Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Na Fejsbuku utworzyłam kolejny post z sunią oraz poprosiłam Stowarzyszenie Tomaszów Lubelski-Adopcje o pokazanie postu dalej.

Tysiu kocha na może tylko odrobineczke dorzucę od siebie. Może dałoby się troszkę skrócić tekst? Tak bardziej skondensowac. I pierwsze zdjęcie gdyby było takie że sunia patrzyła wprost w obiektyw. Fajnie że wreszcie zostanie pokazana na fb, proszę wszystkich o udostepnianie zwłaszcza na grupach. Może jednak uda się zamienić kojec na dom

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Tysiu kocha na może tylko odrobineczke dorzucę od siebie. Może dałoby się troszkę skrócić tekst? Tak bardziej skondensowac. I pierwsze zdjęcie gdyby było takie że sunia patrzyła wprost w obiektyw. Fajnie że wreszcie zostanie pokazana na fb, proszę wszystkich o udostepnianie zwłaszcza na grupach. Może jednak uda się zamienić kojec na dom

Sunia na fejsbuku jest pokazywana od początku, w bardzo różnych grupach i nie tylko przeze mnie - ale i udostępnień miała mało, i odzew zerowy :( Za uwagi oczywiście dziękuję. 
Jak mam skrócić ten tekst? Przyznam, że nie umiem bardziej tego zrobić i potrzebuję pomocy ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Sunia na fejsbuku jest pokazywana od początku, w bardzo różnych grupach i nie tylko przeze mnie - ale i udostępnień miała mało, i odzew zerowy :( Za uwagi oczywiście dziękuję. 
Jak mam skrócić ten tekst? Przyznam, że nie umiem bardziej tego zrobić.

Ok. Mi się wydaje że tam są dwukrotnie te same informacje tylko innymi słowami. 

Ale to w sumie nie jest takie ważne. Próbowałam jakiś czas temu znalesc cokolwiek o niej na fb i wtedy nie widziałam, ale też mogłam niedokładnie szukac

Proszę- udostepniajmy to ogłoszenie suni. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2020 o 01:06, b-b napisał:

20zł stałej będzie od mojego syna.

 

Dnia 8.05.2020 o 07:06, Mruczka napisał:

Deklaruję 50 zł stałej.

 

Dnia 8.05.2020 o 16:17, Jo37 napisał:

Pani Ania ze Szczekocin deklaruje 50,00 zł stałej.

Dziewczyny  czy potwierdzacie te deklaracje ?

b-b także 10 zł swojej ?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, jankamałpa napisał:

Ja dziś pracjue  do 19 - w pracy kocioł - więc nie mogę nic pouzupełniać deklaracji. Jest od Mruczki na rok potwierdzona.

Będę po 19.

ok. równocześnie zapytałam  (post wyżej) inne deklarowiczki; to jeszcze napisze do jaguski i może wieczorem będzie komplet odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Murką i dowiedziałam się, że sunia może jechać do hotelu środa/czwartek. Rozmawiałam też ze swoją znajomą, która zna opiekunkę przytuliskową, ma się skontaktować z Murką i pomóc Jej na miejscu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie. :) Jankamałpa, gratuluję Ci odważnej i pięknej decyzji <3

Czy ktoś jeszcze mógłby dorzucić cegiełkę do utrzymania suni?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Istar19 napisał:

Ode mnie 5 zł stałej...ale jeśli to nie problem to tylko do końca roku. Troszkę się odbiłam finansowo ale tylko troszkę, więc więcej dać nie mogę :( 

Istar to wzruszające, miejmy nadzieję, że dłużej nie będzie potrzeba

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Rozmawiałam z Murką i dowiedziałam się, że sunia może jechać do hotelu środa/czwartek. Rozmawiałam też ze swoją znajomą, która zna opiekunkę przytuliskową, ma się skontaktować z Murką i pomóc Jej na miejscu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie. :) Jankamałpa, gratuluję Ci odważnej i pięknej decyzji <3

Czy ktoś jeszcze mógłby dorzucić cegiełkę do utrzymania suni?

Czy Jankamałpa też pisała o miejscu u Murki? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, omi napisał:

Czy Jankamałpa też pisała o miejscu u Murki? 

Tak , to jankamałpa szukała dla suni hotelu... i Murka zgodziła się przyjąć sunię, po 4 odmowach innych hoteli.
Murka miała pod swoją opieką dzikuski z Tomaszowa, Tinkę i Likę, wyprowadziła je na prostą i sunie znalazły swoje domki po paru latach dzikuskowania na ulicy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Nie chcę wchodzić w kompetencje jankamałpa... :) Poczekajmy aż sama tutaj przyjdzie i napisze, ale... będą to lepsze warunki niż obecnie sunia ma.

To już dobrze  :)

Link to comment
Share on other sites

Ja w pracy, a tu widzę wszystko pozałatwiane :).  Oby tak dalej. Tak się niefortunnie złożyło, że mam bardzo ciężki tydzien - jutro też w pracy 12. Zrobię na szybko podsumownie deklaracji, ale jeszcze nie wszyscy się odezwali. 

stan na dekalracji na dziś godz. 20:06 - 245 zł stałe  + 100 zł jednorazowe  = 345 zł

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Sunia będzie w domu, czy w kojcu?

Na razie planuję ulokować sunię w boksie wewnętrznym, żeby ją poznać i trochę ogarnąć (podobno nie umie chodzić na smyczy), muszę poobserwować jak z zachowaniem czystości i z innymi zwierzakami (tu też podobno są jakieś problemy). Jak wszystko będzie ok to przenosiny do domu będą kolejnym etapem jej socjalizacji.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Murka napisał:

Na razie planuję ulokować sunię w boksie wewnętrznym, żeby ją poznać i trochę ogarnąć (podobno nie umie chodzić na smyczy), muszę poobserwować jak z zachowaniem czystości i z innymi zwierzakami (tu też podobno są jakieś problemy). Jak wszystko będzie ok to przenosiny do domu będą kolejnym etapem jej socjalizacji.

Witaj Murko  :) Bardzo dziękuję za zadawalającą odpowiedź. Dla suni na pewno najodpowiedniejszym miejscem będzie dom  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...