Jump to content
Dogomania

Nuka w DS razem z zamojską Gabi i bernardynem Raszkiem. Wielka niewiadoma ma na imię Nuka. Zamojska bida szuka przyjaciół i sponsorów.


Recommended Posts

Ostatnio Gabi poraczyła się naszą sofą, poleciały wióry i gąbka, Nuka szybko podchwyciła zabawę i po 2 dniach kontynuowała dzieło Gabi. Obecnie dajemy je do kuchni, gdy wychodzimy z domu. Na razie wszystko jest całe. Ogólnie Nuka jest coraz bardziej swobodna, już nie obstawia drzwi, ale zaczyna drzemać w różnych miejscach.

IMG_20200422_182429_800x600.jpg

IMG_20200422_182430_800x600.jpg

IMG_20200422_182432_800x600.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nuka ma się dobrze. Obecnie zachowuje się dość swobodnie, co prawda nie przepada za dotykiem, ale lubi być w centrum uwagi, zaczepia nas do zabawy szczekaniem, chce się ganiać, ogonkiem macha tak, że mało się nie urwie. Przesyłam krótki filmik z zabawy i trochę zdjęć, które może przydadzą się do ogłoszeń, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

https://youtu.be/wyvDO8FJ9Q0

Link to comment
Share on other sites

Wyglądają jak siostry, fajne dziewczyny, koleżanki:)

Cieszy fakt, że  w oczach nie ma już strachu, to dobrze rokuje. Wzruszają takie swobodne psie zabawy, gonitwy, swoboda, jak jeszcze niedawno groziło im dożywocie za kratkami.

IMG_20200601_085622_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nuka robi malutkie kroczki w przód. Jeszcze nie zawsze, ale je mi z ręki. Przede wszystkim daje się dotknąć, głaskać, co prawda najpewniej się czuje, gdy jest wtedy w obecności innych psiaków, ale i nad tym popracujemy. Niedługo chciałabym spróbować ubrać ją w szelki, aczkolwiek obawiam się, że zgryzie je sobie, albo zrobi to Gabi.

 

https://youtu.be/_0YvCyhDp2s

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, szafirka napisał:

Nuka robi malutkie kroczki w przód. Jeszcze nie zawsze, ale je mi z ręki. Przede wszystkim daje się dotknąć, głaskać, co prawda najpewniej się czuje, gdy jest wtedy w obecności innych psiaków, ale i nad tym popracujemy. Niedługo chciałabym spróbować ubrać ją w szelki, aczkolwiek obawiam się, że zgryzie je sobie, albo zrobi to Gabi.

 

https://youtu.be/_0YvCyhDp2s

Fajnie by było, żeby sunia się ogarnęła.

Link to comment
Share on other sites

Nuka ostatnio zrobiła kolejny krok w przód - dała się ubrać w obrożę, a nawet szelki :) Szelki zgryzła sobie w ciągu godziny, ale obroża została. Wczoraj wzięłam Nukę na ręce i posadziłam koło siebie na kanapie, serduszko biło jej mocno, ale nie uciekła gdy ją głaskałam. Po dłuższej chwili skorzystała z okazji, że odwróciłam głowę i zeskoczyła. Dzisiaj miziałam ją w legowisku, aby dać jej chwilę wytchnienia po ostatnich wydarzeniach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...