiania, czy może jest psiak, dla którego te warunki byłyby dobre. Nie wiem, czy zadzwonili.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, jankamałpa napisał:

Dziekuję za życzenia. Oj odrobina szczęścia i mnie i Poli  by się przydała. Oddzwoniłam do tej  pani dopiero dziś. Nie dzwonili do Murki bo powiedziałam,że Pola na podwórko i do budy to nie, ale byli na stronie hoteliku i zachęcałam ich do kontaktu z Murką i porozmawiania, czy może jest psiak, dla którego te warunki byłyby dobre. Nie wiem, czy zadzwonili.

                           Urodzinowy torcik z napisem :: GIFY URODZINY obrazki animowane -  Animowane-Gify.pl | Happy birthday my friend, Birthday cake with candles,  Birthday cake with photo

Link to comment
Share on other sites

To był trudny tydzień dla mnie, więc dobrze, że się kończy. Pola też nadal bez domku, mimo że ogloszenia są widoczne, zdjęcia podmieniane. Dziękuję wszystkim osobom, które pamiętają o Poli, redagują ogłoszenia, zmienają zdjęcia, odświeżają i wyróżniają. Trzeba mieć nadzieję, że te wszystkie starania przyniosą w końcu efekt w postaci domku z nawyższej półki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...