Jump to content
Dogomania

Stało się to, o czym wszyscy marzyli - 3 kg TYCIA ZAMIESZKAŁA U POKER:)Złamana łapka, porzucenie, ulica, schronisko - to wszystko jest już tylko złym wspomnieniem.


Tola

Recommended Posts

Tycia zniosła operację dobrze. Nie ma gipsu tylko duży opatrunek. Może chodzić, szwy mam zdjąć po 10 dniach. Daję jej leki przeciw bólowe i ma na 7 dni antybiotyk.

Zjadła trochę mokrej karmy, siusiu nie robiła tylko trochę popuściła. Myślę, że jest bardzo spacyfikowana opatrunkiem. Na ogródku pokicała parę razy i  położyła się.

Teraz śpi na podkładzie.

DSC01244.JPG.853cf365a75e9e681e08bd3316c490e6.JPG

DSC01245.JPG.037d09162c40ce84b76a6734b1a73057.JPG

DSC01246.JPG.b68dc14b83ea5362eef1107d0e518c02.JPG

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za życzenia.

Siusiu nie chce zrobić na trawce, ale na szczęście popuściła na podkład. Zjadła małe śniadanko  z ukrytym antybiotykiem. 

Ogonkiem macha i zaczęła trochę chodzić po domu. Ale widać, że jest mocno spacyfikowana wielkim opatrunkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Byłam z Tycią na kontroli. Kolano jest stabilne, ale oczywiście są zaniki mięśniowe.

Wet mnie "pocieszył" stwierdzając, że w ciągu 2 lat padnie drugie kolano. Kupuję skarbonkę i będę zbierać na operację.

Drogie te nasze futrzaki.

Loczka i Kulka w poniedziałek mają zabiegi stomatologiczne. Obie gorzej jedzą i schudły.

Z Loczką jest jak z dzieckiem niejadkiem. Cudujemy, żeby cokolwiek zjadła.

Bardzo się o nią boję, bo źle znosi nawet "Jasia"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...