Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

12 godzin temu, jankamałpa napisał:

Tak sobie pomyślałam,  że może  jakiś dobry but psi zakładany na tę łapkę ułatwiłby Poli stawnie i chodzenie na tej łapie. Co o tym myślicie?aeProduct.getSubject()

Albo to, ale nie wiem gdzie

MPB-1-1024x768.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czytam Was /Aldrumka mi podesłała linka/  i się włączę.

Nie robię wizyt PA, nigdy nie robiłam i się raczej do tego nie nadaje ale  opiszę trochę okolice.

ul.Siewna jest  dosyć długa. Wstawiam mapke.

Jeśli chodzi o park to moze Pan ma na mysli Park koło Dworku Białoprądnickiego? Park piękny ale z dwóch stron jest ulica, sunia musi byc na smyczy.

Ale skoro powiedział Siewna/Witkowice to myslę, że mieszka w starej częsci ul. Siewnej czyli za rondem w kierunku "Witkowic".

Witkowice to dawna wieś podkrakowska, obecnie Kraków. Ale mieszkańcy byli i nowi wciąz mówią Witkowice, chociaż to już Kraków, dzielnica Biały Prądnik.

Wszystko zależy od podejścia Państwa. Na pewno sunia nie może biegać wolno. Większość domów położona jest wzdłuż ulicy Siewnej i przyległych do niej małych uliczek. Jesli mają dobre ogrodzenie to pewnie może siedzieć sobie w ogródku ale na pewno na początku trzeba będzie jej pilnować. 

W starej części "byłych Witkowic" dużo ludzi puszcza psy wolno w ciągu dnia, biegają wzdłuż ulicy, niektóre też wychodzą sobie same.

Wszystko zależy od podejścia państwa do tematu. Od odpowiedzialności.

Jeśli chodzi o weta to niedaleko na ul. Szafirowej  jest gabinet Maxwet, Bardzo fajne babki. Gabinet dobrze wyposażony. Chodziłam do nich jak tam mieszkałam.

https://maxvet.com.pl/

Nie wiem gdzie on chodzi.

Mieszkałam kiedyś w tamtej okolicy, teraz trochę dalej.

 

siewna.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, jankamałpa napisał:

A ktoś wie, czy w Krakowie przy ul Siewnej to jest dobry wet?

Zanim przeprowadziłam się tu, gdzie mieszkam teraz, mieszkałam na ul. Siewnej. Potwierdzam, co napisała Malgoska,  z wyjątkiem tego, że to dość długa ulica  :)  Szybkim krokiem można ją przejść w ciągu 5 minut. Na mapie wygląda na dłuższą niż jest w rzeczywistości  :) Gabinet faktycznie dobrze wyposażony, wetki miłe, a czy fachowe nie wiem. Ja chodziłam ze swoimi psiakami na ul. Na Barciach. Dalej, ale super wetka. Potem przeniosła się na ul. Majora. Jeżdżę tam do dzisiaj, mimo iż teraz jest to dla mnie na drugim krańcu Krakowa.

EDIT

Bożenko dasz radę  :)  Wszystko robimy kiedyś po raz pierwszy  :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, omi napisał:

Jeżeli się zdecydują mogę tam podjechać, ale uprzedzam, że będę to robić po raz pierwszy. Nie zawsze jestem dyspozycyjna po południu, więc termin do uzgodnienia. 

 

A do południa też byś mogła?  Czy możesz mi podać na priv swój nr telefonu? Ja jutro bedę poza domem, kontakt z Dogo tylko na telefonie. Nie wiem co myśleć, czy się zdecydują? To czekanie jest okropne.  Innych telefonów na razie brak.  Na koncie  wpłata od karen116 - Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, jankamałpa napisał:

A do południa też byś mogła?  Czy możesz mi podać na priv swój nr telefonu? Ja jutro bedę poza domem, kontakt z Dogo tylko na telefonie. Nie wiem co myśleć, czy się zdecydują? To czekanie jest okropne.  Innych telefonów na razie brak.  Na koncie  wpłata od karen116 - Dziękuję.

Nie mogę rano  - pracuję. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Telefonu z zapytaniem o Polę żadnego, Pan też nie dzwonil. Na koncie stała o od Jaguśki- dziękuję. Jaguśka jesteś jedną wpłatę do przodu,  bo w czerwcu wpłaciłas 50 zł  za maj i czerwiec  a teraz za lipiec  Rozliczenie prowadzę od czerwca,  więc tę lipcową wpłatę zapisze już na sierpien.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Aldrumka napisał:

Janka dobrze byłoby przy rozliczeniu podawać aktualny stan konta

albo lepiej sumę wpłat, sumę wydatków i stan konta

 

nie wiem czy zauważyłaś post Nesiowatej

Jak będą wszystkie wpłaty z lipca to zrobię aktualizacje i napisz że np .na ten i ten dzień lipca stan wynosi.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...