Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony...Pomóż malutkiej Tyci, pokonać wielki ból ! Do 18.04, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

2 godziny temu, b-d napisał:

Havanko, ja dopiero dziś wysłałem przelew (przepraszam za opóźnienie) na konto, które kiedyś (w styczniu) mi podałaś (nie wiem czy się nie zmieniło-czy nadal jest to samo)?

To ja przepraszam. Bylam pewna, ze wysłałam Ci numer konta. Tak, jest wciąż to samo. Bardzo Ci dziękuję !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za potwierdzenie.

Pozostaje kwota 695 zł, z czego 50 zł zostało wpłacone na konto Fundacji ZEA.

Tycia nie ma skarbnika, dlatego na prośbę Toli, udostępnię czasowo swoje konto i przechowam kwotę 645 zł, do czasu, kiedy pojawią się nowe wydatki.

Nareszcie udało mi sie napisać ten post !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 12.04.2020 o 10:34, Anula napisał:

Zamiast wygłupiać się z tymi życzeniami na bazarkach,lepszy byś zrobił uczynek gdybyś chociaż pomógł złotówką ty trolu.

Dopiero teraz przypadkowo zobaczyłem ten miły wpis. I jestem w głębokim szoku. Jak można tak obrażać kogokolwiek, a w tym przypadku osobę, która uczestniczy w wątku? Tylko dlatego, że nic nie kupiła? I jeszcze w odpowiedzi na szczere życzenia świąteczne. Niebywałe. OCZEKUJĘ PRZEPROSIN.

Poker- dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Polek napisał:

Dopiero teraz przypadkowo zobaczyłem ten miły wpis. I jestem w głębokim szoku. Jak można tak obrażać kogokolwiek, a w tym przypadku osobę, która uczestniczy w wątku? Tylko dlatego, że nic nie kupiła? I jeszcze w odpowiedzi na szczere życzenia świąteczne. Niebywałe. OCZEKUJĘ PRZEPROSIN.

Poker- dziękuję. 

Zgodnie z oczekiwaniami.PRZEPRASZAM.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Dnia 21.04.2020 o 21:00, Havanka napisał:

Dziękuję za potwierdzenie.

Pozostaje kwota 695 zł, z czego 50 zł zostało wpłacone na konto Fundacji ZEA.

Tycia nie ma skarbnika, dlatego na prośbę Toli, udostępnię czasowo swoje konto i przechowam kwotę 645 zł, do czasu, kiedy pojawią się nowe wydatki.

Nareszcie udało mi sie napisać ten post !

2.12.20 r Edytuję:

323 zł z kwoty 645 zł, przelewam na konto Murki, tytułem hotelowania Amiki z TEGO wątku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Bardzo dziękuję za potwierdzenie.

322 zł otrzyma Amberek z zamojskiego schronu. Przelew zrobiłam na konto Agat21. Na potwierdzenie trzeba trochę poczekać, bo Agatka sama pojechała po tego biedaka, aż do Zamościa.

Wątek Amberka.

Amberek otrzymał dziś 322 zł od Havanki. Bardzo pięknie dziękuję wszystkim uczestnikom bazarku, dzięki którym zaczął nowe życie :)

obraz.png.45dfbbf3b0b9c2761b6784c47c386f14.png

Link to comment
Share on other sites

Mam już wszystkie potwierdzenia otrzymania wpłat. Mogę zamknąć bazarek.

Kochani Dogomaniacy, z Wami można "góry przenosić" !

Z Waszą pomocą znów udało się pomóc kolejnym, psim bidom, które pewnie wciąż tkwiłyby w betonowym schronie, skazane na codzienną wegetację.

                                                         DZIĘKUJĘ !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Havanka changed the title to Rozliczony. Zakończony...Pomóż malutkiej Tyci, pokonać wielki ból ! Do 18.04, godz. 20.00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...