Jump to content
Dogomania

Kwarantanna - co z psiakami??


krakow2000

Recommended Posts

Witam

Nie mam korony, nie mam kwarantanny ale przezorny zawsze ubezpieczony więc mam pytanie. Mieszkam w Alwernia okolice Krakowa, ktoś wie jak sobie poradzić jak nie daj boże kwarantanna czy korona się doczepi, trzeba będzie zostać w domu a psiak musi wychodzić. U mnie ciężko znaleźć kogoś kto nawet odpłatnie wyprowadzi psa bo się ludzie boją... moja psinka jest ze schroniska, sam nie mam nawet u kogo go zostawić czy to rodzina, bliscy czy znajomi (z takich czy inny powodów). Nie oddam przecież psiaka do schroniska bo korona (to jest ostateczność) więc ktoś coś wie na ten temat?? Może jakieś forum gdzie ludzie się ogłaszają którzy w problemie na czas kwarantanny przyjmą psiaka?? Może jakieś hotele dla psów świadczą obecnie takie usługi?? Ktoś coś pomoże??

Nie chcę szukać dopiero jak się doczepi coś...

Link to comment
Share on other sites

O grupie wiem, tam można na bieżąco zgłaszać, ja bardziej szukam czegoś co mogę do telefonu wsadzić tak aby w razie czego mieć na już bo niestety u mnie nie miał by kto z nim wyjść... nawet hotel dla zwierząt. Po prostu jak przyjdzie co do czego to może się zbyt szybko nie znaleźć :)... zakupiłem matę taką na balkon do sikania, może dojdzie kiedyś, tylko on boi się na balkon wychodzić więc... szukam za wczasu :)

Link to comment
Share on other sites

Moja rada :)
Wpisz w grupie Pies w Koronie #pomogę #Alwernia i sprawdź, czy ktoś oferuje pomoc (chyba nikogo nie ma, ale może źle sprawdziłam).
Jeżeli nikogo nie ma, to napisz post #potrzebuję #Alwernia i napisz krótko o co chodzi.
Jeżeli ktoś się zgłosi, to na PW resztę uzgodnicie i wymienicie się telefonami.
I głowa do góry!
Napisz, czy coś załatwiłeś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...