Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

Na koncie wpłata od Nesiowata, a także od Gabi79 z bazarku 160 zł i  od Aldmurki z bazarku 90 zl. Bardzo dziękuję.   Z info od Murki wiem, że Pola jest bardzo grzeczna, pod nieobecność Murki przekonała się do jej teściowej, ale jak tylko ją zaobaczyła to radość była ogromna na powitanie.

Pan nie dzwonił, więc jutro zadzwonie i zapytam, czy nadal są zaintresowani adopcją 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje, że gdyby zaiskrzyło, to by od razu powiedzieli... Myślę, że trochę ich zniechęciła nieufność suni.

Ale jestem pewna, że sunia znajdzie szybko dom:)

Dzisiaj ją zaszczepiliśmy na wirusówki. Przy okazji pokazałam wetowi przepuklinkę, która powstała po sterylizacji (wydaje mi się, że się powiększyła). Wet powiedział, że najlepiej by było ją zoperować, bo może dojść do jakiegoś urazu, zadrapania i wtedy będzie problem. Także jak się nikt po Polę nie zgłosi, to za ok. dwa tygodnie będzie można przeprowadzić zabieg.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Też mi się wydaje, że gdyby zaiskrzyło, to by od razu powiedzieli... Myślę, że trochę ich zniechęciła nieufność suni.

Ale jestem pewna, że sunia znajdzie szybko dom:)

Dzisiaj ją zaszczepiliśmy na wirusówki. Przy okazji pokazałam wetowi przepuklinkę, która powstała po sterylizacji (wydaje mi się, że się powiększyła). Wet powiedział, że najlepiej by było ją zoperować, bo może dojść do jakiegoś urazu, zadrapania i wtedy będzie problem. Także jak się nikt po Polę nie zgłosi, to za ok. dwa tygodnie będzie można przeprowadzić zabieg.

Dziękuję za informacje, trzeba zrobić zabieg żeby nie było niepotrzebnych komplikacji.   Co do Pana to zadzwoniłam dziś do niego i zapytałam czy podjąl decyzję i faktycznie najbardziej się obawia tego, że Pola jest nieufna, że może nie dać rady,  a będzie wymagała dużo pracy, a że jest odpowiedzialny  to nie chce zabrać żeby za np. dwa tygodnie oddawać bo sobie nie radzi. Pan to może by i zabrał Pole, ale nie może przeknać dzieci - dorosłych, którzy z nim mieszkają i które np. podczas nieobecności  by się miały zajmować psem. Pan teraz wyjeżdża na tydzień z żoną. Ma się jeszcze odezwać 20 . Na siłę nie nalegałam, starałam się wytłumaczyć zachowanie psa. Dopytałam też o dokładniejszą lokalizacje i Pan powiedział, że mieszka przy ul. Drużnickiej przy Dożynkowej. Teraz możemy  sobie posesje obejrzeć. Pan nawet sam powiedział że można zobaczyć w necie. To tyle, nie mogłam wcześniej bo przy piątku było dużo pracy w pracy :).

Link to comment
Share on other sites

Janko...przepraszam, że Ci się wtrącam,...może nie powinnam tego robić, ale moim osobistym zdaniem tego Pana trzeba juz zostawić za nami....Jeśli będzie chciał- zadzwoni, póki tego nie zrobi nie ma sensu o nim myślec, uwzględniać go, rozważać, czy do niego dzwonić......Trzeba patrzeć tu i teraz.....

Prosiłaś mnie kochana kiedyś o dodatkowe ogłoszenie/-a dla Poli....czy to aktualne? jeśli tak, to w ten wekend zorientuje się co juz ma i dorobie coś od siebie :) SUnia szuka domu, który nie będzie miał wątpliwości. I taki dom gdzies JEST na milion procent ;) ;)

Przytulam mocno Janeczko :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

Janko...przepraszam, że Ci się wtrącam,...może nie powinnam tego robić, ale moim osobistym zdaniem tego Pana trzeba juz zostawić za nami....Jeśli będzie chciał- zadzwoni, póki tego nie zrobi nie ma sensu o nim myślec, uwzględniać go, rozważać, czy do niego dzwonić......Trzeba patrzeć tu i teraz.....

Prosiłaś mnie kochana kiedyś o dodatkowe ogłoszenie/-a dla Poli....czy to aktualne? jeśli tak, to w ten wekend zorientuje się co juz ma i dorobie coś od siebie :) SUnia szuka domu, który nie będzie miał wątpliwości. I taki dom gdzies JEST na milion procent ;) ;)

Przytulam mocno Janeczko :D

Aktualne, zrób masz szczęśliwą rękę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja odniosłam wrażenie, że nawet bardziej od pana to pani była oczarowana Polą, parę razy powtarzała, że ma takie same oczka jak ich poprzednia sunia, wspominała, że trzeba posłanie kupić większe, robiła fotki itd. Ale też wspomniała o dzieciach, że muszą z nimi porozmawiać, uzgodnić. Najwidoczniej dzieci nie są zachwycone sunią...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2020 o 18:04, Nesiowata napisał:

Ja również

Dziewczyny podmięcie ogłoszenie, bo w tym poprzednim  wkradł się błąd w nr telefonu. Przepraszam. Tu nowy link z poprawnym numerem. https://gratka.pl/zwierzeta/podaruj-serce-poli/oi/17334139

W pozostałych ogłoszeniach numer do kontaktu  jest poprawny - tyko w tym co ja robiłam na gratce to żle wpisałam numer do siebie :(.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, jankamałpa napisał:

Dziewczyny podmięcie ogłoszenie, bo w tym poprzednim  wkradł się błąd w nr telefonu. Przepraszam. Tu nowy link z poprawnym numerem. https://gratka.pl/zwierzeta/podaruj-serce-poli/oi/17334139

W pozostałych ogłoszeniach numer do kontaktu  jest poprawny - tyko w tym co ja robiłam na gratce to żle wpisałam numer do siebie :(.

Wprowadzić zmiany w ogłoszeniu może tylko ten, kto go napisał.  Mogę tylko wykasować to ogłoszenie na moim profilu i udostępnić to nowe ogłoszenie z dobrym numerem telefonu i tak zrobię.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Wprowadzić zmiany w ogłoszeniu może tylko ten, kto go napisał.  Mogę tylko wykasować to ogłoszenie na moim profilu i udostępnić to nowe ogłoszenie z dobrym numerem telefonu i tak zrobię.

Właśnie o to mi chodziło żeby były aktualne dane. Dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2020 o 17:03, Tyś(ka) napisał:

To są aktualne ogłoszenia suni, czy jeszcze gdzies jakies znajde? czytam i wydaje mi się, że chyba nigdzie nie napisałyście o łapce....Czy nie należałoby też doprecyzowac, że najlepiej dom z ogrodem?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, kiyoshi napisał:

To są aktualne ogłoszenia suni, czy jeszcze gdzies jakies znajde? czytam i wydaje mi się, że chyba nigdzie nie napisałyście o łapce....Czy nie należałoby też doprecyzowac, że najlepiej dom z ogrodem?

Jest napisane np.  A brak kawałeczka łapki opowiada o jej gorzko-smutnym życiu, jakie miała dotychczas (straciła stopkę w wyniku wypadku), ale nie wpływa to na jej funkcjonowanie. Sunia po prostu umie cieszyć się życiem. W następnym jest:. to jeszcze we wnykach zostaje uszkodzona Wasza łapka. I tracicie jej kawałeczek, nieznacznie i nie wpływa to aż tak mocno na Wasze funkcjonowanie,

I jest moje jeszcze na gratce:https://gratka.pl/zwierzeta/podaruj-serce-poli/oi/17334139

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

To są aktualne ogłoszenia suni, czy jeszcze gdzies jakies znajde? czytam i wydaje mi się, że chyba nigdzie nie napisałyście o łapce....Czy nie należałoby też doprecyzowac, że najlepiej dom z ogrodem?

Opisujemy :)

Na Kraków:
"Polcia - ok. 2letnia sunia, o wadze 12,5kg i cudownym psim serduszku do pokochania. Mimo, że miała dość słaby start w życie (ktoś ją wyrzucił do lasu, wpadła we wnyki i straciła kawałeczek łapeczki, po tułaczce spędziła parę miesięcy w psim przytulisku) to mimo wszystko chce wierzyć w to, że człowiek jest dobry i że ona, zwykła kundelkowata sunia zasługuje na szczęście..."

Na Wrocław:
"A brak kawałeczka łapki opowiada o jej gorzko-smutnym życiu, jakie miała dotychczas (straciła stopkę w wyniku wypadku), ale nie wpływa to na jej funkcjonowanie. "

Na Rzeszów:
"i nie dość, że w końcu wyrzucają Was na zbity pysk do lasu, gdzie walcząc o przetrwanie wpadacie we wnyki... to jeszcze we wnykach zostaje uszkodzona Wasza łapka. I tracicie jej kawałeczek, nieznacznie i nie wpływa to aż tak mocno na Wasze funkcjonowanie, ale to kalectwo już powoduje, że tracicie na adopcyjności -100%. "

Na Warszawę, na gratce:
"Została najprawdpodobniej wyrzucona, błąkała się po lesie i ma uszkodzą łapkę, ale to w niczym jej nie przeszkadza- może złapała się we wnyki,ale tego już się nie dowiemy."

 

Jedynie w ogłoszeniu Pani Marzenki nie ma tej wzmianki... ale wczoraj mi pisała, że pamięta musi edytować ogłoszenei Polci, ale brakuje jej czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

Tysiu, jesteś wyjątkowo skrupulatna. Czytałam te ogłoszenia tak jak czyta osoba chętna na adopcje, te informacje nie wpadły mi w oko...ale dziękuje- teraz jak wytłuściłaś to już widze.

Zrobie swoje ogłoszenia w trochę inny sposób....

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za skrupulatność ;) Może faktycznie te informacje są ukryte i powinnyśmy opisy stworzyć inaczej. Ja jestem otwarta na sugestie.

No i czekam na Twoje ogłoszenie, kiyoshi, z ciekawością co napiszesz... :) Bo umiesz swoim opisem w ogłoszeniu wyczarować bardzo dobry domek dla psiaka, więc cicho liczę, że i uda się i dla Polci :)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam za skrupulatność ;) Może faktycznie te informacje są ukryte i powinnyśmy opisy stworzyć inaczej. Ja jestem otwarta na sugestie.

No i czekam na Twoje ogłoszenie, kiyoshi, z ciekawością co napiszesz... :) Bo umiesz swoim opisem w ogłoszeniu wyczarować bardzo dobry domek dla psiaka, więc cicho liczę, że i uda się i dla Polci :)

własnie myśle cały czas...czekam na natchnienie ;)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, kiyoshi napisał:

Takie na Warszawe, nie wiem jaknkamałpa, czy Warszawe bierzesz pod uwage? ja bym spróbowała..

https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-pola-uratowana-z-wnyk-klusownika-adoptuj-CID103-IDFIyVk.html

Dzięki. Jak tylko wrócę do domu to zrobię wyróżnienie  Nie komentuję treści ogłoszeń, poniewaz kazdy ma inny styl pisania i wizje ogłoszeń. Najważniejsze żeby byl odzew.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...