Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

17 minut temu, Aldrumka napisał:

Chyba janka@ dopisała tylko 20 zł Twojego syna zaraz znajdę link

TU

Dzięki,  ja zrozumiałam, że 20 zl b-b(syn), a to 10 zł mi umknęło - już dopisuję. poproszę Tysie aby w tytule wątku dopisła, że rozliczenia  są na stronie 10., czyli deklarcje stałe 260 zł

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, jankamałpa napisał:

Dzięki,  ja zrozumiałam, że 20 zl b-b(syn), a to 10 zł mi umknęło - już dopisuję. poproszę Tysie aby w tytule wątku dopisła, że rozliczenia  są na stronie 10., czyli deklarcje stałe 260 zł

Zrobione :) Udało się edytować pierwszy post, więc dodałam tam informację, dokąd sunia jedzie, jaki koszt utrzymania + link do rozliczenia.

Super, że powolutku udaje się dozbierać resztę.
Ja na razie nie mogę zadeklarować nic. :(

Link to comment
Share on other sites

Hurra <3 jak ja się cieszę!

Mocno stresowałam się czy się uda... nad tym od paru dni działał cały łańcuszek dobrych ludzi. Dziękuję... shoto, która od paru dni prowadziła rozmowy z przytuliskiem i zachęcała do pozytywnej decyzji dla suni (jeszcze wczoraj wyjazd nie był pewny, ale dzięki rozmowom się udało!); dziękuję Murce że była w kontakcie z shoto i tak szybciutko pojechała po sunię <3, dziękuję jankamałpa za decyzję, że weźmie sunię na swoje barki (od tego ruszyła machina pomocy!), dziękuję też opiekunom przytuliskowym, którzy kierując się dobrem suni nie tylko dbali o jej dobrostan psychiczny i fizyczny przez tyle miesięcy, ale również zgodzili się, aby sunia wyjechała do Murki.

The Dog Holds A Bouquet Of Flowers In Its Paws. On Valentines ...

Uff, mogę odetchnąć :) 
Teraz trzymam kciuki za to, aby sunia szybko otworzyła się w hoteliku. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem.  Wszystko odbyło się bez problemów, sunia była przygotowana do wydnia. Sunia waży 12,5 kg, została dziś odrobaczona - koszty pokryła Fundacja ZEA.  Bardzo dziękuję Toli, że pamiętała o suni. Pola  trochę wystraszona ale bez agresji - co dobrze rokuje - tak powiedziała Murka.

Co do rozliczeń to zaraz powysyłam nr konta jak nie zdążę dziś to resztę jutro. Wszystkie deklarcje będą wpływać na moje konto, a ja jak Murka wystawi rozlicznie - prześlę jej pieniądze. Pierwszy rachunek będzie na początku lipca i będzie to kwota za  hoteleowanie i pokrycie kosztów transportu. Kosztu transportu jeszcze nie znam - jechał jeszcze jeden piesek i będzie to rozliczenie na dwa psiaki - czyli tanej.

Jak macie jakieś ptyania - pytajcie .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisała jankamałpa: sunia wystraszona, ale problemów z nią żadnych nie miałam. Grzecznie jechała samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej. Lubi się wciskać w ciasne miejsca, więc bardzo jej pasował kennel, w którym jechała i nie bardzo chciała go opuszczać:) W ogóle nie reaguje agresją mimo lęku. Spokojnie daje mi się nosić na rękach. Na smyczy nie chodzi ni w ząb, ale spokojnie się nauczymy. Dziś były już pierwsze próby i parę kroków już przeszła:)

Parę fotek zaraz po wypakowaniu z samochodu.

c33229846352b6a7gen.jpg

54a2810d74ea593agen.jpg

93eab6db196dcce9gen.jpg

  • Like 9
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...