Jump to content
Dogomania

Nowe Radysiaczki, dwie sunie , jakie się złapały-- Diunka i Tinka mają juz DOMY <3 Dojechały Tija i Szirka, które też juz mają DOMY :)


Recommended Posts

Wypatruje Muskata ale jestem już praktycznie pewna że go tam nie ma w R. 

Wczoraj trochę wypytywalam ludzi o to zabieranie psów z R. I okazuje się że prywatne osoby mogą bez problemu podpisać umowę na dt czy ds natomiast do hotelikow już podpisują przez fundację. Wczoraj pisałam chwilę z Panią z Fundacji jedno serce nie da rady. Ona zabrała wtedy pierwszy raz tego niby Muskata który okazał się sunia.... Ta sunia właśnie wraca z adopcji i nie ma co z nią zrobić... 

Pomysł lalam że może przejmiemy ja w ramach tego wątku? Ta Pani powiedziała że moze też dla mnie jeszcze jakaś radysianke zabrać, zaszczepić i obie pojechalyby do Szafirkow... Transport na Poznań byłby 11tego...

Co.o tym myślicie? Zgodzicie się? 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

Wypatruje Muskata ale jestem już praktycznie pewna że go tam nie ma w R. 

Wczoraj trochę wypytywalam ludzi o to zabieranie psów z R. I okazuje się że prywatne osoby mogą bez problemu podpisać umowę na dt czy ds natomiast do hotelikow już podpisują przez fundację. Wczoraj pisałam chwilę z Panią z Fundacji jedno serce nie da rady. Ona zabrała wtedy pierwszy raz tego niby Muskata który okazał się sunia.... Ta sunia właśnie wraca z adopcji i nie ma co z nią zrobić... 

Pomysł lalam że może przejmiemy ja w ramach tego wątku? Ta Pani powiedziała że moze też dla mnie jeszcze jakaś radysianke zabrać, zaszczepić i obie pojechalyby do Szafirkow... Transport na Poznań byłby 11tego...

Co.o tym myślicie? Zgodzicie się? 

 

Myślę, że to doskonały pomysł, każdy psiak uratowany to wspaniała sprawa!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestesmy Izun jestesmy

tylko nie wszedzie czasem odzywamy piszemy

 mnostwo zyciowych kloptow schorowani czesto

ale jestesmy 

 z calej duszy

Izun ja za Agata

 stokroc cud bylby,jesli sie uda uratowac nowe zycie

          Pani z tej fundacji to chyba Irenka  nasza  dogomaniowa

a mze ktos dolaczyl do Irenki

        lata temu dzialala na dogo wiele lat

przyjmowala kilakdziesiac biedakow 

czasem sama nie miala na nic dla siebie

 ale calem sercem dbala o psinunie , kotelki

 potem chyba zalozyla te findacje

wiele dziewczyn pomagalo we wszystkim

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

Bylo kilka watkow na dogo

 Irenki  pipi i wielu wielu psiaczkow

 

Musisz popytac Szafirkow

 boc Anula pisala ze narazie nie moge po tych str przejsciach ..chorobach

przyjmowac zadneych psiaczkow

Nadziejko jeżeli chodzi o Hotelik u Szafirki to myśmy zadecydowały,że nie będziemy umieszczać na razie psiaków w tym hoteliku.Chcemy odczekać aż Hania wydezynfekuje pomieszczenia dobrze.Nawet został zakupiony prywatnie środek przeze mnie aby jakoś pomóc w tym temacie.Natomiast być może Hania już przyjmuje psiaki.My zdecydujemy się umieszczać tam psiaki jesienią.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Anula napisał:

Nadziejko jeżeli chodzi o Hotelik u Szafirki to myśmy zadecydowały,że nie będziemy umieszczać na razie psiaków w tym hoteliku.Chcemy odczekać aż Hania wydezynfekuje pomieszczenia dobrze.Nawet został zakupiony prywatnie środek przeze mnie aby jakoś pomóc w tym temacie.Natomiast być może Hania już przyjmuje psiaki.My zdecydujemy się umieszczać tam psiaki jesienią.

Tak Anulo tak

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Natomiast być może Hania już przyjmuje psiaki.My zdecydujemy się umieszczać tam psiaki jesienią.

Wydawało mi się że już o tym pisalam

Hania przyjmuje ALE wyłącznie psy z ważnymi szczepieniami p wirusowkom, dlatego nie mogę tam umieścić psów prosto z Radys :( 

A Pani z Fundacji zaproponowała że "przekażę" mi psy które już wcześnie j zabrali i będą zaszczepione. W ten sposób ja pomogę a oni będą mieć wolne miejsca by zabrać kolejne psy prosto z Rsdys

A co do osoby, to z Magdą pisałam... Nie znam niestety tej Pani o.ktorej wspominacir

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Aha i miałam dziś suuuper telefon o Diunke :) jest szansa że to będzie TEN dom :) 

Kurcze trochę daleko ta Pani bo aż za Raciborzem...

Jest to dom z ogrodem Pani mieszka z mężem. Wcześniej mieli sunie z adopcji prawie identyczna jak Diunka. Też z adopcji była druga sunia spanielka. jedna że schronu w Raciborzu a druga że schronu Pabianice.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

nie ma go tam, przeszukałam wszystkie zdjęcia. Każdego dnia kilkadziesiąt psów wyjeżdża z Radys i nikt nie robi im zdjęc. Sądze, że taki psiak jak Muskat (ładny, w sumie w typie) gdzieś już wyjechał. Zresztą...o te psy w typie jest mnóstwo pytań.

Moja znajoma stara się o adopcje jednego samczyka starszego, więc jestem na bieżąco jak to wygląda. Znajoma dzwoniła już z 5 razy, powiedziano jej że jest mnóstwo chętnych na adopcje i nie nadążają...tyle dobrze, że faktycznie ją przepytali :) poza tym fundacje/ TOZy? stowarzyszenia zabierają też mnóstwo psów...

Dziś natomiast przyjechały do radys nowe psy, w tym szczeniaki...pani D. zamknęła je w kojcach na kłódki, także żaden wolo nie ma tam wstępu....

ps. jeśli gdzies wypatrzysz Muskata to daj znać, dla niego miejsce jest zawsze, to Aneta obiecała

Link to comment
Share on other sites

Moja znajoma dziś do mnie zadzwoniła najszczęśliwsza, bo jutro ma przyjechac ten jej Radysiak <3 <3

Tak się ciesze. Byle tylko Radysiak polubił adoptowanego od nas z przytuliska Liska ;)

Druga dobra wieść jest taka, że dziś znów rozmawiałam z rodziną chętną na Diunkę....wczoraj jeszcze rozmyślałam, ale dziś Pani całkowicie rozwiała wątpliwości. Myślałam czy robić tam wizyte czy nie...ale w sumie dwie sunie z adocji i dwie takie wizyty już u Panstwa były. Dostałam zdjęcia terenu, suniek poprzednich i tej, która była identyczna jak Diunka...Dobrzy to są ludzie...będzie miała sunia dobre zycie, spokojne, ale też będzie przy boku osób odpowiedzialnych i znających się na psach. To ważne.

Jestem umówiona z Panią, że pojada do DIunki w przyszły wekend...na razie czekamy cierpliwie na Kasieńke...bo teraz  Kasia ma  obowiązkowe wolne, na które ją wysłałam ;) :) wreszcie czas dla rodziny-  psiątka poczekają <3 <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W RADYSACH JEST TERAZ MOJA KOLEŻANKA MONIKA
Znalazła przed chwilą psa który jutro jedzie do mojej znajomej na DS :))) A TERAZ SZUKA MUSKATA

 

 

ps. jest w tym momencie w radysach ok. 700 psów i.......

"wszystkie psiaki są dowodami w sprawie, więc będzie wyadoptowane na umowę na dom tymczasowy z opcją domu stałego".

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Super, że Diunka będzie miała fajnych i mądrych ludzi :) Należą jej się ;)

miejmy nadzieje....troszkę się oczywiście martwie czy na żywo Diunka im się spodoba....Pani będzie jechała z cóką po sunie...Dunka w pierwszym kontakcie jest do obcych ostrożna...no ale niby to wszytsko mówiłam :) :) zobaczymy.

Na koncie Diunki 20 zł od AInana. DZIEKUJE  <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...