Jump to content
Dogomania

Stało się to, o czym wszyscy marzyli - 3 kg TYCIA ZAMIESZKAŁA U POKER:)Złamana łapka, porzucenie, ulica, schronisko - to wszystko jest już tylko złym wspomnieniem.


Tola

Recommended Posts

Poker układ pokarmowy zastrajkował, nowe miejsce, nowe jedzenie i przekupstwo w postaci ludzkich pokarmów . Im mniejszy psiak, tym mniej "ludzkich" przysmaków peklowanych, uszlachetnianych, wędzonych, "uszlachetniających" smak :-(

Gdyby nadal w kale były ślady krwi ze śluzem...ja podałabym syrop Nifuroksazyd 

edit Anula mnie ubiegła

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Sowa napisał:

Jeśli Tycia uprawia wspinaczki po schodach, to znaczy, że nic ją nie boli.

Też tak myślę.

Tycia pokazała mi brzuszek i zobaczyłam, że ma wyciągnięte cycusie:) Czyżby miała kiedyś maluchy ?

Wyszła na ogródek , ale po chwili sama weszła do domu.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pies , a właściwie 1/3 psa mordę mi lizała :) Przyzwyczajam Tyćkę do noszenia na rękach w razie , gdyby miała ograniczoną swobodę po zdjęciu gipsu. No i co? I pies mi kilka razy mordę lizał. I nawet się nie skupciała, ani nie śsiurkała;.

Sama wyszła na ogródek i zapuściła się dość daleko czyli z 15 metrów, zawołałam ją do domciu i poszła za mną.  Mądra dziewczynka.

Umyłam jej oczęta i bez problemów zakropiłam. Jest wyraźnie coraz lepiej.

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Tolu , chciałabym kupić Tyci szelki do nauki chodzenia na smyczy. Czy mogę z pieniążków zebranych na jej rzecz?

Oczywiście, malutkiej nic nie może zabraknąć, a szeleczki są bardzo potrzebne do nauki chodzenia na smyczy.

Dzięki uwzględnieniu przy operacji zniżki na fundację, mamy zaoszczędzone pieniążki dla Tyci:).

A doszły już te na operację?

Już doczytałam na wątku bazarkowym, że doszły:)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Jo37 napisał:

Czasami nie mogę napisać postu. Wchodzę bez problemu z komutera.

 

6 minut temu, Isiak napisał:

Posty piszę bez problemu. Korzystam z przeglądarki Chrome.

 

Może u mnie to jakiś problem z laptopem...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Od ponad tygodnia mam wielkie problemy z dogomanią;  albo nie mogę wejść, albo mam problemy z zapisaniem postów; czasami czekam po parę minut i wreszcie muszę zaczynać od nowa.

Czy macie podobne problemy?

 

Mamy,ja nie mogę edytować,od kilku dni nie mogę uporządkować postu rozliczeniowego.Cytować mogę co uczyniłam. 

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy umówiona na kontrolę jutro na  g. 9.

Dziś była ładna koo.  Po trzykrotnym zakropieniu oczek już jest 80 % poprawy. Na początku myślałam , że łzawienie to uroda jej oczek , ale jak zobaczyłam , że je mruży  i nadmiernie mruga , to podjęłam decyzję o zakrapianiu.

Daje sobie szeptać na uszko , głaskać i zaczyna powoli chodzić za mną.

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...