Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

Oby się ładnie goiło.

Myślę, że w swoich ogłoszeniach dodam wzmiankę o tym, że sunia nie powinna chodzić po schodach i że preferowany dom z ogrodem/mieszkanie na parterze albo z windą.

Polcia jest kochana, szkoda że nie mam warunków ;)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Murka napisał:

Póki co wszystko ładnie się goi. Paradoksalnie dobrze, że nie ma tylnej łapki, bo się próbuje tym kikutem drapać po brzuchu:)

Musi się niestety jakoś przemęczyć z kołnierzem, ale świetnie sobie radzi.

4230c7b40efbd1e0gen.jpg

trochę taka Grzesiowata, czy nie?;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dzwonił do mnie Pan z Krakowa  w sprawie Poli, podał adres, mieszkanie na parterze jest sam 50+ , mial psa przez18 lat, który odszedł i teraz jest samotny i chciałby mieć przyaciela, ale genralne wolaby szczeniaka.  Nie wiem czy to jest zdrowy czlowiek,  bo juz trzeci raz do mnie dzwoni, za drugim razem powiedział że chce psa już dziś. Trzeciego telefonu nie odebrałam. Jak jeszcze raz zadzwoni to go zablokuje. Najprawdopodobniej po alkoholu. Dzisiejszy dzień to jakaś porażka.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, jankamałpa napisał:

dzwonił do mnie Pan z Krakowa  w sprawie Poli, podał adres, mieszkanie na parterze jest sam 50+ , mial psa przez18 lat, który odszedł i teraz jest samotny i chciałby mieć przyaciela, ale genralne wolaby szczeniaka.  Nie wiem czy to jest zdrowy czlowiek,  bo juz trzeci raz do mnie dzwoni, za drugim razem powiedział że chce psa już dziś. Trzeciego telefonu nie odebrałam. Jak jeszcze raz zadzwoni to go zablokuje. Najprawdopodobniej po alkoholu. Dzisiejszy dzień to jakaś porażka.

 

o kurcze...no- musisz poznać różne klimaty przedadopcyjne :)   niestety....Jeszcze przed Tobą dzieciaki robiące sobie jaja, chociaz w tym roku mam wrażenie, że jest ich mniej niż zwykle...

eh...nie załamuj się, wszystkie odbieramy i takie telefony :(

Link to comment
Share on other sites

janka małpa,  a jesteś pewna , że po alkoholu?  Znam sytuację kiedy odmówiono osobie jąkającej się tylko z tego powodu. potraktowano ją jak upośledzoną. Może jest sens porozmawiać z panem dłużej. Jeżeli miał psa przez 18 lat , zakładając  , że to prawda,  nie może być zły.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Poker napisał:

janka małpa,  a jesteś pewna , że po alkoholu?  Znam sytuację kiedy odmówiono osobie jąkającej się tylko z tego powodu. potraktowano ją jak upośledzoną. Może jest sens porozmawiać z panem dłużej. Jeżeli miał psa przez 18 lat , zakładając  , że to prawda,  nie może być zły.

rozmawiałam dłużej, nawet dałam namiar do Murki, ale jak drugi raz zadzwonił i powiedział tylko tyle, że chce psa już dziś i jakieś śmiechy w tle słyszalam to zwątpiłam. Na razie zablokowałam jego numer. Jutro odblokuje i zobaczymy czy się jescze odezwie. Do Murki też dzwonil.

Link to comment
Share on other sites

Do mnie dzisiaj jeszcze raz ten facet dzwonił, znów "mamrotliwy", jak gdyby nigdy nic znów pytał o szczeniaki. Mówię grzecznie, że niestety nie ma. Padło słowo na k... i się rozłączyłam. Zablokowałam go i po tym jeszcze dwa razy dzwonił i nagrał mi się na pocztę. W końcu mu się znudzi:)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Murka napisał:

Do mnie dzisiaj jeszcze raz ten facet dzwonił, znów "mamrotliwy", jak gdyby nigdy nic znów pytał o szczeniaki. Mówię grzecznie, że niestety nie ma. Padło słowo na k... i się rozłączyłam. Zablokowałam go i po tym jeszcze dwa razy dzwonił i nagrał mi się na pocztę. W końcu mu się znudzi:)

No niestety ja też go zablokwałam i też mi się nagrał dwa razy na poczę. Po co ja z nim gadałam :(.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2020 o 13:18, Murka napisał:

Jeszcze jej parę kilo brakuje:)

I oby nigdy nie wyglądała jak Grześ, bo nadwaga u niej nie jest wskazana :) No i ładnie wygląda teraz - taka atletyczna :)

A głupich telefonów współczuję. Do mnie w sprawie Amika też dzwonią żartownisie albo "ciekawi" panowie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...