Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Wiem Jaaga a wszystko rozumiem. Po każdej adopcji moich psów jestem w stalym kontakcie z ludźmi i śledzę losy czy zmiany psów. Nie raz jest o niebonlepiej niż sadzilismy. Czasem postępy są wolniutkie ale nie znam przypadku żeby nie było postępów. 

No nic. Na razie to i tak tylko gdybanie :( w razie urazu stawu biodrowego operacja to koszt rzędu 2000 zł :( skąd to wytrzasnac? Nie wiem nie wiem

Szkoda że nikt nie chce podjąć się i zostać opiekunem m tej suni :( ja jestem zawalony psami z Radys teraz (tzn 4 sztuki na hotelikach)

Serce mi pęka jak myślę o tej maliznie :(

Niekoniecznie jest taki koszt operacji. Linda miała amputowane obie wybite główki kości udowych, każdą stronę po 870 zł łącznie  z całą baterią leków, taśmami, opatrunkami, maściami i miodem manuka. Właśnie u dr Grzebinogi. Trzeba dzwonić i pytac o koszt, róznice w cenach są spore. Za pierwszą konsultację z RTG w narkozie było ponad stówke. 

Tyś(ka), wyslę fotkę suni kolezance. Cudna rodzinka i jaka sunia ufna. Bajka, jak przyjechała z maluchami, to nie pozwoliła maluchów dotykać, nie wolno było nawet dłoni skierować na nie, a ta dziewczynka tylko obserwuje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Niekoniecznie jest taki koszt operacji. Linda miała amputowane obie wybite główki kości udowych, każdą stronę po 870 zł łącznie  z całą baterią leków, taśmami, opatrunkami, maściami i miodem manuka. Właśnie u dr Grzebinogi. Trzeba dzwonić i pytac o koszt, róznice w cenach są spore. Za pierwszą konsultację z RTG w narkozie było ponad stówke. 

Tyś(ka), wyslę fotkę suni kolezance. Cudna rodzinka i jaka sunia ufna. Bajka, jak przyjechała z maluchami, to nie pozwoliła maluchów dotykać, nie wolno było nawet dłoni skierować na nie, a ta dziewczynka tylko obserwuje.

Linda to swoje przeżyła :( Mam nadzieję, że Sunia Pola jednak jest w lepszej kondycji psychicznej, szkoda że nie mogę jej odwiedzić :(

Mnie też zachwyciła ta ufność w oczach mamuśki. Mam nadzieję, że któremuś psiakowi się poszczęści :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2020 o 21:04, Jo37 napisał:

Trzeba zacząć szukać deklaracji i miejsca już teraz. 

W schronisku w Zamościu ona nie ma szans. Pani Ania ze Szczekocin powiedziała, że

coś zadeklaruje na stałe.

Możesz zapytać czy to aktualne? I na jaką konkretnie pomocmoznaby liczy od Pani. "Ogorkowej" :)))) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2020 o 22:35, mari23 napisał:

I ja deklaruję stałą, choć dużo to nie będzie.

Gdybym nie miała gromadki staruszków, wzięłabym ją na BDT, ale ślepe, głuche, stareńkie psy to nie dla niej towarzystwo i stara spanielka nie toleruje innych suniek

 

Mari jaka to by mogła być deklaracja? 

 

Próbuje zebrać wszystko do kupi i konkretnie. :) 

Link to comment
Share on other sites

Ze zbiórki na innego adopcyjniaka (znalazł już dom, zostało po nim parę groszy) będzie 255zł na weta (potrzebna faktura). Dzisiaj księgowa fundacji podliczyła, więc to pewne pieniądze. :)

Podpytałam o darmowy transport na Śląsk panią Kasię, aktualny nadal :) Jedynie będzie trzeba Polcię zawieźć do Zamościa, bo Pani stamtąd rusza, ale to tylko 30km, jakoś się uda ten mały odcinek zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Czy to aktualne? Jaka by to mogła być deklaracja? 

Mogę zadeklarować 20 zł stałej. 

Nie umiem robić bazarków, ale mam sporo "rożnych różności " na bazarek :) 

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, z tego co mi wyszło to jest już 200zł deklaracji stałych. Fajnie, przy założeniu że hotel będzie kosztował 400zł to jest już połowa. Może ktoś jeszcze może dorzucić jakiś grosz?

jagusko, jeśli chcesz przenieść stałą z Mimi dla suni to bardzo proszę :) Tak jak pisałam, kilka deklaracji Mimi może być przeniesionych, bo Mimi ma na górkę.

Pani Marzenka i Gosia też deklarują "coś", ale raczej jednorazowo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że jest tak dużo deklaracji...jeszcze odrobinka by się przydała..może jeszcze kilka osób po 10 zł?? bo trzeba się liczyc z tym, że sunia może wymagać dłuższego pobytu w hoteliku...nie wiadomo zupełnie jak przyjmie zmiany...

Mysle o niej i próbuje ...ale potrzeba jeszcze odrobinke deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Fajnie, że jest tak dużo deklaracji...jeszcze odrobinka by się przydała..może jeszcze kilka osób po 10 zł?? bo trzeba się liczyc z tym, że sunia może wymagać dłuższego pobytu w hoteliku...nie wiadomo zupełnie jak przyjmie zmiany...

Mysle o niej i próbuje ...ale potrzeba jeszcze odrobinke deklaracji...

A wysyłałyście zaproszenia z prośbą o pomoc dla niej?

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, b-b napisał:

A wysyłałyście zaproszenia z prośbą o pomoc dla niej?

 

no tak, przydało by się rozesłać...Tysiu...czy pomożesz?

Wstępnie mysle, że zabrałabym Pole pod swoją opieke, jeszcze potwierdze za ok. tydzięń, ale gdyby był prawie komplet deklaracji, to będzie to możliwe. Rozmawiałam z Kasiainat, która zgodziła się przyjąc ta sunie na miejsce Tinki lub Diunki, gdy któraś z nich znajdzie dom.

Prosiłam Tysie o kontakt telefoniczny ponieważ muszę ustalic kilka spraw. MOże lepszy byłby nawet kontakt z opiekunką suni w przytulisku. Czekam .. ;)

A co do deklaracji to brakowało by jeszcze 100 zł, więc naprawde kilka osób po 10 zł i juz jest sunia zabezpieczona.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

no tak, przydało by się rozesłać...Tysiu...czy pomożesz?

Wstępnie mysle, że zabrałabym Pole pod swoją opieke, jeszcze potwierdze za ok. tydzięń, ale gdyby był prawie komplet deklaracji, to będzie to możliwe. Rozmawiałam z Kasiainat, która zgodziła się przyjąc ta sunie na miejsce Tinki lub Diunki, gdy któraś z nich znajdzie dom.

Prosiłam Tysie o kontakt telefoniczny ponieważ muszę ustalic kilka spraw. MOże lepszy byłby nawet kontakt z opiekunką suni w przytulisku. Czekam .. ;)

A co do deklaracji to brakowało by jeszcze 100 zł, więc naprawde kilka osób po 10 zł i juz jest sunia zabezpieczona.

 

Super, tak się cieszę, że tyle ruszyło i sunia ma konkretną szansę.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Jaaga napisał:

Super, tak się cieszę, że tyle ruszyło i sunia ma konkretną szansę.

Bardzo bym chciała móc przejąć nad nią opiekę, ale poza deklaracjami, musze jeszcze wiedzieć czy w przytulisku wydadzą mi ja na DT itd....nie wiem za bardzo z kim i jak rozmawiać, więc bez Tyśki sobie nie poradze...Muszą tez deklarowicze sie zgodzi na to, bym została osobą odpowiedzialną za dalsze losy psa.

U Kasi na pewno ta mała odzyje i szybko nabierze odwagi. Wdać to po filmiku i zdjęciach, że ona nie jest dzikusem tylko psem mocno skrzywdzonym, a z takimi Kasia ma ogromne doświdczenie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam... trochę mam "ciepły" czas, wczoraj bylam tylko tam, gdzie mnie zacytowano... ;) Ale już jestem, mam nadzieję, że wszystko się uda z Polcią... bardzo się stresuję. Chciałabym, aby udało się jej pomóc. Może ktoś jeszcze ma ochotę i możliwość zaoferować stałą?

kiyoshi... Jesteś psim aniołem, dziękuję <3

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, b-b napisał:

A wysyłałyście zaproszenia z prośbą o pomoc dla niej?

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

no tak, przydało by się rozesłać...Tysiu...czy pomożesz?

 

Aa, zapomniałam napisać wcześniej, przepraszam - zaproszenia na wątek wysłałam już w tym samym tygodniu, co powstał wątek. Wówczas zaprosiłam około 150 osób. Ale może trzeba powtórzyć zaproszenia skoro coś powolutku się klaruje, co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...