Jump to content
Dogomania

Plamki (pieprzyki?) Na brzuchu psa


Pocztówka.jesienna

Recommended Posts

Dzień dobry!

U mojej 5-miesiecznej suczki basenji od niedawna zaczęły pojawiać się plamki na brzuchu. Przypominają pieprzyki, jednak nie jestem w stanie określić dokładnie. Jest ich coraz więcej. W normalnej sytuacji przeszlabym się dla świętego spokoju do weterynarza, ale jeśli to nic takiego, to nie chcę tam chodzić z każdą głupotą, szczególnie teraz, gdy należy siedzieć w domu.

Czy ktoś ma pomysł, co to może być? Czy też mogą być to zwykłe pieprzyki i nie powinnam się przejmować? Są całkowicie płaskie, nie swędzą. Załączam zdjęcie:

https://we.tl/t-BLGoQTRvLs

 

Będę wdzięczna za odpowiedź, jeśli ktoś ma jakiś pomysł. :) 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Pocztówka.jesienna napisał:

...ze stroną wszystko w porządku.

No nie.nie w porządku.Wrzuć fotkę innym sposobem.

A tak ad rem:

musi te zmiany obejrzeć wet.Ze zdjęcia i tak nie można byłoby wysnuć wniosków.Sunia jest młodziutka,szkoda byłoby cos przegapić,lepiej pofatygować się niepotrzebnie.

Link to comment
Share on other sites

Hej.

Nie jestem znawcą, ale moja sunia miała tak samo tzn.od szczeniaczka zaczęły jej się pojawiać takie plamki na brzuszku.

Byliśmy u weterynarza kiedy była jeszcze mała i powiedział nam, że to są zwykłe plamy pigmentacyjne i widocznie taka jej uroda.

Wiadomo, że lepiej zawsze kiedy jest taka możliwość pokazać to weterynarzowi i mieć pewność 1000 %, ale żeby Cię uspokoić napiszę, że nasza kochana sunia ma już prawie 6 lat i plamki jak miała, tak są nadal bez zmian.Taki ma nakrapiany brzusio :)

Pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

wygląda zupełnie jak piegi u ludzi, i ja bym je właśnie tak traktowała- czyli.. od czasu do czasu obserwacja czy żaden nie przechodzi w inną zmianę, niebezpieczną- nie powiększa się, nie ciemnieje, nie zaczerwienia. Jeśli nie- pozostaje podziwiać piękny nakrapiany brzuszek 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...