Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Kup dla siebie maseczkę, wspomożesz koteczkę (do 16.05.2020)


sue

Recommended Posts

2 godziny temu, Poker napisał:

sue, fajnie by było jakbyś przy wzorach maseczek pisała ile sztuk zostało zakupionych.

A ja chciałam zapytać:

Szykujemy na dniach z sue  bazarek z torbami na zakupy,bandamki,kosmetyczki.Czy ja ten materiał mogę użyć na ten cel.?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

sue, fajnie by było jakbyś przy wzorach maseczek pisała ile sztuk zostało zakupionych.

Spróbuję, nie obiecuję, natomiast staram się pisać przy wzorach czy są już niedostępne/ile zostało lub wyjdzie/dla kogo (dorosły/dziecko). 

Link to comment
Share on other sites

Olena84, rozi, dwbem - bardzo dziękuję za wpłaty. Zaktualizowałam rozliczenie. Pomijając dług Lusi, jesteśmy na minusie 52 zł :( Ale udało się wysterylizować dwie kotki, troszkę mniej bezdomności i biedy dzięki temu. 

Zapraszam nieustająco do kupowania maseczek. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sue napisał:

Olena84, rozi, dwbem - bardzo dziękuję za wpłaty. Zaktualizowałam rozliczenie. Pomijając dług Lusi, jesteśmy na minusie 52 zł :( Ale udało się wysterylizować dwie kotki, troszkę mniej bezdomności i biedy dzięki temu. 

Zapraszam nieustająco do kupowania maseczek. 

Też zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Poproszę 12, 13, 14, 15. Czy mogę prosić o rozliczenie po weekendzie? Dopiero wtedy dotrze moja pensja.

Dziękuję za zakupy :) Jasne, po weekendzie jak najbardziej pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...