Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

8 godzin temu, Aldrumka napisał:

wydaje mi się, że b-b obiecywała ogłoszenia

Moja koncepcja jest taka żeby zrobić kilka dobrych ogłoszeń i zamieścić linki do nich w jednym poście. Wtedy będzie dobry podgląd i jeśli  finanase będą na to pozwalać to będę te ogłoszenia promować i odświeżać. Czy to dobry pomysł?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Moja koncepcja jest taka żeby zrobić kilka dobrych ogłoszeń i zamieścić linki do nich w jednym poście. Wtedy będzie dobry podgląd i jeśli  finanase będą na to pozwalać to będę te ogłoszenia promować i odświeżać. Czy to dobry pomysł?

Bawet bardzo dobry  :)

Dobrze byłoby, gdyby linki były w pierwszym poście, bo wtedy łatwo będzie je zauważyć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2020 o 10:03, jankamałpa napisał:

Dziękuję za piękne zdjęcia i opis. Oby Pola zauroczyła kogoś tak szybko jak Muki :). Czyli ruszamy z ogłszeniami. Tysia jak zrobisz ogłoszenia to napisz na jakie miasto  i podaj linki. Czy ktoś jeszcze chciałby zrobić ogłoszenie?

Może kiyoshi? Wiem, że  jesteś bardzo zajęta, ale może odrobinę czasu znajdziesz ?

Dodam tylko, że sunia waży obecnie ok. 12,5 kg. Murko proszę Cie o info, czy wet potwierdził wiek Poli na ok. 3 lata?

Murka potwierdzila mi,że sunia ma 3 lata -  tak ma wpisane w książeczce, ale na szczepieniu przeciwko wściekliźnie  ma podane 2 lata. Jest oczywiście zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zachipowana. Czyli można robić ogłoszenia .  Telefon kontaktowy do mnie, jeśli ktoś chce może podać własny i dopiero po wstępnej selekcji pdajemy nr kontaktowy do Murki. Może zrobić na początek ogłoszenia np. na Rzeszów, Lublin, Sandomierz, ćzyli w niedalekiej odlegości od hoteliku. Jeśli ktoś nie ma kontaktu do mnie to podam na priv.

Zdjęcia suni i opis Murki strona 20 

Sprostowanie - sunia ma ok. 2 lat 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, jankamałpa napisał:

Murka potwierdzila mi,że sunia ma 3 lata -  tak ma wpisane w książeczce, ale na szczepieniu przeciwko wściekliźnie  ma podane 2 lata. Jest oczywiście zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zachipowana. Czyli można robić ogłoszenia .  Telefon kontaktowy do mnie, jeśli ktoś chce może podać własny i dopiero po wstępnej selekcji pdajemy nr kontaktowy do Murki. Może zrobić na początek ogłoszenia np. na Rzeszów, Lublin, Sandomierz, ćzyli w niedalekiej odlegości od hoteliku. Jeśli ktoś nie ma kontaktu do mnie to podam na priv.

Zdjęcia suni i opis Murki strona 20 

Na szczepieniu sunia ma wpisane 1,5 roku (szczepienie ze stycznia tego roku), więc wychodzi, że obecnie ma ok. 2 lata.

Te 3 lata to nie wiem skąd mi się wzięły; byłam pewna, że tak jest napisane w książeczce, ale potem sprawdziłam i nie ma, jest tylko info w zaświadczeniu p. wściekliźnie. Musiało mi się pomylić z Mukim... 

Także wychodzi na to, że sunia ma ok. 2 lata.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Czy może ktoś już napisał jakiś tekst o suni?

Na jakie miasto mam zrobić ogłoszenie?

 

Ja mam konto na przygarnij zwierzaka i zrobilam jedno ogłoszenie, ale ja nie mam takiego talentu do pisania ogłoszeń, więc na OLX nie wstawialam - czekam na lepiej piszących:).. Na razie  nie mam info aby  ktoś jeszcze zrobił ogłoszenie. Napisałam do Tysi sms wczoraj, że są już wszystkie dane i można robić ogłoszenia, ale odpowiedzi nie mam. Tak jak pisałam wcześniej  może na początek zrobić na Lublin, Rzeszów, Zamość  i w ogłoszeniach albo podajesz swój nr telefonu albo do mnie - dopiero po wstępnej weryfikacji podajemy kontakt do Murki. Czy masz nr tel. Murki? 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ogłoszę Polcię. Wiadomość sms widziałam, ale przyznam, że wczoraj miałam trochę spraw do załatwienia, a że nie jestem jeszcze w pełni sił to później to odsypiałam. Przepraszam.

Napisałam p. Marzence, aby podała w ogłoszeniu namiary do Ciebie, jankamałpa. Myślę, że w wolnej chwili podmieni.
Tutaj jest ogłoszenie od p. Marzenki, na LUBLIN:
https://www.olx.pl/oferta/urocza-pola-prosi-o-domek-CID103-IDEvyNK.html

Ja zrobię na Rzeszów :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dzisiaj ogłoszę Polcię. Wiadomość sms widziałam, ale przyznam, że wczoraj miałam trochę spraw do załatwienia, a że nie jestem jeszcze w pełni sił to później to odsypiałam. Przepraszam.

Napisałam p. Marzence, aby podała w ogłoszeniu namiary do Ciebie, jankamałpa. Myślę, że w wolnej chwili podmieni.
Tutaj jest ogłoszenie od p. Marzenki, na LUBLIN:
https://www.olx.pl/oferta/urocza-pola-prosi-o-domek-CID103-IDEvyNK.html

Ja zrobię na Rzeszów :)

Przecież Pani Marzenka może miec podany swój nr telefonu - zna sunie i może dużo o niej  powiedzieć. Możesz podesłać jej  ostatni opis od Murki i jakieś  nowe zdjęcia .Ma kontakt do Murki .Ważne tylko żeby podała nr do Murki jak zgłoszą się fajni ludzie.

Link to comment
Share on other sites

To jeśli tak może być to dobrze :) Nie chciałam, aby było zamieszanie. Zazwyczaj nr podawany jest do opiekuna psiaka (wie, jakie ma oczekiwania względem domu) albo do opiekuna hotelowego/DT (który zna psiaka najlepiej, bo przebywa z nim na co dzień). Ale skoro tak może być to niech będzie na panią Marzenkę. Jej ogłoszenie wisi od dawna (mniej więcej od stycznia), jest tylko aktualizowany opis i zdjęcia - i na razie za wielkiego odzewu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To jeśli tak może być to dobrze :) Nie chciałam, aby było zamieszanie. Zazwyczaj nr podawany jest do opiekuna psiaka (wie, jakie ma oczekiwania względem domu) albo do opiekuna hotelowego/DT (który zna psiaka najlepiej, bo przebywa z nim na co dzień). Ale skoro tak może być to niech będzie na panią Marzenkę. Jej ogłoszenie wisi od dawna (mniej więcej od stycznia), jest tylko aktualizowany opis i zdjęcia - i na razie za wielkiego odzewu nie ma.

Ja jestem opiekunem, ale tak naprawdę to z przypadku i z daleka to Pani Marzenka zna sunie i wykonała ogrom pracy, a teraz to Murka wie najwięcej. Możesz jej powiedzeć, że sunia się bardzo zmieniła na plus, że może powinna zaktualizować ogłoszenie - bo parę rzeczy jest już nieaktualne i przesłac jej opis od Murki albo niech sama zadzwoni do Murki i zapyta o sunie. . A ja wyróżnię ogloszenie jak będzie po aktualizacji.

I jeszcze jedno  pozbieraj wszystkie linki do ogłoszeń jak się pojawia i umieść na 1 stronie wątku. Będzie mi łatwiej śledzić i wyróżniać, czy odświeżać ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w stałym kontakcie z Gosią i p. Marzenką i przekazuję im informacje ze zdjęciami :) Obie są zachwycone i wdzięczne Dogomaniakom za danie suni szansy.

Jak tylko będą linki to zbiorę w jeden post, to dobry sposób na kontrolowanie ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Ja mam konto na przygarnij zwierzaka i zrobilam jedno ogłoszenie, ale ja nie mam takiego talentu do pisania ogłoszeń, więc na OLX nie wstawialam - czekam na lepiej piszących:).. Na razie  nie mam info aby  ktoś jeszcze zrobił ogłoszenie. Napisałam do Tysi sms wczoraj, że są już wszystkie dane i można robić ogłoszenia, ale odpowiedzi nie mam. Tak jak pisałam wcześniej  może na początek zrobić na Lublin, Rzeszów, Zamość  i w ogłoszeniach albo podajesz swój nr telefonu albo do mnie - dopiero po wstępnej weryfikacji podajemy kontakt do Murki. Czy masz nr tel. Murki? 

Do Murki mam o ile nie zmieniała w ostatnich 2 latach nr telefonu.

Ja niestety nie dam rady odbierać telefonów. W pracy jestem po 11- 12 godzin i nie możemy mieć przy sobie telefonów a tym bardziej prowadzić rozmów w czasie pracy.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Do Murki mam o ile nie zmieniała w ostatnich 2 latach nr telefonu.

Ja niestety nie dam rady odbierać telefonów. W pracy jestem po 11- 12 godzin i nie możemy mieć przy sobie telefonów a tym bardziej prowadzić rozmów w czasie pracy.

 

To na priv podam Ci nr do mnie. Ja co prawda też pracuje po 12 godzin, ale nie codziennie i obecnie na pracy zdalnej z domu. Jak nie odbiore to oddzwonie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2020 o 08:02, jankamałpa napisał:

Moja koncepcja jest taka żeby zrobić kilka dobrych ogłoszeń i zamieścić linki do nich w jednym poście. Wtedy będzie dobry podgląd i jeśli  finanase będą na to pozwalać to będę te ogłoszenia promować i odświeżać. Czy to dobry pomysł?

Ogłoszenia będą podawane w 6. poście wątku (na 1. stronie), o TUTAJ.

 

Dnia 24.04.2020 o 17:03, Tyś(ka) napisał:
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, jankamałpa napisał:

Jakie wyróżnienia, pakiety  na OLX najlepiej wybrać? Bo w natłoku ogłoszeń  nasza Pola już ginie :(

Najlepiej MAXI. Moje ogłoszenie na Kraków jest w dziale "psy ze schronisk", tutaj pakiety są tańsze, kosztują ok. 12,72zł za msc, a nie 17,81. Chciałam w tej samej kategorii zrobić drugie (wrocławskie) ogłoszenie, ale nie przeszło, więc musiałam wrzucić je tradycyjnie w droższą kategorię :( 

Tutaj to ogłoszenie w tańszej kategorii: 
https://www.olx.pl/oferta/serduszko-u-twoich-stop-delikatna-nieduza-sunia-do-adopcji-CID103-IDFzCds.html

Link to comment
Share on other sites

Jak się obrobię z rozliczeniami psiaków to usiądę do filmiku z Polą.

Sunia bardzo się ożywiła. W boksie była spokojna, cicha, mało kiedy się odzywała. W domu czuje się świetnie, skacze, cieszy się, popiskuje z radości, na ogrodzie jest aktywna i czujna. Raz nawet zobaczyłam jak leży do góry kołami i bawi się zabawką szmacianą jak szczeniak:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...