Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y *** WYGRAŁA BAKUSIOWA - gratulacje!!! ***** PERŁY w SREBRZE *** LUB dobry aparat cyfrowy SONY Cyber Shot z akcesoriami *** dla OGÓRKA *** LOTTO z PLUSEM


rozi

Recommended Posts

3 minuty temu, uxmal napisał:

może to dożylne coś?

Nie, podskórne, tylko ona maciupna, skóry malutko. A igły najmniejsze są takie, że ją na wylot prawie przy nagłym drgnięciu. Tak tłumaczę, ale to na nic - kto nie miał w ręku takiego kurdupla, ten nie zrozumie obaw. Wet oczywiście robi, ale ja trzymam.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, rozi napisał:

Nie, podskórne, tylko ona maciupna, skóry malutko. A igły najmniejsze są takie, że ją na wylot prawie przy nagłym drgnięciu. Tak tłumaczę, ale to na nic - kto nie miał w ręku takiego kurdupla, ten nie zrozumie obaw. Wet oczywiście robi, ale ja trzymam.

Mój kolega z pracy ma malutkiego yorka. Mówił mi że nie spodziewał się że malutki piesek będzie bardziej problematyczny niż taki średni. 

Dawkowanie leków koszmar, 

Zje coś za dużo koszmar 

Złapanie moczu do badania abstrakcja 

Zastrzyki już omowilismy :(

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, uxmal napisał:

Mój kolega z pracy ma malutkiego yorka. Mówił mi że nie spodziewał się że malutki piesek będzie bardziej problematyczny niż taki średni. 

Dawkowanie leków koszmar, 

Zje coś za dużo koszmar 

Złapanie moczu do badania abstrakcja 

Zastrzyki już omowilismy :(

 

A daj spokój, ciemna mogiła. Ja się w Kulę ubrałam, bo trzeba było zabrać, ratować, cudna była, mądra, na wylocie do grabarza. Przecież nie to, że yorka chciałam.

Leki sobie można nawet wyliczyć, ale jak podasz kawałek pastylki? Kiedy nawet mały palec w pysku dławi. No można rozgnieść, wymieszać z wodą, czy czymś, dać strzykawką, przełknie, a za chwilę wyrzyga. I dobrze, jeśli zobaczysz, że wyrzygała, bo pójdzie gdzieś w kątek i guzik zobaczysz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...