Jump to content
Dogomania

Jak wyrobić rodowód


Katideee

Recommended Posts

Witam serdecznie, chce założyć hodowle . 1.Od czego zacząć od wyrobienia rodowodu czy od przydomka ? 
2. Jak wrobić rodowód? W regulaminie nic na ten temat nie ma. Czy mam dzwonić do swojego oddziału czy najlepiej tam pojechać ? 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Katideee napisał:

Witam serdecznie, chce założyć hodowle . 1.Od czego zacząć od wyrobienia rodowodu czy od przydomka ? 
2. Jak wrobić rodowód? W regulaminie nic na ten temat nie ma. Czy mam dzwonić do swojego oddziału czy najlepiej tam pojechać ? 

Ty sobie żartujesz,czy idziesz po linii najmniejszego oporu?Nie zadałas sobie trudu,żeby choć troche poczytać???

np. tu:(step by step)

https://www.psy.pl/jak-zalozyc-hodowle-psow/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2020 o 17:14, dwbem napisał:

nie wiem po której części mojego pytania można stwierdzić  ze brak mi miłości czy robić to dla pieniędzy, jestem ciekawa która hodowlana nie robi tego dla pieniędzy bo jakoś piesków za darmo nie widzę :) I nie wiem czy sunia zapładniana bez jej zgody odczuwa miłość od swojego właściciela . Ludzie punkcie się w głowy i zastanówcie się nad sobą czy aby napewno sami jesteście tacy swieci . Zkwp az świecić kultura strach się bać . Ale rozumiem ze ma to na celu zastraszyć „konkurencje „ 

Dnia 6.04.2020 o 17:14, dwbem napisał:

Kpisz czy naprawdę myślisz o hodowli, chyba dla pieniędzy bo nie wygląda, że z miłości do psów czy rasy.

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...