Jump to content
Dogomania

~ZNALEZIONA - dobry domek dla małej młodej suni,


malagos

Recommended Posts

Zgłosili się do mnie znajomi znajomej, szukają do adopcji suni - małej, młodej, lubiącej koty. Dom z ogrodem, ale suczka oczywiście domowa, plus spacery. Najlepiej jak najbliżej Warszawy, ze względu na dojazd...

Link to comment
Share on other sites

malagos, mała suczka czyli jaka? Bo każdy ma swoje pojęcie małości :)

 

U Moli@ jest Fifi - ale nie wiem czy będzie już do adopcji, bo miała dopiero cieczkę.

32b1a0a99c3b8f66med.jpg

6f665b29fd81e939med.jpg

WĄTEK FIFI

 

Pod opieką Dory z kolei... na CITO potrzebny jest DT/DS dla niedużej suni (taka mała średniaczka), ok 4-5letniej. Nie wiem czy ją można podciągnąć pod małą i młodą sunię... ale może jednak? Nie ma gdzie się podziać, właścicielka sukę podrzuciła swojej starszej mamie, a sunia nie jest sterylizowana i nie jest bezpieczna w tym miejscu.
f1e7e9f13e88898808648f60ac4c57ad.png

Sunia pokazana jest na wątku podopiecznych pani Krysi.
OGŁOSZENIE SUNI

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2020 o 12:38, Tyś(ka) napisał:

malagos, mała suczka czyli jaka? Bo każdy ma swoje pojęcie małości :)

 

U Moli@ jest Fifi - ale nie wiem czy będzie już do adopcji, bo miała dopiero cieczkę.

32b1a0a99c3b8f66med.jpg

6f665b29fd81e939med.jpg

WĄTEK FIFI

 

Pod opieką Dory z kolei... na CITO potrzebny jest DT/DS dla niedużej suni (taka mała średniaczka), ok 4-5letniej. Nie wiem czy ją można podciągnąć pod małą i młodą sunię... ale może jednak? Nie ma gdzie się podziać, właścicielka sukę podrzuciła swojej starszej mamie, a sunia nie jest sterylizowana i nie jest bezpieczna w tym miejscu.
f1e7e9f13e88898808648f60ac4c57ad.png

Sunia pokazana jest na wątku podopiecznych pani Krysi.
OGŁOSZENIE SUNI

pod tym linkiem jest ogłoszenia psa Amigo. A gdzie znajdę wiadmości o tej suni? Ma, kolejne zapytania o suczkę do adopcji

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, malagos napisał:

Zapotrzebowanie na małe młode suczki jak nigdy! Ludzie chcę adoptować chyba po to, by móc wyjść na spacer z domu :(

Wydaje mi się, że to nie do końca tak, ludzie po prostu są więcej w domu, mają czas być przy psie przez ten pierwszy okres i dochodzą do wniosku, że to jest dobry moment na przyjęcie nowego członka rodziny. Przynajmniej w niektórych przypadkach :)

W Runie jest jeszcze nadal do adopcji 8-miesięczna Tusia - nieduża sunia, ok. 10kg: https://www.olx.pl/oferta/nieduza-8-miesieczna-ruda-tusia-czeka-na-dom-CID103-IDEsd6v.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...