Jump to content
Dogomania

Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.


Recommended Posts

A Baffi jest odjajczony?  Skakanie na inne psy bez względu na płeć, to chęć dominacji o czym pewnie wszyscy na dogo już wiedzą.

Wygląda na to ,że oba podrostki potrzebują domów z młodymi osobami , które wyszaleją się z psem.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Poker napisał:

A Baffi jest odjajczony?  Skakanie na inne psy bez względu na płeć, to chęć dominacji o czym pewnie wszyscy na dogo już wiedzą.

Wygląda na to ,że oba podrostki potrzebują domów z młodymi osobami , które wyszaleją się z psem.

Powinien być odjajczony bo by nie wydali ze schronu.Zrobili wyjątek tylko Tyci ale Hania jeszcze popatrzy w książeczki i napisze zapewne.Malika chyba nie ma sterylki bo jest podciągnięta chyba pod szczeniaka.Nic dowiemy się.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Powinien być odjajczony bo by nie wydali ze schronu.Zrobili wyjątek tylko Tyci ale Hania jeszcze popatrzy w książeczki i napisze zapewne.Malika chyba nie ma sterylki bo jest podciągnięta chyba pod szczeniaka.Nic dowiemy się.

Trzeba sprawdzić, ale wydaje mi się, ze Baffi jest tuż po kastracji, nie był nawet jeszcze wpuszczony do boksów ogólnych.

Malika nie jest wysterylizowana, została potraktowana jako szczeniak.

Nuka jest po zabiegu (listopad), a Tycia tez jest dopiero po kwarantannie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj umieściłam na swoim profilu na fb Malikę i Baffi i już dzisiaj miałam jedno bardzo sensowne zapytanie w sprawie adopcji Maliki :) Jestem już po rozmowie z p.Magdą i jak wszystko dobrze pójdzie,to nasz czorcik będzie miała bardzo fajny domek.Państwo są z Koszalina,mieszkają w trzypokojowym mieszkaniu w kamienicy na parterze i mają ogrodzony ogródek.Pani Magda pracuje do godz. 15 a jej mąż jest kierowcą i często po za domem.Mają synów w wieku 20 i 6 lat.Mieli adoptowanego psiaka,którego bardzo kochali ale niestety odszedł za TM.Jej koleżanka z pracy też adoptowała w styczniu od szafirki Bolusia i ma się skontaktować z osobą,która robiła u niej wizytę,czy zgodzi się ją przeprowadzić u p.Magdy.Na razie czekam na wiadomość w tej sprawie.Gdyby wszystko poszło dobrze to Pani Magda przyjechałaby po Malikę w sobotę.

 

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

To byłaby jedna z ekspresowych adopcji na dogo ! Przyszły domek zapowiada się całkiem dobrze; duże mieszkanie, ogrodzony ogród, no i poprzedni pies nie był kupiony lecz adoptowany. Trzymam kciuki, by wizyta potwierdziła nasze nadzieje.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

No, no , to byłby ekspres. Oby udany.

 

2 godziny temu, Havanka napisał:

To byłaby jedna z ekspresowych adopcji na dogo ! Przyszły domek zapowiada się całkiem dobrze; duże mieszkanie, ogrodzony ogród, no i poprzedni pies nie był kupiony lecz adoptowany. Trzymam kciuki, by wizyta potwierdziła nasze nadzieje.

Faktycznie ekspresowa  to by była adopcja bo nawet jeszcze z ogłoszeniami nie ruszyłyśmy....:)

Wizyta jutro o 17 więc prosimy o kciuki.

Link to comment
Share on other sites

No i nasza Malika ma dom! :) Wizytę przeprowadzała bardzo doświadczona wolontariuszka w koszalińskim schronisku.Zdała mi obszerną relację i absolutnie nie ma zastrzeżeń do tej adopcji.W razie wszelkich problemów z Maliką zaoferowała swoją pomoc p.Magdzie,łącznie z namiarami na behawiorystę.Malika,jak i ich poprzedni piesek będzie pod opieką jednej z najlepszych klinik w Koszalinie.Na moją prośbę p.Magda skontaktowała się z wetem odnośnie sterylizacji i on powiedział,że dobrze by było aby ok. miesiąca Malika się zaaklimatyzowała u nich i po tym terminie przeprowadzi zabieg.Jutro zostaną zakupione niezbędne akcesoria.Adresówka wczoraj zamówiona ale nie wiadomo czy dojdzie więc p.Magda kupi na wszelki wypadek zakręcaną na gwint i posmaruje dla pewności lakierem do paznokci.

Wiem,że w tym domu nie zabraknie jej niczego, a na pewno opieki i  miłości :) Pani Magda zakochana w małej po uszy i nie może się jej doczekać. :)  Będę w stałym kontakcie z p.Magdą i będą wiadomości oraz zdjęcia.Jutro skontaktuje się z Hanią aby jeszcze omówić dzień odbioru Maliki.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...