Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

Dnia 6.06.2020 o 16:25, jankamałpa napisał:

Deklaracje stałe stan na dziś: 285 zł + 120 zł jednorazowe = 405 zł. Nie mam jeszcze potwierdzenia od Karen116 , w jakiej wysokości będzie wpłata - moja wina, pomyliłam nicki przy wysyłaniu nr konta i wysłałam nie do tej Karen - Przepraszam.

Witam wszystkich, pieniążki własnie przelałam. Potwierdzam też stałą deklarację 100 PLN od lipca.

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tysiu trzeba po raz kolejny zmienić tytuł wątku, ponieważ mamy już  pełne deklaracje.  Może na :  Nieduża kaleka sunia już u Murki. Szczęście też już jest - są deklaracje. Dziękujemy. Przed nami szukanie domku i że rozliczenie na stronie 10 .  To  tylko propozycja, Ty masz talent twórczy  to na pewno coś wymyślisz :).

 

Link to comment
Share on other sites

Cuda się tutaj dzieją :) 

Niesamowicie się raduję tym, że Polcia otrzymała swoją szansę i korzysta z niej, ile tylko może - oby każdego dnia otwierała się coraz mocniej <3
Murko, a co z kalectwem Polci? Suczka mocno kuleje, kiedy chodzi? Czy sunię obejrzy jakiś dobry ortopeda?

jankamałpa, przepraszam - ja obecnie zmagam się ze swoimi problemami i niecodziennie bywam na Forum, ale tytuł już zmieniłam z radością. 

 

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Mimi, która jest szczęśliwa w DS u jaguski pozostało 448,11 zł z przeznaczeniem dla Poli. Przelewam te pieniążki na konto Poli i bardzo proszę o potwierdzenie tutaj na wątku oraz na wątku Mimi: https://www.dogomania.com/forum/topic/340519-z-rowu-lękliwa-lisia-mimisia-skradła-serce-jaguski-i-jej-połówka-i-zakotwiczyła-u-nich-na-stałe/

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Na koncie Mimi, która jest szczęśliwa w DS u jaguski pozostało 488,11 zł z przeznaczeniem dla Poli. Przelewam te pieniążki na konto Poli i bardzo proszę o potwierdzenie tutaj na wątku oraz na wątku Mimi: https://www.dogomania.com/forum/topic/340519-z-rowu-lękliwa-lisia-mimisia-skradła-serce-jaguski-i-jej-połówka-i-zakotwiczyła-u-nich-na-stałe/

Tutaj bardzo chciałabym podziękować elik za to, że zaproponowała, aby część spadku po Mimi, która miała trafić do  bezdomnych podopiecznych elik, trafiła jednak do Polci. Nikt ze Stałowiczów nie zaprotestował, więc Polcia otrzyma nieco większy zastrzyk gotówki :) Dziękuję, elik. flircik.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

33 minuty temu, elficzkowa napisał:

Na koncie Mimi, która jest szczęśliwa w DS u jaguski pozostało 448,11 zł z przeznaczeniem dla Poli. Przelewam te pieniążki na konto Poli i bardzo proszę o potwierdzenie tutaj na wątku oraz na wątku Mimi: https://www.dogomania.com/forum/topic/340519-z-rowu-lękliwa-lisia-mimisia-skradła-serce-jaguski-i-jej-połówka-i-zakotwiczyła-u-nich-na-stałe/

No to rzeczywiście CUDA WIELKIE się dzieją. Dziękuję, jak tylko pieniądze będą na koncie to potwierdze. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Cuda się tutaj dzieją :) 

Niesamowicie się raduję tym, że Polcia otrzymała swoją szansę i korzysta z niej, ile tylko może - oby każdego dnia otwierała się coraz mocniej <3
Murko, a co z kalectwem Polci? Suczka mocno kuleje, kiedy chodzi? Czy sunię obejrzy jakiś dobry ortopeda?

jankamałpa, przepraszam - ja obecnie zmagam się ze swoimi problemami i niecodziennie bywam na Forum, ale tytuł już zmieniłam z radością. 

 

Jest kilka kwesti organizacyjnych. 

1. Ogłoszenia - sunia  była i jest ogłaszana ale z nr tel. do Przytuliska, czyli nieaktualny. Pytanie Tysiu: Czy jesteś w stanie odbierać telefony i robić wstępną selekcję potencjalnych domków i dopiero odsyłać do Murki, czy  to  ma być ktoś inny?  Taki układ dla Murki byłby najllepszy. Rozmawaiłam dziś z Murką, która  stwierdziła, że ogłoszenia to tak za tydzień, albo dwa mogłyby ruszyć - zrobi nowe zdjęcia i będzie już coś więcej o suni wiedzieć.  Więc te ogłoszenia co są można podmienić na innego psiaka albo zaktualizować jak bedą nowe zdjecia i opis. 

Ta uszkodzona łapka w żadnym stopniu suni nie przeszkadza, chodzi i  biega  podpierając się na niej. Więcej napisze Murka i zamieści zdjęcia z bliska tej łapki. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Na koncie Mimi, która jest szczęśliwa w DS u jaguski pozostało 448,11 zł z przeznaczeniem dla Poli. Przelewam te pieniążki na konto Poli i bardzo proszę o potwierdzenie tutaj na wątku oraz na wątku Mimi: https://www.dogomania.com/forum/topic/340519-z-rowu-lękliwa-lisia-mimisia-skradła-serce-jaguski-i-jej-połówka-i-zakotwiczyła-u-nich-na-stałe/

No i wkradł się błąd. Nie 448,11zł tylko 488,11zł. Ponieważ przelałam  448,11 zł to już robię drugi przelew na 40 zł czyli łącznie na kwotę 488,11zł. Uff...

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, jankamałpa napisał:

Jest kilka kwesti organizacyjnych. 

1. Ogłoszenia - sunia  była i jest ogłaszana ale z nr tel. do Przytuliska, czyli nieaktualny. Pytanie Tysiu: Czy jesteś w stanie odbierać telefony i robić wstępną selekcję potencjalnych domków i dopiero odsyłać do Murki, czy  to  ma być ktoś inny?  Taki układ dla Murki byłby najllepszy. Rozmawaiłam dziś z Murką, która  stwierdziła, że ogłoszenia to tak za tydzień, albo dwa mogłyby ruszyć - zrobi nowe zdjęcia i będzie już coś więcej o suni wiedzieć.  Więc te ogłoszenia co są można podmienić na innego psiaka albo zaktualizować jak bedą nowe zdjecia i opis. 

Ta uszkodzona łapka w żadnym stopniu suni nie przeszkadza, chodzi i  biega  podpierając się na niej. Więcej napisze Murka i zamieści zdjęcia z bliska tej łapki. 

 

Tysia nie może tym razem odbierać telefonów , ktoś inny musi  to zrobić. Chyba i o ogłoszenie za 2 tygodnie trzeba poprosić kogoś innego.

Janka jakbys w wolnej chwili usunęła sobie entery z podpisu sprawniej czytałoby sie wątek :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Jest kilka kwesti organizacyjnych. 

1. Ogłoszenia - sunia  była i jest ogłaszana ale z nr tel. do Przytuliska, czyli nieaktualny. Pytanie Tysiu: Czy jesteś w stanie odbierać telefony i robić wstępną selekcję potencjalnych domków i dopiero odsyłać do Murki, czy  to  ma być ktoś inny?  Taki układ dla Murki byłby najllepszy. Rozmawaiłam dziś z Murką, która  stwierdziła, że ogłoszenia to tak za tydzień, albo dwa mogłyby ruszyć - zrobi nowe zdjęcia i będzie już coś więcej o suni wiedzieć.  Więc te ogłoszenia co są można podmienić na innego psiaka albo zaktualizować jak bedą nowe zdjecia i opis. 

Ta uszkodzona łapka w żadnym stopniu suni nie przeszkadza, chodzi i  biega  podpierając się na niej. Więcej napisze Murka i zamieści zdjęcia z bliska tej łapki. 

 

Przykro mi, ale nie mogę pomóc w odbieraniu telefonów. Dlatego też nie brałam na siebie Polci, bo nie mam czasu na prowadzenie adopcji. Nawet obecne "moje" psiaki: Amik i Roxi mają drugą Osobę do odbierania telefonów, bo mam trudny czas. W przyszłym tygodniu idę do szpitala to już w ogóle nie będę dyspozycyjna. :(
Swoje ogłoszenia Polci zdjęłam (jeszcze robiła Pani Marzena, b-b i kiyoshi), przepraszam, zapomniałam napisać o tym. Zdjęłam je jak już sunia była na pokładzie u Murki. Za dwa tygodnie może już wrócę i będę w stanie podziałać trochę ogłoszeniowo... ale nie obiecuję. 

Poproszę p. Marzenkę o podmianę ogłoszenia Polci na innego pieska, a jeśli możesz to proszę skrobnij do b-b i do kiyoshi z tą samą prośbą.
EDIT: Widzę, że Pani Marzenka ma wyróżnione ogloszenie i podmieniła namiary na siebie. :) Także może niech jej ogłoszenie wisi? https://www.olx.pl/oferta/pola-podaruj-domek-CID103-IDEvyNK.html

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Aldrumka napisał:

Tysia nie może tym razem odbierać telefonów , ktoś inny musi  to zrobić. Chyba i o ogłoszenie za 2 tygodnie trzeba poprosić kogoś innego.

Janka jakbys w wolnej chwili usunęła sobie entery z podpisu sprawniej czytałoby sie wątek :)

To ja poproszę już na priv rozwinięcie tego tematu i o opis jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...