Jump to content
Dogomania

Binio, dumny pies w swoim super Domu :) Binio - pies, a ze strachu porusza się jak gąsienica, pełza. Pomóżmy mu. Bez naszej pomocy ten strach go zabije :(


elik

Recommended Posts

Dnia 23.04.2020 o 18:47, Nadziejka napisał:
Albiniu wytrzymaj 
sciskamy modlimy za wszystko

"Albiniu" wytrzymał i dzisiaj opuści to okropne miejsce. Pani Kasia zabiera go dzisiaj i psianek pojedzie w Bieszczady  :)

hurra.gif.d1dada8ee1554b98648003323cae1f40.gif

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Na koncie piesionka znajdują się poniższe wpłaty:

  20,00 zł  od  jaguska  deklaracja IV  -  9.04.

  20,00 zł  od  elik  deklaracja IV  -  12.04.

  30,00 zł  od  Nesiowata  -  14.04.

  50,00 zł  od  Bogusik  -  14.04.

  20,00 zł  od  b-b  deklaracja IV  -  14.04.

  25,00 zł  od  Havanka  -  14.04.

 120,00 zł  od  ewu  deklaracja IV - IX  -  16.04.

  20,00 zł  od  aura  deklaracja IV  -  20.04.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

      172700537_dzikujejestecie.jpg.7a5ee7cc55e82d498f31c90a7e292580.jpg      1763323247_kwiatki15.jpeg.57f0f203d6ef4b81c05c677808b61da4.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość od Pani Kasi, że zabrała już naszego piesionka ze schronu. 
Zacytuję co napisała :(

Wyjechaliśmy ze schroniska, uff...  Nie było łatwo niestety  w kojcu zachowywał się inaczej, odniosłam wrażenie, że mniej się bał, poza kojcem ogólny paraliż.  Bieda, bieda straszne  :(  Oczy pełne strachu, ogon podkulony. Pierwsza pozycja czołganie, potem powoli niepewny krok i kolejny, wszystkiemu towarzyszy lęk. Co on przeszedł? Strach się bać. Do samochodu musiałam Go nieść. Zrobił tylko kilka kroków. Zabraliśmy kocyk piłeczkę i uciekliśmy stamtąd, on już na zawsze.  Wieczorem się odezwę.  

No to zaczęły się dla niego lepsze czasy. On jeszcze nie jest tego świadomy, musi się przekonać, że nic mu już nie grozi.
Uz
godniłyśmy z Panią Kasią, że przed kastracją chłopaczek musi wydobrzeć choć trochu psychicznie i trzeba sprawdzić jego kondycję fizyczną. Musi trochu przytyć, bo jest bardzo chudy biedaczysko  :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Aska7 napisał:

My mówimy Albinek, ale w schronie pewnie miał inne imię, jakie ?

Prawdę powiedziawszy nie wiem, ale uxmal obiecała zrobić dla piesionka bazarek imienny. Czekam, że nas zaprosi  :)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Anula napisał:

Albinkowi konieczne są szelki,nie będzie się tak stresował prowadzony na obroży.Najlepiej takie jak miał poprzedni Albinek.One opasują psa dając mu uczucie bezpieczeństwa i nie dławią psa.

Taż myślę, że lapiej będzie się czuł w szelkach.  Pewnie  Pani Kasia o tym też pomyśli  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Taż myślę, że lapiej będzie się czuł w szelkach.  Pewnie  Pani Kasia o tym też pomyśli  :)

Tak z pewnością. Ja kupię szelki jeśli nie ma. W schronisku coraz gorzej z akcesoriami.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Tak z pewnością. Ja kupię szelki jeśli nie ma. W schronisku coraz gorzej z akcesoriami.

Nasz Albi miał bardzo fajne szelki i Pani Kasia podarowała mu na stałe. Może talkie same temu biedakowi by się przydały.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nareszcie są wieści, na które tak czekałam ! Binio śliczny ! Zdjęcia poza schronem już na czterech łapkach a nie na brzuszku. Obstawiam, że teraz tydzień mu wystarczy, by przestał się bać. Tak się cieszę, ze schron to już przeszłość !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Nareszcie są wieści, na które tak czekałam ! Binio śliczny ! Zdjęcia poza schronem już na czterech łapkach a nie na brzuszku. Obstawiam, że teraz tydzień mu wystarczy, by przestał się bać. Tak się cieszę, ze schron to już przeszłość !

Tak. Trochu to trwało, ale nie było innej możliwości, innego terminu. Na szczęście to co złe, jest już za psiaczkiem.
Binek, Binio bardzo ładne imię. "Pochodne" od naszego Albinka  :)  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Dobrze, że nie jest agresywny. Może dać mu na imię Binek ?

Spodobało mi sie to imię  :) Czekam na bazarek uxmal. Osiak potrzebuje kasy. Może akurat to imię zwycięży :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Biszkopcik ma niesamowity urok osobisty, szybciutko znajdzie domek, niech tylko dojdzie do siebie :)

No właśnie  :) Dobrze byłoby, gdyby szybko zrozumiał, że nic mu już nie grozi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...