Jump to content
Dogomania

Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.


Recommended Posts

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Piotr i Hania to wspaniała,pełna empatii rodzina i już minęło 5 lat jak po raz pierwszy trafił do ich hoteliku staruszek Maksiu [*] Od tego czasu wiele psiaków zamojskich i nie tylko, znajduje dobrą opiekę pod ich dachem :) To hotelik,z którym tak dobrze nam się współpracuje i do którego mamy pełne zaufanie.

Maksiu ma na zawsze swoje miejsce w sercu Hani,moim i Anuli.

[*]

9a527da7548eded1med.jpg

To już 5 lat minęło kiedy pierwszy raz poznałam Hanię,ale ten czas szybko płynie.Oczywiście wiadomo,nasz Maksio wycisnął u mnie łzy.To co Bogusik napisałaś o hoteliku to podpisują się pod tym dużymi literami.Hania i Piotr są nawet bym napisała wyjątkowi,pełni delikatności,miłości w stosunku do zwierząt,kochają wszystkie bez wyjątku,mają ogromne serce.Za dogomaniackie psiaki nie zdzierają opłaty za hotelik,w ten sposób pomagają.Wizyta u weta jest w mig przeprowadzana,nie ma odciągania.Wszystkie psiaki są w domciu,w cieple,mają swoje posłanka.Hania bardzo pomaga nam w adopcji,ponieważ pierwsze telefony trafiają do Hani o adopcję i Ona weryfikuje dom i daje Bogusi namiary.I trafia zazwyczaj w dziesiątkę z domkiem.No i ten transport bardzo zbawienny,Piotr zawsze jest gotowy pojechać po psiaki.To dzięki Piotrowi rozsądnej,spokojnej,przekonującej rozmowie Tycia nie została w schronie z tą biedną łapką.Ja także jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa,że mamy Hanię i Piotra wspaniałych przyjaciół,którzy dają zwierzakom mnóstwo ciepła.

12 godzin temu, szafirka napisał:

Dziękuję za kciuki dla szafirka, właśnie jest we Wrocławiu i dojeżdża do domu Pana od Rexa. Nie jest to w głębi Wrocławia, a piesek starszy i wielkością spory, więc postanowił zawieźć go bezpośrednio pod dom, by ograniczyć dodatkowy stres. Jest to rzeczywiście bardzo trudny i męczący transport, ale innej możliwości nie było ze względu na obecną sytuację w kraju, a zwierzaków całkiem sporo zmieniło dzisiaj swoje życie.

Dziękuję Bogusiu za miłe słowa i wspomnienie Maksika, aż serce szybciej zabiło, gdy zobaczyłam to zdjęcie.

Nasi weterynarze ograniczyli godziny przyjęć, ale jestem z nimi umówiona na jutro i ewentualnie piątek, jeśli trzeba będzie podzielić psiaki na grupy. Najważniejsza jest wizyta Maliki i Tyci.

Dziękuję Haniu za szybkie umówienie wizyty w Lecznicy bo faktycznie nie wiadome jest co z łapką Tyci i pachwiną Maliki.

Dziś przelałam zaliczkę 300,00zł za pobyt za IV Maliki.Pozostała kwota 50,00zł u Ciebie Haniu za Ati ale to rozliczę za inne wydatki.

Haniu,czy Malika ma chorobę lokomocyjną?Ta informacja jest mi potrzebna do ogłoszeń.

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Niom....nie wiadomo jak reszta,ale tak czy siak,zapach perfum to na pewno nie jest :))

No,nie jest,sama doświadczyłam jak Piotr zajeżdżał z psiakami do mnie.Zawsze zastanawiałam się jak wytrzymuje tyle godzin w samochodzie pomimo,że miał otwarte okna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malika to sunia w typie sznaucera średniego, obecnie waży 9 kg i wg wetów urodziła się we wrześniu 2019 r. Na przedniej prawej łapie przy pachwinie ma ranę. Malika została znaleziona z tą raną, tylko o wiele obszerniejszą - od szyi do piersi. Teraz większość zagojona, gdzieniegdzie się jeszcze sączy, więc trzeba przemywać i dla pewności założyć kołnierz. Dzisiaj dostała ostatnią porcję antybiotyku i nasz wet będzie ją oglądał jeszcze w przyszłym tygodniu na kontroli. Póki co dostała tabletkę na odrobaczenie i krople na pchły i kleszcze. Na razie nic nie płaciłam.

Malika jest radosna, pełna energii, ruchy ma szczenięce, wzrok beztroski, dziecinny. Nie zna smyczy, ale nie boi się jej. Nasza kotka przywitała ją z zaciekawieniem, Malika powąchała kota, nie atakowała, chciała się bawić. Nie zwracała i nie miała biegunki podczas drogi.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Baffi ma 4 lata, waży 10 kg. Jest zdrowym, radosnym, pełnym energii psiakiem. Futro ma również boskie, aczkolwiek trochę poplątane i skołtunione gdzieniegdzie, więc ma już umówioną wizytę w spa na jutro. Zostanie wykąpany i wyczesany. Dzisiaj Baffi był u weta, gdzie został przebadany, zaszczepiony na choroby zakaźne, odrobaczony. Krople na pchły i kleszcze podam kilka dni po fryzjerze. Baffi jest bardzo towarzyski, cały czas chciałby być głaskany i drapany za uszkiem.

Link to comment
Share on other sites

W ekspresowym tempie nadeszła pierwsza pomoc finansowa dla naszych psiaczków od naszej Figuni i od p.Joli od Destino/Joszki.P.Jola wspiera nas kwotą miesięczną 30zł odkąd zaadoptowała Destino/Joszko.Jesteśmy bardzo wdzięczne.Dziękujemy.

                                                   Zakończony. Rozliczony. 8 zamojskich, psich bid, jedzie do hotelu ...

                                

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...