Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Najcudowniejsza, dzielna niunia <3

Imię Pola było robocze do ogłoszeń, czy będzie ono zmieniane? :)

No nie wiem - czekam na propozycje deklarowiczów. Czy ma tak zostać, czy może zmieniamy? Pani, która się nią opiekowała wołała na nią czarnulka - to może żeby było krócej to Czarka? Albo zostaje Pola. Trzeba szybko zdecydować.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

No nie wiem - czekam na propozycje deklarowiczów. Czy ma tak zostać, czy może zmieniamy? Pani, która się nią opiekowała wołała na nią czarnulka - to może żeby było krócej to Czarka? Albo zostaje Pola. Trzeba szybko zdecydować.

A może udałoby sie zrobić jakiś szybki bazarek imienny? Sunia nie reaguje na żadne imię, dla niej to bez różnicy, a trochę pieniędzy wpadnie.

Ciągle wracam do pierwszych zdjęć od Murki - gdzie ten "mój" dzikunek się podział? :) Jest niepewna na zdjęciach, ale nie ma dramatu, jestem w pozytywnym szoku :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A może udałoby sie zrobić jakiś szybki bazarek imienny? Sunia nie reaguje na żadne imię, dla niej to bez różnicy, a trochę pieniędzy wpadnie.

Ciągle wracam do pierwszych zdjęć od Murki - gdzie ten "mój" dzikunek się podział? :) Jest niepewna na zdjęciach, ale nie ma dramatu, jestem w pozytywnym szoku :)

czyli życie lubi zaskakiwać, a co do bazarku imiennego to może jednak niech zostanie ta Pola- tak jest w dokumentach , bo zmienimy jej imię, przyzwyczai się a jak się znajdzie domek to może imię zmienić.

Ale jak ktoś by się podjął poprowadzić bazarek imienny to ja nie mam nic przeciwko :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ciągle wracam do pierwszych zdjęć od Murki - gdzie ten "mój" dzikunek się podział? :) Jest niepewna na zdjęciach, ale nie ma dramatu, jestem w pozytywnym szoku :)

Taka refleksja, że w tym przytulisku to może jednak nie jest tak tragicznie i dbają o psy skoro z takiej zalęknionej bidy na początku do hoteliku wyjechał "wyprostowany" pies :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, jankamałpa napisał:

Taka refleksja, że w tym przytulisku to może jednak nie jest tak tragicznie i dbają o psy skoro z takiej zalęknionej bidy na początku do hoteliku wyjechał "wyprostowany" pies :).

Nie pisałam, że jest tragicznie... ale że są to nienaturalne warunki dla psa i szanse na adopcję bezpośrednio z przytuliska Pola ma znikome. Pisałam o realiach, które znam ;) Dla porównania, w przytulisku obecnie są szczeniaki malutkie - rozeszły się jak świeże bułeczki... ale z Poli ani nie zapowiada się milutki pluszak rodzinny ani groźny stróż podwórka i utkwiła tam na parę dobrych miesięcy i wyjazd do schroniska był kwestią czasu. A to, że Pola robiła jakieś postępy w przytulisku to sama byłam świadkiem, więc miałam nadzieję że skoro w kojcowych warunkach tak ładnie się otiwera to Polcia nie jest psim dzikusem ani lękliwcem, tylko nieufnym strachulcem ;) Fajnie :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Aldrumka napisał:

Paczka od Tysi z fantami na bazarek właśnie dotarła :)

Uff, dziękuję za wiadomość, bo się martwiłam... Zajrzałam na stronę firmy kurierskiej, wpisałam nr przesyłki i było cały czas "brak danych", jakby numeru w ogóle nie było. 
Mam nadzieję, że fanty się sprzedadzą :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Wczoraj po południu wysłałam zapytanie do Murki, jak się sprawuje czarna panienka? Otrzymałam odpowiedź:" Dziś już macha nieśmiało ogonkiem". :)

Rewelacyjna wiadomość  :)  Nikt chyba nie spodziewał się tak szybkiej akceptacji nowych warunków. Może akceptacja to jeszcze nie to, ale nie okazywanie stresu to już dużo. 

EDIT

Aha, już wiem, znowu nie można formatować

Link to comment
Share on other sites

Jestem pozytywnie zaskoczona; Pola już chodzi na smyczy:) Co więcej: cieszy się do mnie, podchodzi do ręki nawet poza boksem (na smyczy), przytula się. Pani Monika zrobiła tu kawał dobrej roboty:)

Owszem sunia jest lękliwa wobec obcych osób, nowych sytuacji, jeszcze jest ostrożna w kontakcie ze mną, ale najważniejsze jest to, że potrafi zaufać i przywiązuje się do ludzi.

Dzisiaj już sunia zrobiła siku na spacerku (do tej pory miała opory, zresztą samo  chodzenie na smyczy pozostawało wiele do życzenia).

Może trochę pomogło to, że razem z sunią biegał piesek (on luzem, Pola na smyczy). Sunia bardzo fajnie na niego reaguje, nie boi się, nawet nie odstrasza, mimo, że tamten był dość bezpośredni. Mam więc nadzieję, że agresja do innych psów, o której informowała mnie p.Monika to raczej będzie dotyczyć innych suczek (p.Monika nie miała okazji sprawdzić reakcji Poli na chłopaki). No, chyba, że Pola się jeszcze nie zaklimatyzowała i dopiero potem pokaże charakterek. Oby nie:)

Ogólnie to Pola ma w sobie dużo uroku i mimo zwyczajnej urody myślę, że ma dużo szansę na adopcję.

 

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, jankamałpa napisał:

Mam już wpłaty na  koncie od kilku osób. W poniedziałek napisze dokładnie od kogo. Dziękuję. Jutro jestem w pracy. 

Mój przelew poleciał dzisiaj, przed chwilką, aleeeeeee telefon jak to telefon, rozbawił mnie do łez, bo mi zmienił w tytule przelewu nick z jaguska na Jaguara wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008.gif tak więc Jaguara to ja wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008.gif

Poprawię w następnym miesiącu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, jaguska napisał:

Mój przelew poleciał dzisiaj, przed chwilką, aleeeeeee telefon jak to telefon, rozbawił mnie do łez, bo mi zmienił w tytule przelewu nick z jaguska na Jaguara wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008.gif tak więc Jaguara to ja wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008.gif

Poprawię w następnym miesiącu.

Dzięki za info, ale Jaguara brzmi bardzo dobrze - tak jakoś stanowczo i trochę drapieżnie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...