Jump to content
Dogomania

Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.


Recommended Posts

17 minut temu, Poker napisał:

Wspaniałą wiadomość. Ładnej  zawsze łatwiej.

Na pewno jest łatwiej, choć każdy musi trafić na swego :) Mnie cieszy to,że nie została w schronie i nie została wydana do adopcji pierwszej lepszej osobie, a do wiadomej i sprawdzonej rodziny. Na fb jest sporo fajnych psiaków w typie sznaucerka ale mimo tego, p.Magda od kilku miesięcy nie trafiła na takiego,który skradł by jej tak serce, jak Malika :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, szafirka napisał:

Malika była dzisiaj na kontroli rany u naszego weta. Wygląda lepiej, ale nie jest jeszcze idealnie. Sunia dostała tabletki i żel przyspieszający gojenie ran.

Dzięki Haniu za informację.

Jeżeli Malika ma jechać do DS to bardzo proszę przekaż jak trzeba postępować z tą raną.Rana była rozległa i dlatego się tak długo goi.

Poproszę o koszt tabletek, żelu i wizyty bo to chyba są końcowe wydatki Maliki.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Super, że mała ma dom. A nie lepiej wysterylizować ją jeszcze w hotelu?

Rozmawiałam na ten temat z Hanią i obie doszłyśmy do wniosku,że nie ma sensu jeszcze ok 2 tygodni trzymać Malikę w hoteliku,skoro trafiła się dobra rodzina.Otrzymałam od p.Magdy masę zapewnień,że wszystkiego dopilnują zgodnie z zapisem w umowie i nie sądzę aby było inaczej.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po wszelkich uzgodnieniach dotyczących odbioru Maliki, nastąpiła mała zmiana.Jutro Hania zawiezie Malikę do Gorzowa  Wlkp. a p.Magda dojedzie z Koszalina.Tu trochę też zaważyły obecne obostrzenia w związku z przemieszczaniem, więc trasa została podzielona.Pani Magda pokryje koszty transportu.Jutro na pewno przydadzą się kciuki aby wszystko poszło dobrze! :)

 Tak dzisiaj wieczorem Pani Magda  napisała: :)

Jutro spotykamy się z P.Hanią w Gorzowie Wlkp.ok 18.30  :) Mamy takie emocje i radość, że to już jutro i pakowanie ,szykowanie na to nasze spotkanie z naszą księżniczką :) Jesteśmy baardzoo szczęśliwi i cali w emocjach :)

Tak zestresowalismy się dziś bo nie mogliśmy znaleźć odpowiednich szeleczek dla Maniulki,kupiłam w końcu i mam nadzieję,że będą dobre :) Dziękuję za dobre rady ,za wsparcie i wyrozumiałość :) Obiecuję,że będziemy w stałym kontakcie,czekamy na to nasze wyczekiwane szczęście i damy mu najlepszy domek na świecie :)

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Po wszelkich uzgodnieniach dotyczących odbioru Maliki, nastąpiła mała zmiana.Jutro Hania zawiezie Malikę do Gorzowa  Wlkp. a p.Magda dojedzie z Koszalina.Tu trochę też zaważyły obecne obostrzenia w związku z przemieszczaniem, więc trasa została podzielona.Pani Magda pokryje koszty transportu.Jutro na pewno przydadzą się kciuki aby wszystko poszło dobrze! :)

 Tak dzisiaj wieczorem Pani Magda  napisała: :)

Jutro spotykamy się z P.Hanią w Gorzowie Wlkp.ok 18.30  :) Mamy takie emocje i radość, że to już jutro i pakowanie ,szykowanie na to nasze spotkanie z naszą księżniczką :) Jesteśmy baardzoo szczęśliwi i cali w emocjach :)

Tak zestresowalismy się dziś bo nie mogliśmy znaleźć odpowiednich szeleczek dla Maniulki,kupiłam w końcu i mam nadzieję,że będą dobre :) Dziękuję za dobre rady ,za wsparcie i wyrozumiałość :) Obiecuję,że będziemy w stałym kontakcie,czekamy na to nasze wyczekiwane szczęście i damy mu najlepszy domek na świecie :)

 

 

I ja mam też łzy w oczach nawet polały się na okulary.Moja księżniczka jak imię wskazuje będzie miała wiele miłości zagwarantowane i z tego cieszę się najbardziej.

A Hania,no cóż,wielkie pokłony dla naszej Hani.

Nie wiem czy można będzie już zakładać szeleczki dla Maliki skoro jeszcze rana do końca nie jest zagojona.A skąd ta rozległa rana to nikt się nie dowie co się wydarzyło.

Trzymam bardzo mocno kciuki za szczęśliwy dojazd Maliki do już swojego prawdziwego,na zawsze domku.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

I ja mam też łzy w oczach nawet polały się na okulary.Moja księżniczka jak imię wskazuje będzie miała wiele miłości zagwarantowane i z tego cieszę się najbardziej.

A Hania,no cóż,wielkie pokłony dla naszej Hani.

Nie wiem czy można będzie już zakładać szeleczki dla Maliki skoro jeszcze rana do końca nie jest zagojona.A skąd ta rozległa rana to nikt się nie dowie co się wydarzyło.

Trzymam bardzo mocno kciuki za szczęśliwy dojazd Maliki do już swojego prawdziwego,na zawsze domku.

Odnośnie szeleczek to właśnie dlatego p.Magda miała problem z ich znalezieniem,ponieważ mają być zapinane pod szyją i na brzuszku,tak aby nie obcierały pachwinę.Hania mi podesłała zdjęcie,a ja je przesłałam p.Magdzie :)

92989350_2482642235399504_5710286361517359104_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQnEwTP-2R2fud6IuKfyf7SZH_wB0s1wczw7Bq9J2dY3JyNMWM5OH3Bus6QqRKjtp1M&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&_nc_tp=6&oh=9a0d2b05462390405b5d594ca27ca325&oe=5EB737BC

Link to comment
Share on other sites

Ufffff... Na szczęście i Hania i Pani Magda z rodziną i Maliką, szczęśliwie dotarli do domów :)

 

Dojechalismy szczęśliwie cali i zdrowi :) Malunia grzeczniutka całą drogę leżała, albo siedziała ale spokojna była ,tylko z auta nie chciała wysiąść.Do domku wchodziła nie pewnie ale obwąchała domek, pochodziła wszędzie ,zjadła i już spokojnie.Tochę zdezorientowana bidulka ale damy radę.Jesteśmy przeszczęśliwi :):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nesiowata napisał:

stylowi_pl_hobby_zmartwychwstanie_42988029.gif

 

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

Życzenia na Wielkanoc: krótkie, śmieszne, SMS | Party.pl

                                    Spokojnych Zdrowych 

                                                                              Nadzieje Niosacych Swiateczek

p-txt.gif

Dziękujemy i życzymy dużo,dużo zdrowia oraz spokoju i wiary w tym trudnym dla nas wszystkich czasie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...