Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

8 minut temu, jankamałpa napisał:

Tak bylo gwarno przez moment na wątku,  a teraz cisza zapanowała :). Ja cały czas czekam na potwierdzenia deklaracji. Na razie nikt więcej nie potwierdził.

Ile brakuje do miesięcznych pełnych deklaracji za hotel?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Właśnie byłam na jego wątku. Bardzo biedny w tym schronie :( Dobrze, że go zabieracie. Odetchnie psiunio..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja bym prosiła o cierpilwość i pewną wyrozumiałość :).

Chyba tylko Ty możesz ten przejazd opóźnić czekając na pełne deklaracje. Nawet jeśli te 3 osoby potwierdzą (jaguska, b-b i jej syn) to jest 300 zł

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Aldrumka napisał:

Chyba tylko Ty możesz ten przejazd opóźnić czekając na pełne deklaracje. Nawet jeśli te 3 osoby potwierdzą (jaguska, b-b i jej syn) to jest 300 zł

Nawet nie wiem co mam odpowiedzieć. Jestem zwolenniczką szybiego działania i unikania zbędnch dyskusji. Zostałam skarbnikiem i moge tylko prosić osoby, którym leży na sercu dobro suni o pomoc w różnej postaci nie tylko deklaracji,  ale np. bazarków i będę się starała tak wszystko prowadzić aby sunia nie miała długów.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Nawet nie wiem co mam odpowiedzieć. Jestem zwolenniczką szybiego działania i unikania zbędnch dyskusji. Zostałam skarbnikiem i moge tylko prosić osoby, którym leży na sercu dobro suni o pomoc w różnej postaci nie tylko deklaracji,  ale np. bazarków i będę się starała tak wszystko prowadzić aby sunia nie miała długów.

Twoją prośbę o cierpliwość odebrałam jako rozterkę czy zabierać sunię już, kiedy nie ma kompletu deklaracji. Rozumiem jednak, że sunia jedzie w tym tygodniu :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aldrumka napisał:

Twoją prośbę o cierpliwość odebrałam jako rozterkę czy zabierać sunię już, kiedy nie ma kompletu deklaracji. Rozumiem jednak, że sunia jedzie w tym tygodniu :)

Zupełnie błędna interpretacja :). Mam potwierdzenie od b-b deklaracji, więc obecnie suma stałych deklaracji wynosi:265 zł.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Aldrumka napisał:

Chyba tylko Ty możesz ten przejazd opóźnić czekając na pełne deklaracje. Nawet jeśli te 3 osoby potwierdzą (jaguska, b-b i jej syn) to jest 300 zł

Spokojnie, na szczęście jankamałpa działa, wszystko jest dopinane :) Na pewno potrzebne są kciuki, aby się udało i rozsyłanie wątku, aby udało się zebrać jak najwięcej deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, jankamałpa napisał:

12x30= 360 zl a deklaracji stałych na razie 245 zł.

lepiej liczyć na 31 dni w miesiącu, jak będzie więcej pieniążków można przeznaczać np na ogłoszenia. Ja dołożę 5zł do równego, na razie nie deklaruje więcej, bo nie mogę:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Olena84 napisał:

lepiej liczyć na 31 dni w miesiącu, jak będzie więcej pieniążków można przeznaczać np na ogłoszenia. Ja dołożę 5zł do równego, na razie nie deklaruje więcej, bo nie mogę:(

Mało piszę bo ja teraz ciągle w pracy. Mam nadzieję, że już jutro napiszę więcej dobrych wiadomości. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jankamałpa napisał:

Zupełnie błędna interpretacja :). Mam potwierdzenie od b-b deklaracji, więc obecnie suma stałych deklaracji wynosi:265 zł.

Nie wiem gdzie sprawdzić czy moje 10zł stałej po Mimi też zostało uwzględnione :)

Cieszę się ,że sunia  jednak  dostała szansę na zmianę swojego losu :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, b-b napisał:

Nie wiem gdzie sprawdzić czy moje 10zł stałej po Mimi też zostało uwzględnione :)

Cieszę się ,że sunia  jednak  dostała szansę na zmianę swojego losu :)

Chyba janka@ dopisała tylko 20 zł Twojego syna zaraz znajdę link

TU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...