Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony...Pomóż malutkiej Tyci, pokonać wielki ból ! Do 18.04, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Dnia 10.04.2020 o 07:00, bukowa napisał:

poproszę domek w górach

Fantastycznie !!! Bukowa, dziękuję !!! Mamy kolejny zastrzyk gotówki ! Domek w górach już rezerwuję a Tobie jeszcze raz bardzo dziękuję !!! (Ale mi się "zrymowało"). Życzę Ci pięknego, udanego dnia !!!

image.jpeg.6c05e91b12ab3c61f0b03ea3fa53de28.jpeg
 

 
Dnia 10.04.2020 o 07:25, elficzkowa napisał:

Serduszko z różą poproszę.

Dzień zaczyna się wspaniale ! Elficzkowa kochana, z przyjemnością przekażę serduszko dla Tyci ! Bardzo Ci dziękuję !!!

image.jpeg.55b7822d7c510f32f79faef94a9b7909.jpeg

Dnia 10.04.2020 o 07:29, Jo37 napisał:

Przelew na 105,00 zł poleciał ( to od pJaniny i ode mnie ). 

Mam obiecaną jeszcze jedną wpłatę z forum Kompostownik.

Joasiu, coś mi mówi, że agitujesz w sprawie Tyci na forum Kompostownik? Jesteś kochana !!! A za wpłatę dziekuję. Dam znać, kiedy będzie już u mnie. Wszystkiego dobrego !!!

 

image.jpeg.c9c2702ad06d8037c68ee6ad7ab4fd02.jpeg
 

 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2020 o 08:16, Karen116 napisał:

Witam serdecznie, poprosze dwa domki nad morzem

Witamy Cię Kasiu na naszym bazarku i bardzo dziękujemy za pomoc finansową dla Tycinki ! Ta kruszynka nawet nie wie, ile osób o nią walczy !

Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze i pozdrawiam serdecznie !

Bukiety wiosennych kwiatów w wazonach
 
Link to comment
Share on other sites

Po długich naradach został wybrany chirurg, który przeprowadzi operacją - Tycia po świętach pojedzie do Wrocławia do dr Bieżyńskiego.

Do Wrocławia kawałek, dojdaą koszty dojazdów, ale wybraliśmy najbardziej doświadczonego operatora...

Złamanie jest paskudne, przedawnione, a łapeńka malutka, będzie ciężko...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Dzień dobry

pie.gif

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

A ja zapraszam na bezkonfliktowe zakupy w domowe ciszy. 

 

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Przelew zrobiony :)

 

1 minutę temu, Tola napisał:

Ponieważ na bazarku królują kwiaty, ode mnie też podziękowanie dla wszystkich wspierających Tycieńkę

 

gify-bukiet-tulipanw1.gif

Witam wszystkie Dobrodziejki i cieszę się, ze pamiętacie o bazarku. Wpadłam na chwilkę, żeby podnieść trochę bazarek, ale widzę, ze jest solidnie zadbany i zaopiekowany.  Dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tola napisał:

Po długich naradach został wybrany chirurg, który przeprowadzi operacją - Tycia po świętach pojedzie do Wrocławia do dr Bieżyńskiego.

Do Wrocławia kawałek, dojdaą koszty dojazdów, ale wybraliśmy najbardziej doświadczonego operatora...

Złamanie jest paskudne, przedawnione, a łapeńka malutka, będzie ciężko...

Tolu, wierzę, ze wybraliście najlepszą opcję. Przy wsparciu tylu wspaniałych osób, udźwigniemy koszty, byleby łapka była porządnie zrobiona.

22 godziny temu, terra napisał:

Serduszko na dłoni za 50 zł., poproszę

Witaj Tereniu !!! Miło Cię znów widzieć.

Dziesięć serduszek już na Twoim koncie ! Bardzo, bardzo Ci dziękuję i serdecznie pozdrawiam !

image.jpeg

 
20 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Podrzucę bazarek

podkowa.jpg

Podkowa na szczęście ! Niech przyniesie Tyci zdrową łapkę !

18 godzin temu, Jo37 napisał:

Na moje konto wpłynęło 100 zł od p. Edyty z forum Kompostownik.

Poproszę w jej imieniu o domek nad jeziorem.

Joasiu, jesteś niesamowita ! Z całego serca dziękujemy Pani Edycie za tak hojny dar a Tobie Asiu, za propagowanie bazarku na forum Kompostownik. Całuję mocno i jeszcze raz DZIĘKUJĘ !!!

Jak samemu zrobić bukiet kwiatów?. Uroda i Zdrowie - serwis nie ...
 
 
Link to comment
Share on other sites

Na koncie bankowym pojawiły się dziś wpłaty od MikAgi, Soni71, Mazowszanki13, Pani Janiny z forum Kompostownik, Jo37, Lipsik, Helli - ze 100% nadwyżką ! Anuli i Bogusik.

Wpłynęła też wpłata niespodzianka od naszej Oneeczki - 100 zł !!! Renatko - kocham Cię !!!

Mówi się, ze pieniądze szczęścia nie dają, ale ja cieszę się ogromnie, że dzięki nim, Tycia będzie miała zdrową łapkę i na pewno będzie szczęśliwa !

Dziękuję za każdą złotówkę w swoim i Tyci imieniu !!!

 
Wiosna – zrób to sam. Pomysły na wiosenne kwiaty w domu i ...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 
15 godzin temu, Mta82 napisał:

Dzień dobry.

Poproszę dwa serduszka na dłoni i jedno serduszko z różą.

Mta82, witamy na bazarku ! Bardzo się cieszę, ze przyszłaś i wsparłaś finansowo operację Tyci. Dziękuję Ci za to. Życzę  miłego wieczoru i serdecznie pozdrawiam !

Wiosennne kwiaty cebulowe

 

13 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Podrzucę i fiołki zostawię

fiolki.jpg

Niepozorne kwiatki o intensywnym, przyjemnym zapachu. Będą uprzyjemniać czas spędzony na bazarku.

Tobie Joluś zostawię piękne krokusy, żebyś mogła nacieszyć się ich widokiem:

 

lll.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eluniu złota,  proszę dla suni domek nad jeziorem. Ja o takim mogę tylko pomarzyć, ale u Ciebie są tak fantastyczne ceny, że słodkiej suni mogę taki zafundować  :)

Domek na Mazurach pozostanie moim wielkim marzeniem, ale dobrze jest mieć marzenia  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Na dobranoc podniosę bazarek.

A ja podniosę na dzień dobry. Witaj Joasiu !

10 godzin temu, elik napisał:

Eluniu złota,  proszę dla suni domek nad jeziorem. Ja o takim mogę tylko pomarzyć, ale u Ciebie są tak fantastyczne ceny, że słodkiej suni mogę taki zafundować  :)

Domek na Mazurach pozostanie moim wielkim marzeniem, ale dobrze jest mieć marzenia  :)

Eluś, piękne marzenia ! Ale cóż warte byłoby życie bez nich? Na bazarku spełniamy je chociaż wirtualnie i każdy może tutaj pomarzyć. Bardzo, bardzo Ci dziękuję za ten domek dla Tyci. Wiem, że przynajmniej ona wkrótce spełni w realu swe marzenie. Zostawiam buziaczki i życzenia zdrowia dla Masi.

image.jpeg.6c05e91b12ab3c61f0b03ea3fa53de28.jpeg

 
9 godzin temu, Poker napisał:

Poproszę jeszcze coś za 25 zł.

Pokerku, super !!! Masz już piękny domek nad morzem, to teraz proponuję serduszka dla Tyci. Niech dziewusia wie, ilu ma fanów, którzy jej kibicują. Bardzo Ci dziękuję za nie, oraz za miejsce w Twoim domu, w którym czasowo zamieszka po operacji. Jestem Twoją fanką ! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego, co najlepsze !

Bukiety wiosennych kwiatów w wazonach

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

W Wielką Sobotę zapraszam do maleństwa - niech jej zajączek nie omija!

Dzień dobry Danusiu !!! Przyłączam sie do zaproszenia i też życzę, by zajączek wciąż pamiętał o Tyci.

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

I ja przywitam się i zaproszę

kaczka1.jpg

Witaj Joluś ! Dobrego dnia !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...