Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

6 minut temu, elik napisał:

Dopisałam na prośbę Anny G-R.

Z powyższego postu wynika, że są deklaracje na 160,00 zł. kiyoski pisała, że jest 300 zł deklaracji. Czy ktoś się wycofał?

Jeszcze wszyscy nie potwierdzlii, a i jeszcze nie do wszyskich wysłalam prośbę o potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Jeszcze wszyscy nie potwierdzlii, a i jeszcze nie do wszyskich wysłalam prośbę o potwierdzenie.

Z osób deklarujących Gosi (która wspiera też Roxi) chyba nie ma na dogo,  ale pewnie potwierdzi przez Tysię

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Aldrumka napisał:

widzę, że zostałam wysiudana ze współpracy bazarkowej , w zasadzie mnie to cieszy, bo już mi się mieni w oczach po 5 ostatnich :)

Nie, nie - każdy może pomóc, jeśli tylko chce :). Jak tylko będziesz miała ochotę i siłę zrobić bazarek to ja się nie pogniewam :).

Nie przepisałam w ciemno wszystkich poprzednich deklaracji pomocy - tylko proszę o potwierdzenie. 

Link to comment
Share on other sites

Jejku, jankamałpa <3 Dziękuję Ci mocno!

Tytuł wątku zmieniłam z radością, mam nadzieję, że uda się zebrać deklaracje.
Pytałam Gosi, deklarowała wcześniej 30,-, ale teraz mi napisała że ona może dać deklarację dopiero od września :( Ma obecnie mnóstwo wydatków.

Po Mimi, o ile nie będzie sprzeciwów, będzie darowizna jednorazowa w wysokości 244,11zł. 
W wolnej chwili skrobnę do fundacji czy nadal podtrzymują pozostałość po zbiórce na innego psiaka - bo jak nagle sunia miała zostać to napisałam im, że jednak sprawa nieaktualna (to mała fundacja w okolicy, gdzie jest mnóstwo psich potrzeb).

Link to comment
Share on other sites

Ale cud ale cud 

serce raduje i tytula wateczku fajnusi

dziewczynki mamy swietna kurtenke mlodziezowa pikowana

niebiesko szara super modna reserwed stan idealny choc chodzona b duzo

 i bluza szara hause

moze juz dzis zrobie maluni z ciuszkami

                 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Aldrumka napisał:

widzę, że zostałam wysiudana ze współpracy bazarkowej , w zasadzie mnie to cieszy, bo już mi się mieni w oczach po 5 ostatnich :)

Aldrumko  to poprosze Ciebie abys na ten Nadziejoowy dolozyla swoje fantusie

 zrobimy wspolny dobrze?

                  

Link to comment
Share on other sites

Ja również mam fanty na bazarek po Mimi (książki) i po Amiku-Orionie (głównie zabawki). Niestety, nie wiem kiedy będę mieć czas robić bazarek, więc może ktoś chciałby się podjąć bazarku na rzecz suni to mogę wysłać fanty do niego :)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Nadziejka napisał:

Tysiu gdybys zdjatka dolozyla ale wysyleczka od Ciebie bylaby?

Niestety, w najbliższym czasie (min. przez około miesiąc-półtora) nie mogę pozwolić sobie na wycieczki na PP, a mój mąż tak pracuje, że musiałby się zwalniać aby iść na pocztę :( Jedną paczkę z fantami może wysłać, ale więcej nie da rady, dlatego proponuję wysłanie pudła z fantami komuś, kto będzie chciał poprowadzić bazarek.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, jankamałpa napisał:

Nie, nie - każdy może pomóc, jeśli tylko chce :). Jak tylko będziesz miała ochotę i siłę zrobić bazarek to ja się nie pogniewam :).

Nie przepisałam w ciemno wszystkich poprzednich deklaracji pomocy - tylko proszę o potwierdzenie. 

Oczywiście wiem, że każda pomoc/grosz  się liczy. To był tylko żarcik, Omi nie zwróciła uwagi na wcześniejsze moje dopytywania.

Wspaniałe Janka, że znalazłaś miejsce dla suni.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Niestety, w najbliższym czasie (min. przez około miesiąc-półtora) nie mogę pozwolić sobie na wycieczki na PP, a mój mąż tak pracuje, że musiałby się zwalniać aby iść na pocztę :( Jedną paczkę z fantami może wysłać, ale więcej nie da rady, dlatego proponuję wysłanie pudła z fantami komuś, kto będzie chciał poprowadzić bazarek.

Tysiu możecie przysłać do mnie teraz czy za miesiąc to już do Twojej decyzji.

Może lepiej paczkę w Ruchu

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Po Mimi, o ile nie będzie sprzeciwów, będzie darowizna jednorazowa w wysokości 244,11zł. 

Tysiu ogromnie się cieszę z rozwoju sytuacji. 
Ponieważ los suni bardzo leży mi na sercu, myślę, że nie pogniewasz się, jeśli poproszę Cię, żeby część pozostawionego przez Mimisię majątku, ofiarowanego dla moich seniorów Sarci i Arusia, przekazać dla Polci  Mam nadzieję, że nie uznasz tego za odtrącenie ofiarowanej pomocy lecz chęć pomocy suni, która bardzo  tego potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Gabi79 napisał:

Ok. Ale jeśli wysyłka będzie od  Mta82 i od Ciebie, i ktoś kupi fanty od Was obu, to będzie musiał płacić za przesyłkę 2 razy. Może zatem zrobić dwa osobne bazarki w pewnym odstępie czasu?

Ja mam nieraz na bazarku fanty od 3 osób i w niczym to nie przeszkadza, a wręcz ułatwia sprawę osobom, które dodają fanty do bazarku osoby prowadzącej.  Organizuję to w ten sposób, że po zakończeniu bazarku, osoby, które dodały swoje fanty, przysyłają wylicytowane fanty do mnie, a ja robię paczki z wszystkich fantów i wysyłka jest z jednego miejsca, od osoby prowadzącej bazarek.  Osoby dodające fanty muszą wysłać swoje fanty do osoby prowadzącej bazarek w dniu następnym po zakończeniu bazarku, co nie jest trudne, gdyż mają wysyłkę tylko do jednej osoby, a fanty mogą wybierać od momentu pierwszej licytacji, bo dla nich nie ma znaczenia kto je wylicytuje. Po pierwszej licytacji wrzucają do pudła i tak z każdym fantem do momentu zakończenia bazarku. W dniu następnym można wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Janeczko a moze masz cos  na kramik 

        mozesz dolozyc serce?

jakos poradzimy z wysylkami wspolnymi

 Aldrumka chyba nic na ten kramik ?

 

mam juz wstawilam zdjatka z mojego tel kurtenki 

 ale cudne rzeczy a kolor zdjec caly niebieski ech ....

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Aldrumka napisał:

Tysiu możecie przysłać do mnie teraz czy za miesiąc to już do Twojej decyzji.

Może lepiej paczkę w Ruchu

Dziękuję, w takim razie poproszę o dane na pw :)
Paczka będzie trochę ciężka ze względu na książki. Zmierzę i zobaczę czy wpasowuje się w wymagania.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, elik napisał:

Tysiu ogromnie się cieszę z rozwoju sytuacji. 
Ponieważ los suni bardzo leży mi na sercu, myślę, że nie pogniewasz się, jeśli poproszę Cię, żeby część pozostawionego przez Mimisię majątku, ofiarowanego dla moich seniorów Sarci i Arusia, przekazać dla Polci  Mam nadzieję, że nie uznasz tego za odtrącenie ofiarowanej pomocy lecz chęć pomocy suni, która bardzo  tego potrzebuje.

elik, ja jedynie dysponuję pieniążkami, więc jeśli możesz to proszę napisz swoją hojną propozycję na wątku Mimi - decyzja należy do deklarowiczów Mimi. Jestem wzruszona Twoją propozycją <3 Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Aldrumko  to poprosze Ciebie abys na ten Nadziejoowy dolozyla swoje fantusie

 zrobimy wspolny dobrze?

                  

Odpowiadałam z komórki, nie zapisało się

Nie lubię jak wysyłka jest z 2 miejsc, przepraszam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...