Jump to content
Dogomania

Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.


Recommended Posts

ZAKŁADAM WĄTEK KOLEJNEMU KUDŁACZKOWI,KTÓREMU CHCEMY KONIECZNIE POMÓC.MALIKA (PO ARABSKU OZNACZA KSIĘŻNICZKA),BO TAK JĄ NAZWAŁYŚMY,OBECNIE PRZEBYWA W ZAMOJSKIM SCHRONISKU.JEST TO SZCZENIĘ,KTÓRE MIAŁO ROZLEGŁĄ RANĘ W PACHWINIE,RANA JEST PODGOJONA. MAMY ZAREZERWOWANE MIEJSCE W HOTELIKU "SZAFIRKA" W NOWEJ SOLI /WOJ. LUBUSKIE I JEST JUŻ ZAPLANOWANY TRANSPORT NA 01.04.20.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAGLĄDANIA NA WĄTEK NASZEJ KSIĘŻNICZKI ORAZ WSZELKIEJ MOŻLIWEJ POMOCY!

A OTO NASZA KSIĘŻNICZKA - MALIKA.

Whats-App-Image-2020-03-30-at-09-46-28.j

PO UZGODNIENIU Z TOLĄ NADPROGRAMOWY PIESEK BAFFI PRZESZEDŁ POD NASZĄ OPIEKĘ.

OTO PIESEK BAFFI.

Whats-App-Image-2020-04-02-at-13-30-41.j

A więc pod naszą opieką pozostają te dwa psiaczki zamojskie.

Malika 10.04.20 pojechała do swojego domku do Koszalina.

Baffi  17.04.20 pojechał do swojego domku do Wrocławia.

Baffi 25.10.20 wrócił z adopcji.Przebywa w Hoteliku u Szafirki.

Baffi 06.11.20 pojechał do DS do Wrocławia.

Baffi 10.11.20 wrócił z adopcji do Hoteliku.

Baffi 22.12.20 pojechał do DS do Lubska k/Nowej Soli.

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy:

Deklaracje stałe:

1.Bogusik - 20,00zł - wpł.01.04.20-20,00zł-IV

2.Anula - 20,00zł - wpł.01.04.20-20,00zł-IV

Ogólnie wpłacone deklaracje stałe:  40,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1. Fundacja ZEA - karma sucha - rozliczenie z szafirką.

2.Po Effi i Fanni - karma mokra - 20x800g - Animonda a także kwota 50,00zł pozostająca u Hani i jest rozliczona w opłacie za hotelik za IV.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351175-effi-i-fanni-suczkiktóre-otrzymały-szanse-na-godne-życieod-110120-są-już-ulokowane-w-hotelikueffi-310120-w-dsfanni-300120-w-ds/?tab=comments#comment-17561697

3.Figunia - 50,00zł - wpł.02.04.20

4.bakusiowa - bazarek transportowy - rozliczenie między szafirką.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351614-bazarek-transportowy-dla-pięciorga-zwierzaków/

5.P.Jola od Destino/Joszki - wpł.02.04.20 - 30,00zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/

6.Nesiowata - wpł.03.04.20 - 30,00zł

7.P.Agata od Aleksa - wpł.15.04.20 - 30,00zł

8.Po Effi i Fani zostało - 1134,46zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/351175-effi-i-fanni-suczkiktóre-otrzymały-szanse-na-godne-życieod-110120-są-już-ulokowane-w-hotelikueffi-310120-w-dsfanni-300120-w-ds/

Ogólnie wpłacone deklaracje jednorazowe:  1274,46zł

Wydatki:

1.Malika - opłata za pobyt w hoteliku za IV - wpł.02.04.20-300,00zł

2. Baffi - opłata za pobyt w hoteliku zaIV - wpł.02.04.20 - 250,00zł

3.Baffi - Faktura 1/4/2020 (odrob.szczep.itp.str.4 - wpł.02.04.20-22,00zł

4.Baffi - SPA - 06.04.20 - 90,00zł

5.Baffi-ogłoszenie OLX 12.04.20-wyróżnienie do 12.05.20-17,81zł

Ogólnie wydatki: 679,81zł

Deklaracje stałe: 40,00zł deklaracje jednorazowe: 1274,46zł wydatki: 679,81zł = 26.04.20  +634,65zł 

U Hani po Baffi pozostała kwota + 130,00zł

634,65zł + 130,00zł przechodzi na Imbira z tego wątku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/351811-imbir-smutnystyrany-życiem/

Stan konta = 0,00zł

*******************************************************************************

*********************************************************************************

Baffi 25.10.20 wrócił z adopcji.Przebywa w Hoteliku u Szafirki.W związku z tym nowe rozliczenie Baffika:

1.Bogusik-wpł.02.11.20-20,00zł;02.12.20-20,00zł

2.Anula - wpł.02.11.20-20,00zł;02.12.20-20,00zł

3.P.Agata od Aleksa - 90,00zł;wpł.12.11.20-30,00zł;wpł.11.01.21-30,00zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu11092020-za-tm/?tab=comments#comment-17366593

4.P.Jola od Destino/Joszki - 90,00zł;wpł.02.11.20-30,00zł;wpł.08.01.21-30,00zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/

5.Nesiowata-wpł.12.11.20-10,00zł

6.elficzkowa - wpł.12.11.20-100,00zł

7.Przeniesiona kwota pozostała po Ferri-wpł.25.12.20-410,70zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/352600-dwie-suczki-axaayla-oraz-piesek-dredzik-ferri-dostały-szansę-na-normalne-życiejadą-do-hoteliku-u-murki281120-axa-i-ayla-mają-wspólny-dom-we-wrocławiu051220-ferri-także-w-swoim-domku-we-wrocławiu/

W sumie jest: 02.12.20 - + 900,70zł

Wydatki:

1.SPA - 26.10.20  - 60,00zł - wpł.07.11.18

2.Pobyt w Hoteliku (25.10.20-06.11.20 - 13dni) - 130,00zł - wpł.07.11.20

3.Pobyt w Hoteliku (10.11.20-30.11.20) - 21 dni - 210,00zł - wpł.01.12.20

3.ogłoszenia - Szczecin;Poznań;Katowice-53,43zł+17,81zł+17,81zł+17,81zł

4.ogłoszenie-Kraków;Wrocław-17,81zł+17,81zł

5.Opłata za Hotelik (01.12.20-22.12.20) - 220,00zł

W sumie wydatki: - 762,48zł

Ogólnie: deklaracje stałe i jednorazowe - 900,70zł - wydatki - 762,48zł = 09.01.21. =   +138,22zł

 

Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny:

01.04.20 - Pierwsze wiadomości od Hani.

Piotrek przekazał mi, że Malika jest bardzo śliczna, wesoła i jest wielkości naszych sznaucerek. W hotelu rozgoszczą się pewnie około północy, więc jutro na spokojnie wszystko przekażę.

02.04.20 - Hania - Malika: 

Malika to sunia w typie sznaucera średniego, obecnie waży 9 kg i wg wetów urodziła się we wrześniu 2019 r. Na przedniej prawej łapie przy pachwinie ma ranę. Malika została znaleziona z tą raną, tylko o wiele obszerniejszą - od szyi do piersi. Teraz większość zagojona, gdzieniegdzie się jeszcze sączy, więc trzeba przemywać i dla pewności założyć kołnierz. Dzisiaj dostała ostatnią porcję antybiotyku i nasz wet będzie ją oglądał jeszcze w przyszłym tygodniu na kontroli. Póki co dostała tabletkę na odrobaczenie i krople na pchły i kleszcze. Na razie nic nie płaciłam.

Malika jest radosna, pełna energii, ruchy ma szczenięce, wzrok beztroski, dziecinny. Nie zna smyczy, ale nie boi się jej. Nasza kotka przywitała ją z zaciekawieniem, Malika powąchała kota, nie atakowała, chciała się bawić. Nie zwracała i nie miała biegunki podczas drogi.

02.04.20 - Hania - Baffi:

Baffi ma 4 lata, waży 10 kg. Jest zdrowym, radosnym, pełnym energii psiakiem. Futro ma również boskie, aczkolwiek trochę poplątane i skołtunione gdzieniegdzie, więc ma już umówioną wizytę w spa na jutro. Zostanie wykąpany i wyczesany. Dzisiaj Baffi był u weta, gdzie został przebadany, zaszczepiony na choroby zakaźne, odrobaczony. Krople na pchły i kleszcze podam kilka dni po fryzjerze. Baffi jest bardzo towarzyski, cały czas chciałby być głaskany i drapany za uszkiem.

04.04.20 - Hania:

Cytologia dotyczy badania uszu na pasożyty. Obydwa psiaczki mają apetyt, są radosne i oba to czorty. Na dworze jest istne szaleństwo - Baffi ciągle skacze na wysokość mojej twarzy i podgryza mi rękawy kurtki, w tym samym czasie Malika biega na około moich nóg i podgryza mi spodnie, więc nie zdziwcie się jak kolejne zdjęcia będą ze mną w skarpetkach i koszulce :)))) Malika zachowuje się dziecinnie i rzeczywiście nie jest strachliwa, widocznie nie przeżyła traumy będąc porzuconą. Baffi również jest radosny, natomiast wychodzi z niego pan dominant - skacze na inne psy, Malika nie ma prawa podejść do miski, gdy on je, dzisiaj nauczył się lub przypomniał sobie jak to jest biegać za piłeczkami, czy ringiem i po 10 minutach zabawy przejął kontrolę nad innymi psiakami - tylko on mógł łapać zabawki. Oprócz tego naskakuje na inne psiaki bez różnicy na płeć. Będzie potrzebował domu bez psów, lub z psem uległym. Sierść Baffiego nie była w stanie najlepszym, ale poprosiłam fryzjerkę, by spróbowała jednak wyczesać te kołtuny i udało się, zajęło to 2,5 godz. i kilkanaście kłapnięć zębami jej się dostało. Baffi na pupie ma ranki ze strupkami, co jest wynikiem podgryzania przez inne psy jakiś czas temu. Psiaki nie są wychudzone, Malika jest szczupła jak to młodzież, ale dostaje sporo jedzonka, więc anemia jej nie zagrozi.

03.04.20 Baffik po SPA - str.4

Animondy jest 20 puszek.

Zdjęcia - str.3 ; 4

Tekst dla Baffika.

Baffi to około 4-letni zdrowy,pełen energii piesek o dłuższej sierści. Przebywa w Hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie).Jest to psiak szalenie kontaktowy, radosny i bardzo przyjazny.Jednym słowem jest duszą towarzystwa.Ceni sobie bliskość człowieka ponad wszystko.Lubi aportowanie,piłeczki i inne psie zabawki.Potrzebuje sporo spacerów, ruchu,wybiegania się,ponieważ jest żywiołowym psiakiem.Dobrze chodzi na smyczy,nie ma choroby lokomocyjnej. Baffi waży 10kg.Posiada pełny pakiet szczepień,czip i jest wykastrowany. Został obcięty ze względu na zaniedbaną sierść.Baffi potrzebuje  domu bez małych dzieci, doświadczonego,który już wcześniej posiadał psiaki i zna ich zachowania.Najlepiej aby to był dom bez psiaków,ponieważ przejmuje kontrolę nad innym psem.Jedynie towarzyszem by mógłby być pies mały, uległy. Kontakt (godz.10-18): Hania

16.12.20-Hania:Baffi to bardzo fajny psiak, nie było ani jednej agresywnej sytuacji w stosunku do nas, z psiakami też się dogaduje, raz po raz tylko powarczy przy misce z jedzeniem, ale do niczego to nie prowadzi. Lubi koty, lubi im też wyżerać jedzonko wskakując na parapet. Przy płocie nie kombinuje, nawet nie myśli, aby przedostać się na drugą stronę, pewnie nie ma na to czasu. Toleruje nowo przybyłych gości hotelowych od razu. W sobotę wyjeżdża do nowego domu jego przyjaciel trójłapek.

Nowy tekst do ogłoszeń Baffika:

Baffi to przecudnej urody, nieduży piesek. Ma ok. 4 lata, waży 10 kg. To inteligentny i pojętny pies, chętnie się uczy i współpracuje z opiekunem. Wymaga jednak zrównoważonego i konsekwentnego przewodnika, który potrafi wyznaczyć jasne zasady i granice i tym samym zapewnić psu poczucie bezpieczeństwa. Najlepiej odnalazłby się u aktywnych opiekunów nastawionych na pracę z psem. Nie polecany do domu z małymi dziećmi. Baffi może zamieszkać z innymi zwierzętami, dobrze dogaduje się z suczkami. Potrafi chodzić na smyczy, pozostawiony sam w domu nie niszczy. Ma aktualną profilaktykę, książeczkę zdrowia, jest wykastrowany i zachipowany.
Baffi czeka na odpowiedzialnych opiekunów w Hotelu dla zwierząt w Nowej Soli (woj. lubuskie), gdzie można go odwiedzić i poznać. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed adopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.
Jeśli jesteś poważnie zainteresowany adopcją tego psiaka i chcesz uzyskać więcej wyczerpujących informacji, zadzwoń pod podany numer telefonu. Kontakt w godz.10-18: Hania: 660

1. Anula - ogłoszenie OLX na Wrocław-12.04.20 - wyróżnione do 12.05.20

https://www.olx.pl/oferta/baffi-maly-piesek-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDEqIgg.html

2.Havanka 0 ogłoszenie  OLX na Poznań-13.04.20

https://www.olx.pl/oferta/kudlaty-pyszczek-i-pelne-milosci-serce-do-adopcji-CID103-IDEqQp4.html

Malika 10.04.20 pojechała do swojego domku do Koszalina.

Baffi  17.04.20 pojechał do swojego domku do Wrocławia.

Baffi 25.10.20 wrócił z adopcji.Przebywa w Hoteliku u Szafirki.

Baffi 06.11.20 pojechał do Ds do Wrocławia.

Baffi 10.11.20 wrócił z adopcji.Przebywa w Hoteliku u Szafirki.

Baffi 22.12.20 pojechał do DS do Lubska (50km od Nowej Soli)

Ogłoszenia Bafika.

1. Tola - 25.10.20 na Poznań - wyróżnione do 28.11.20.;30.12.20

https://www.olx.pl/oferta/jestem-piekny-baffi-czekam-na-nowy-dom-CID103-IDH6pH7.html

2. Havanka - 

3. Anula - 26.10.20 - Szczecin - wyróżnione do 17.12.20;16.01.21

https://www.olx.pl/oferta/4-letni-bafik-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDH6VVE.html

4. Alaskan malamutte - 17.11.20 - Katowice/21.11.20-przeniesione na Opole - wyróżnione do  17.12.20;16.01.21

https://www.olx.pl/oferta/baffi-piesek-o-nietuzinkowej-urodzie-do-adopcji-CID103-IDHoObS.html?fbclid=IwAR2mZyjAd0uK95J_88aIVhbVzBUmVd8LYovoFpdk124N8GCxldIBHhe5wOY

5.kiyoshi -  10.11.20 - Wrocław - wyróżnione do 29.11.20;31.12.20

https://www.olx.pl/oferta/uroczy-baffi-szuka-madrego-doswiadczonego-opiekuna-CID103-IDH9PYQ.html

6.Alaskan malamutte - 21.11.2 - Kraków - wyróżnione do 22.12.20

https://www.olx.pl/oferta/piesek-tylko-dla-konesera-do-adopcji-CID103-IDHsGS8.html?fbclid=IwAR1U0e0G53eHTeLUFk3UJbg4eV6OYsBzZ7yPFSPrhQStZDB9IB0DV-lF5r4

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nesiowata napisał:

Śliczna księżniczka...

Dziękuję za ocenę maleństwa i dziękuję za odwiedziny u naszej księżniczki.Mam nadzieję,że jutro dotrze do celu i na ile to będzie możliwe będzie zaopiekowana pod względem weterynaryjnym jak najszybciej bo wiadomo w schronie warunki są jakie są.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Dziękuję Anulko za założenie wątku :) W tym trudnym czasie to i tak cud,że uda się pomóc Malice i drugiej suni ze złamaną łapką.Teraz tylko musimy trzymać kciuki aby wszystko dobrze poszło!

Tak trzymajmy kciuki aby transport przebiegł bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

Bedzie z Niej ksiezniczka calym pysiem, ale na razie to kupka nieszczescia. Nie chce myslec, ile to biedactwo sie nacierpialo i jak bylo przerazone.

Choc jeszcze nie ma (chyba) zbiorki, to wysle malutkiej 50 zl. na dobry poczatek. I dziekuje za serce dla niej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Figunia napisał:

Bedzie z Niej ksiezniczka calym pysiem, ale na razie to kupka nieszczescia. Nie chce myslec, ile to biedactwo sie nacierpialo i jak bylo przerazone.

Choc jeszcze nie ma (chyba) zbiorki, to wysle malutkiej 50 zl. na dobry poczatek. I dziekuje za serce dla niej.

Figuniu bardzo dziękuję,jesteś Kochana.Czy wróciłaś już do domciu?

Link to comment
Share on other sites

Figuniu - te psiaki mają tylko nas. Niektórym uda się pomóc i tym należy się cieszyć.

Przywitam się u suni. Razem z nią i sunią ze złamaną łapką pojedzie jeszcze jakiś piesek.

Zobaczymy jakiego weźmie dla mnie Szafirek.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Witaj Anulko. Mialam wracac 23 marca ale loty zostaly odwolane. Na razie nie odwaze sie wrocic, bo bylabym zupelnie sama w domu. A czasy sa takie, ze mozna spodziewac sie wszystkiego najgorszego.

Jeżeli tam gdzie jesteś czujesz się bezpieczna to nie ma co wracać do do domciu,pozostań tam gdzie bezpieczniej.

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Figuniu... :( Szkoda, że jesteś poza granicami Polski.

A Malika jest przecudnym rozczochrańcem, przycupnę tutaj.

Jest tylko jedno zdjęcie Maliki,nie bardzo można ją określić jaka jest duża itp.ale i tak została już u mnie księżniczką.

30 minut temu, Jo37 napisał:

Figuniu - te psiaki mają tylko nas. Niektórym uda się pomóc i tym należy się cieszyć.

Przywitam się u suni. Razem z nią i sunią ze złamaną łapką pojedzie jeszcze jakiś piesek.

Zobaczymy jakiego weźmie dla mnie Szafirek.

Nawet o tym nie wiedziałam,że tak będzie.Cudnie.Tola pisała,że są tylko dwa psiaki,które można zabrać te właśnie chore.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czekałam na nowy wątek i też będę u ksieżniczki Maliki. Piękne imię już dostała a znając tradycje wątków Anuli i Bogusi, wiem, ze dostanie też najlepszy domek pod słońcem !

Chętnie zostanę świadkiem niesamowitej metamorfozy, jaką przejdzie ta psia istotka.

Moze w odpowiednim czasie,  przydam się  do ogłoszeń ?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u sunieczki,  która dostała tak piękne imię:)

Tak jak napisała Havanka - od jutra trafi pod opiekę Anuli i Bogusik i od tej chwili czeka  ją  wszystko co najlepsze, niczego jej już nie zabraknie :).

O suni nic nie wiemy - w jakim jest wieku, jak wygląda w całości, mamy tylko to jedno zdjęcie ze schroniska.

Teraz tylko liczmy godziny do opuszczenia schroniskowej zagródki.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Jeżeli tam gdzie jesteś czujesz się bezpieczna to nie ma co wracać do do domciu,pozostań tam gdzie bezpieczniej.

Jest tylko jedno zdjęcie Maliki,nie bardzo można ją określić jaka jest duża itp.ale i tak została już u mnie księżniczką.

Nawet o tym nie wiedziałam,że tak będzie.Cudnie.Tola pisała,że są tylko dwa psiaki,które można zabrać te właśnie chore.

Ja sama nie wiedziałam,  to działo się tak szybko;  Jo37 w rozmowie powiedziała, ze szkoda transportu i trzeba dać szansę jeszcze jednemu psiakowi i wtedy zaczęłyśmy zastanawiać się, kto jeszcze może jechać. Była informacja ze schroniska, że małych suczek nie ma, więc pojedzie piesek. Zdajemy się na szafirka, który jutro dobierze jeszcze jednego psiaka.

Schronisko w czasie pandemii jest zamknięte, więc nie było mowy o wyjezdzie i zrobieniu nowych zdjęć.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do cudnej Malinki

Witamy serdecznie Gabrysiu na wątku Maliki :)

2 godziny temu, Havanka napisał:

Czekałam na nowy wątek i też będę u ksieżniczki Maliki. Piękne imię już dostała a znając tradycje wątków Anuli i Bogusi, wiem, ze dostanie też najlepszy domek pod słońcem !

Chętnie zostanę świadkiem niesamowitej metamorfozy, jaką przejdzie ta psia istotka.

Moze w odpowiednim czasie,  przydam się  do ogłoszeń ?

Nie mogło zabraknąć na wątku naszej Havanki :) Bardzo się cieszymy i liczymy,że i tym razem uda się nam znaleźć dobry domek dla suni :) Jak zawsze chętnie skorzystamy z pomocy w ogłoszeniach :)

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Ciesze sie,ze  bidulka jedzie do lepszego życia

Witamy serdecznie na wątku :)

52 minuty temu, Livka napisał:

Przycupnę u szczęściary :)

Cieszymy się,że przycupnęłaś u Maliki :)

51 minut temu, Tola napisał:

Jestem i ja u sunieczki,  która dostała tak piękne imię:)

Tak jak napisała Havanka - od jutra trafi pod opiekę Anuli i Bogusik i od tej chwili czeka  ją  wszystko co najlepsze, niczego jej już nie zabraknie :).

O suni nic nie wiemy - w jakim jest wieku, jak wygląda w całości, mamy tylko to jedno zdjęcie ze schroniska.

Teraz tylko liczmy godziny do opuszczenia schroniskowej zagródki.

Martuniu bardzo dziękuję za logistykę bo jesteś w tym doskonała! :) Tym razem nie wiele wiemy ale i tak dobrze,że chociaż zdjęcie mamy :)

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tola napisał:

Ja sama nie wiedziałam,  to działo się tak szybko;  Jo37 w rozmowie powiedziała, ze szkoda transportu i trzeba dać szansę jeszcze jednemu psiakowi i wtedy zaczęłyśmy zastanawiać się, kto jeszcze może jechać. Była informacja ze schroniska, że małych suczek nie ma, więc pojedzie piesek. Zdajemy się na szafirka, który jutro dobierze jeszcze jednego psiaka.

Schronisko w czasie pandemii jest zamknięte, więc nie było mowy o wyjezdzie i zrobieniu nowych zdjęć.

Bardzo się cieszę,że jeszcze jedna bidulka dostanie szansę na opuszczenie schroniska :) Teraz mocno trzymamy kciuki aby Szafirek szczęśliwie pokonał tak długą trasę i wszystko przebiegło bez komplikacji!

Wiem,że ma wyruszyć dzisiaj w nocy więc życzę z całego serca SZEROKIEJ I BEZPIECZNEJ DROGI!

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tola napisał:

Rozmawiałam z szafirką, zamówi karmę dla wszystkich psiaków na koszt ZEA:)

A ja zapraszam do Tyci - koleżanki Maliki ze schroniskowej zagródki, na pewno łatwiej im wspólnie znosić ten smutny schroniskowy los

Zajrzyj do Tyci ze złamaną łapką

I Tycia już dostała coś swojego cudne imię pasujące do biednego maleństwa i wątek.Jutro będzie ciężki dzień dla wszystkich,dla nas,dla zwierzaków i szafirka.

Tola,bardzo dziękujemy za pomoc w postaci suchej karmy,jest to ogromna pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...