Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony...Pomóż malutkiej Tyci, pokonać wielki ból ! Do 18.04, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

5 godzin temu, teresaa118 napisał:

poprosze konto, pomysle

Witam serdecznie na naszym bazarku ! Za momencik prześlę numerek i bardzo dziękuję !

image.jpeg.ad4bb6fa594ee627ab4503ab9de82a10.jpeg

5 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Dwa serduszka z różą poproszę :)

Witaj Mazowszanko ! Dziękuję, ze przyszłaś z pomocą. Bardzo jej potrzebujemy i wciąż mamy nadzieję, ze uda sie pomóc malutkiej Tyci. Dobrego dnia !!!

image.jpeg.9880f4cfb9c44fe8a5678b6448db6fd6.jpeg
 
 
5 godzin temu, Aldrumka napisał:

dwa skromne serduszka na dłoni poproszę

Witaj Aldrumko kochana ! Dzięki serdeczne za odwiedziny i zakup cegiełek. Każda z nich jest cenna, bo ratuje łapkę Tyci. Przesyłam pozdrowienia i buziaczki !

image.jpeg.1e06dd99a76d7994b734375fbdbe1c33.jpeg

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Ile tu wspaniałych darczyńców przybyło! :) Zapraszamy do pomocy bo tu każda złotóweczka potrzebna na operację Tycinki :)

Dzień dobry Bogusiu ! Ja też bardzo sie cieszę z tych odwiedzin, bo im wiecej nas będzie, tym szybciej Tycia zacznie chodzić !

image.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, lipsik napisał:

Dzień dobry ;) Poproszę 5 serduszek z różą dla Tyci

Lipsik, witamy w progach dogomanii i naszego bazarku ! Muszę Cię uprzedzić, że można tu zakotwiczyć na bardzo długo... Cieszę się, ze jesteś wśród nas i dziękuję serdecznie za zakup serduszek !

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

image.jpeg.ad4bb6fa594ee627ab4503ab9de82a10.jpeg

 

27 minut temu, helli napisał:

Poproszę domek nad jeziorem,

 i nr konta

Oby nie było zbyt wiele komarów 

Helli, witamy serdecznie na bazarku dla Tyci ! Domki idą, jak "świeże bułeczki" ! Dziękuję, ze zakupiłaś jeden z nich. Jeśli chodzi o komary, to w tym roku nie przewidujemy. Będzie można spokojnie wypoczywać i delektować się okolicą. Pozdrawiam serdecznie a numerek wyślę za chwilkę.

image.jpeg

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Jo37 napisał:

P.Janina z Forum Ogrodniczego Kompostownik wpłaciła na moje konto 50,00 zł

Poproszę zatem w jej imieniu domek w górach.

Cudnie Joasiu !!! Podziękuj Pani Janinie za ten dar dla Tycinki i pozdrów Ją od nas !

image.jpeg.9880f4cfb9c44fe8a5678b6448db6fd6.jpeg

 
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Przekazane.

Super ! Dzięki Joasiu !

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Dzień dobry :)

Poproszę domek za 50 zł.

Dzień dobry Isiaczku ! Cieszę się, że jesteś ! Bardzo Ci dziękuję za pomoc i zaraz rezerwuję domek w górach dla Ciebie ! Buziaczki !!!


 
BUKIET 23 RÓŻ | Róża Kwiaty
55 minut temu, Anula napisał:

Pieniążki przelane ja i Bogusik jeden przelew.

Aniu, Bogusiu, dziękuję !!!

29 minut temu, malti napisał:

Poproszę o 7 serduszek z różą ode mnie i mojej mamy 

Witaj Malti ! Ciebie i Twojej Mamy nie mogło tu zabraknąć. Dziękuję za zakup serduszek i serdecznie pozdrawiam !

 
36 głów/1 pakiet sztuczny bukiet kwiatów lateksowy kwiat róży ...
28 minut temu, Jo37 napisał:

Poproszę o numer konta

 

27 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Ja też :)))))) 

Dziewczyny kochane, jeszcze chwilka cierpliwości i zaraz sie tym zajmę.

Link to comment
Share on other sites

Numerki wysłane.

Dzisiaj dostałam już pierwsze, ekspresowe wpłaty od Nesiowatej i Jolanty08. Dziękuję kochane Pszczółki !!!

Miłą niespodziankę zrobiła mi, jak zawsze, Pani Ania G-R i wpłaciła 80 zł na operację Tyci ! Pani Aniu kochana, z całego serca dziękuję !!!!

Bukiet "Z frezji"

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dogomaniacy wciąż mnie pozytywnie zaskakują :)

Mnie też i dlatego lubię to Forum :) Czasami wydaje się,że się nie uda,że się nie da....A już ile razy tu właśnie na dogo,to co było niemożliwe okazało się spełnione?:) To za sprawą  wspólnego i zgodnego działania i pokładu miłości dla tych wszystkich zwierzaków,którym  chcemy  w taki czy inny sposób pomóc. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Niezła kwota już się uzbierała jak na tak krótki czas trwania bazarku.

 

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dogomaniacy wciąż mnie pozytywnie zaskakują :)

 

9 godzin temu, Poker napisał:

Bo generalnie została zgrana grupa , która się nie żre  tylko współpracuje i nie ma chorobliwych ambicji.

 

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Mnie też i dlatego lubię to Forum :) Czasami wydaje się,że się nie uda,że się nie da....A już ile razy tu właśnie na dogo,to co było niemożliwe okazało się spełnione?:) To za sprawą  wspólnego i zgodnego działania i pokładu miłości dla tych wszystkich zwierzaków,którym  chcemy  w taki czy inny sposób pomóc. :)

Dzień dobry wszystkim w piątek ! Tycia podbiła wiele wrażliwych serc i nie sposób przejść obok jej cierpienia obojętnie. Zgadzam sie z Poker, że w zgranej grupie współpracuje się lepiej i wspólnie możemy zrobić dużo więcej niż w pojedynkę. Mam nadzieję, ze uda nam sie zebrać jeszcze trochę kasy, bo choć mamy już ok. 1500 zł, to jeszcze trochę brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...