Jump to content
Dogomania

Binio, dumny pies w swoim super Domu :) Binio - pies, a ze strachu porusza się jak gąsienica, pełza. Pomóżmy mu. Bez naszej pomocy ten strach go zabije :(


elik

Recommended Posts

Pani Kasia wróci z Bieszczad prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia i wtedy skończy się gehenna tego biedaka.

Udało się załatwić, żeby nie był kastrowany, co miało nastąpić przed świętami.

Wyobrażacie sobie wykastrowanie (rzeźnickie) w tym stanie psychicznym, a zapewne i fatalnym fizycznym, bo to idzie w parze i walnięcie go na brudny beton do boksu?  Mogło by to skończyć się tragicznie. Dla 200 zł nie warto ryzykować. Zabieg odbędzie się już po zabraniu go do DT, gdzie w czystości i pod troskliwą opieką będzie wracał do zdrowia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Havanka napisał:

To teraz czekamy na psiaczka i oby do tego czasu wytrzymał w "tym" przybytku.

Mam nadzieję, że wytrzyma.   Był dominowany przez inne psy i z ostał przeniesiony. Teraz jest sam w boksie. Pewnie mu źle samemu, ale lepsze to niż pogryzienie przez znerwicowane psy.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Aska7 napisał:

Jak ktoś mu zrobi imienny to mam bardzo fajną dogomaniacką broszkę ze srebra. Może być dla osoby, która wyda na bazarku najwięcej kasy : )

Aska7 wielkie dzięki   Fotolia_983807_Sa.jpg.3af670e305768973e130067f3b116d9f.jpg
Oczywiście bazarek imienny bardzo by mu się przydał, bo nie ma imienia, ani kasy,  ale ja już nie jestem w stanie jeszcze jednego bazarku obsłużyć. Już ledwie ciągnę z tym co mam na karku  :)
Zbieram się w siły i chcę napisać w sprawie tego bazarku, ale ciągle coś super pilnego, albo na dogo, albo w domu i tak w koło. Teraz na przykład muszę iść na zakupy, ale też muszę odpisać na kilku wątkach. Psie płatności zostawiam na powrót z zakupów.
Ale jeśli możesz przekazać tą broszkę, to bardzo Cię o to proszę. Jak wrócę z zakupów, to zajmę się sprawą bazarku dla niego, bo to już czas najwyższy  :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Ja jestem bez kompa, a ze smartfonu nie umiem wkleić. Gdyby mi ktoś podał nr telefonu na pw to mogę przesłać zdjęcie. Broszka jest super : )

Prześlę nr tel i adres e-mail. Jeśli nie sprawiłoby Ci kłopotu przesłanie na e-mail, to bardzo proszę, ale jeśli byłby to problem to może być MMS.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

No właśnie, będzie jeszcze mniejszy wydatek. Mdło mi się robiło w ustach, gdy myślałam o tym, że będą go tam kastrować.

Też mnie ciarki przeszły. Niech wróci do ciepłego i miękkiego. I do troskliwych ramion.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Aska7 napisał:

Też mnie ciarki przeszły. Niech wróci do ciepłego i miękkiego. I do troskliwych ramion.

Taki zabieg to przecież dla psiaków okropny stres i ból, który trwa dłużej niż działanie środków przeciwbólowych. Czuła, troskliwa opieka na pewno dużo znaczy dla tych sierotek.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, jaguska napisał:

Zaglądam do Albinka2 strachulca, oby jak najszybciej doczekał się spokoju w dt. 

Elu dbaj o siebie, bo jesteś jednym z niezmordowanych dogomaniackich aniołów fcb917632bb2f67b4640d31c6c8e69c2.gif 

Iwonko kochana, jak na anioła, to mam za mało siły. Anioły mają ich niezmierzone pokłady, a ja siły mam coraz mniej, co jest oczywistą oczywistością w moim wieku  :)

Ale bardzo dziękuję za troskę i powtórzę, bo już Ci to mówiłam, musisz dbać o siebie szczególnie w tym czasie pandemii, bo to zły czas dla takich osób jak my. Chcę pogadać z Tobą także po zwalczeniu koronawirusa.

Śliczny ten dogomaniacki aniołek  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...