Jump to content
Dogomania

Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.


Recommended Posts

Czytam o tych szelkach i tak myślę,że są psy,które szelek nie lubią(szczególnie długowłose-może im za ciepło).Moja sunia (mam ją od szczeniaka -nigdy przez nikogo nie skrzywdzona)ubrana w szelki jest zestresowana-łeb w dół, ogon pod siebie i idzie taka kupa nieszczęścia.Może lepiej w takim przypadku zastosować obrożę półzacikową(żeby pies się nie uwolnił),a jeżeli bardzo ciągnie i się przydusza obrożę uzdową-do czasu aż nauczy się chodzić na luźnej smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Można też założyć dwie obroże. I smycz przypięta jest do obroży dalszej od głowy. To dobry sposób dla młodych psów o jeszcze bardzo smukłej, wąskiej głowie, a mocnej szyi.  Lub obroża jak dla charta - z takiej pies nie da rady wysunąć głowy.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

To ogłoszenie już wyróżniłam jest ważne do 22.12.20.

A zdjęcia cudne kanapowe, szeleczki jakoś nie przeszkadzają i nie skrócił ręki Hani.Jedno zdjęcie ukradłam i podmieniła w ogłoszeniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Cudny kudłacz :)

Oby trafił do odpowiednich ludzi.

Tak,jest cudny i oby trafił do ludzi,którzy nie boją się psiaków i będą mieli chęć z nim pracować a wtedy Baffik zostanie psim arystokratą.

Kiedyś miałam bardzo podobnego psiaka miał na imię Brutus,był wyjątkowym psem.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z Panem z Poznania ale to nie jest dom dla Baffi choć może być dobry dla innego bezproblemowego psiaka.Pan chce małego psiaka z dłuższą sierścią,płeć obojętna.W domu były psiaki i kot,które dożyły sędziwego wieku. Dom z ogrodem i do dyspozycji psiaka kanapa oraz gotowane jedzenie. Jeżeli ktoś ma takiego psiaka i zechce więcej z Panem porozmawiać to chętnie podam nr telefonu.

Wcześniej dopytywała o Baffiego młoda osoba z Dortmundu ok 60km ode mnie ale ewidentny brak doświadczenia z problematycznymi psiakami. pozwolił mi na szybkie zakończenie rozmowy.Pokierowałam ją do osoby z Fb,której robiłam swego czasu wizytę p/a dla suni i być może poleci jej odpowiedniego psiaka.Prężnie działa i ma na swoim koncie sporo udanych adopcji.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
57 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Podkradnę zdjęcia do ogłoszeń. W tej chwili u mnie ma na Zieloną Górę i Gorzów Wielkopolski (po uzgodnieniu z Bogusik) Jeśli są jakieś sugestie zmiany, to czekam na info.

Asiu,podkradaj,podkradaj zdjęcia bo są cudne i oby przyniosły Bafficzkowi domek.Na razie wszystkie ogłoszenia są wyróżnione,pilnuję tego.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

Moje ogłoszenie jet na Poznań, ale od paru dni cisza, nit nawet nie pisze. Może gdzieś je przenieść, chociaz na krótko spróbować?

Tylko gdzie, bo w najbliższej okolicy ma, czekam na podpowiedz.

Baffi ma ogłoszenia na Wrocław;Poznań;Szczecin;Katowice Kraków.

Sama nie wiem.Może na Warszawę, Bydgoszcz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...