Jump to content
Dogomania

Zakręcone ogony


Canis_lupus_husky

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']NiemoŻliwe! Ćwiczyliście?! Naprawdę?!
No to [b]Basenji [/b]- jesteś WIELKI!
N.b. - ta stójka wyszła całkiem, całkiem...
Pzdr.[/quote]
Wielki - 190 cm = zgadza się.
A z piechem ot tak sobie ćwiczymy.
Największy problem to cierpiwe stanie - ale co dzień czas się wydłuża.
Zdrówko :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak będziesz pytał się o "charty faraona", to przede wszystkim skoryguj nazewnictwo: nie ma rasy, która nazywa się "chart faraona", jest za to rasa o nazwie"pies faraona" .
Pzdr.[/quote]
dokładnie, istnieje tylko rasa "PIES FARAONA" ,a nazwa z przedrostkiem "chart" niestety jest nie mozliwa, jak wiadomo charty to grupa X , i sądze ze taki przedrostek nie mógłby byc w V grupie :roll:
Pzdr.
Villarica Siberians[/quote]

Wielu właścicieli Psów Faraona postuluje by przenieśc te psy do grupy chartów czego przykładem może byc fakt że na wyścigach chartów spotykamy Psy Faraona. Przecież to pierszwe charty.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wszystko to prawda jeśli o psy faraona chodzi i kiedyś rzeczywiście były w grupie chartów... ale z całą pewnością nie jest to chart! chartopodobny, mozliwe, jak sylwetka (oprócz uszu) na to wskazuje...
pamiętajcie - charty to wzrokowce i tak polują natomiast psy faraona posługują się głównie węchem, dlatego zostały "wyodrębnione" z grupy chartów...

Link to comment
Share on other sites

[b]Ypsylon[/b] - dzięki za dodatkowe info. o "faraonach".
A baski to "wzrokowce" na pewno, ale i trochę "węchowce", prawda? Bo tego drugiego nie można im odmówić. :lol:

A jeżeli Agabass znajdzie dzisiaj trochę czasu, to zobaczymy w tym topiku śliczne pupki i piękne zakręcone ogonki:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to proszę pupki baskowe: Gomzales i Hipolinka. Ta fotka ukazała sie w pewnym psim miesięczniku na 67 stronie. To już drugi raz ukazują się zdjęcia Goma. Pierwsze zdjęcie było w marcu jak ktoś ma "Mojego Psa" to możecie zobaczyć moją małą gwiazdę. Ale oto i dupki
[img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/9509_638191.jpg[/img]
specjalnie dla Ciebie [b]Basenji[/b] chciałeś trikolorowy ogonek. Prosze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, bój się Agabass, bój!!
I od razu mogę Ci powiedzieć, czego będę żądała jako odszkodowania - spacerku na Fortach! Ha! I co, cykor Cię obleciał?!
Pzdr.[/quote]
Ja bym się bał!
Spacer na Fortach jest przerażający sam w sobie, a z Asią? :fadein:
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...