Jump to content
Dogomania

Binio, dumny pies w swoim super Domu :) Binio - pies, a ze strachu porusza się jak gąsienica, pełza. Pomóżmy mu. Bez naszej pomocy ten strach go zabije :(


elik

Recommended Posts

5 godzin temu, Sowa napisał:

Jak wie na pewno, że ten kabanosik dostanie, to zgadza się na opóźnienie terminu dostawy - bez kar umownych:-)

Cytując klasyka, "Binio dobrze wie z której strony kromka jest posmarowana masłem" :)

Jest bardzo pojętnym uczniem jak czuje jakiś smakołyk w powietrzu :) 

Link to comment
Share on other sites

No to pora na okazjonalną zmianę motywacji. Zamiast lub natychmiast po smakolu -  chwila radosnej zabawy, ale takiej prawie po psiemu. Czyli z przypadnięciem na przednie łapy (czyt. - ręce ugięte w łokciach....) lub z bardzo, bardzo wyrazistymi gestami ciała, z rzutem aportowym. 0, mniej więcej tak jak tu:

https://nosem.pl/szkolenie-psa/nagradzanie-psa-zabawa-jak-nagradzac-psa/

Polecam takie nagradzanie wszystkim naszym zwierzakom! Właściciel przy okazji poprawi kondycję po zimie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 minut temu, Sowa napisał:

Kanapa baaaardzo elegancka. Czy dobrze widzę, że Binio zaokrąglił się nieco? Tym bardziej wygodna kanapa po prostu jest konieczna...

Mi też się wydaje, że Biniowi zaokrągliły się boczki  :)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Sowa napisał:

Kanapa baaaardzo elegancka. Czy dobrze widzę, że Binio zaokrąglił się nieco? Tym bardziej wygodna kanapa po prostu jest konieczna...

Możliwe, że nie będę obiektywny ale uważam że to tylko niekorzystne ustawienie obiektywu aparatu. Marny ze mnie fotograf. Będę musiał przyłożyć się do zdjęć aby w przyszłości nie było takich pomówień :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
13 minut temu, Sowa napisał:

Jakie szelki Binio ma na sobie? Szukam miękkich szelek na małego psa - dłuższy i niższy od Binia - ale koniecznie takich nie zakładanych przez głowę.

Te typowe zakładane od dołu i spinane na górze są do niczego. Zamów guardy z dodatkowym zapięciem przedniej pętli. Są firmy, które robią szelki na zamówienie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 16.05.2021 o 21:54, Binio napisał:

Wstyd się przyznać ale jeden z największych kanapowców (zaraz po mnie) musiał prawie rok czekać na swoją własną kanapę :) 

IMG-20210516-WA0003.jpg

IMG-20210516-WA0002.jpg

 

Dnia 4.07.2021 o 15:28, Binio napisał:

Trochę zdjęć z dzisiejszego spacerku

 

received_315896413520359.jpeg

received_339094007686733.jpeg

received_130731552509468.jpeg

received_3047967082151947.jpeg

received_378528353685167.jpeg

received_606395670346466.jpeg

1 godzinę temu, Binio napisał:

Tak właśnie moje pociechy ćwiczą swoje talenty 😀😀😀

 

 

75 zl wyslalam Bubuniowi! Rozliczony! Dziekuje Cudnie! Niezwykla bizu Cioci  Nesiowatej i ksiazek kilka Nadziejkowych dla niezwyklego Bubu-sercem do 30  sierpnia g 24.00 - Page 5 - Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...