Jump to content
Dogomania

Nie wiem co jest mojej suczce


Ola26

Recommended Posts

Od tygodnia moja suczka bardzo dziwnie się zachowuje...straciła apetyt, chodzi smutna i mało się rusza. Nie mówię tu o takim ruchu jak np bieganie ale ona ledwo chodzi. Chciałabym jeszcze wspomnieć że ma cieczkę, lecz nigdy się tak nie zachowywała. Cały ten tydzień tak źle to znosi, dodam jeszcze że mi uciekła i dwa dni po tym zaczęła się tak zachowywać. Co jej może być? Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ola26 napisał:

Od tygodnia moja suczka bardzo dziwnie się zachowuje...straciła apetyt, chodzi smutna i mało się rusza. Nie mówię tu o takim ruchu jak np bieganie ale ona ledwo chodzi. Chciałabym jeszcze wspomnieć że ma cieczkę, lecz nigdy się tak nie zachowywała. Cały ten tydzień tak źle to znosi, dodam jeszcze że mi uciekła i dwa dni po tym zaczęła się tak zachowywać. Co jej może być? Proszę o pomoc.

Olu...wszystko może jej być - może jest chora na babeszjozę,może ma ropomacicze,może ktoś ją pobił,kopnął,kiedy zobaczył z nią swojego psa,może...może... Nie zadawaj tych pytań w internecie ,tylko idz do realnego weterynarza,który ją zbada,to Twój podstawowy obowiązek wobec swojego psa.Przecież ona cierpi,coś bardzo ją boli! Czekasz już tydzień.O 6 dni za długo...wstydź się.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...