Jump to content
Dogomania

Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.


Recommended Posts

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

O rajusiu! Rewelacyjna :D <3

 

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Też ślicznota :) Ojj, znowu się nie zasiedzą. <3

To prawda! Oba psiaki są bardzo ładne ;)

5 godzin temu, Tianku napisał:

domki się o Nią pozabijają :)

Być może i tak będzie....:)

3 godziny temu, Jo37 napisał:

No i porwały mi psiaka. Śliczny jest. Moja sunia też jest ładna.

Ano Asiu porwałyśmy :) Wiesz,że kudłacze zawsze kradną nasze serca...:)

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Obydwa śliczne. 

I na to wygląda z wpisu Hani,że nawet sierść nie jest w tragicznym stanie co zazwyczaj było :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Bogusiu, może czorcik z Maliki, ale za to jaki piękny !!! A Baffi, to "jajko niespodzianka"  i też się zastanawiam, co te ślicznoty robiły w schronie ?

Elu no czorcik jak 2x2 Jak Hania mi przesłała zdjęcia, to jej tak napisałam a ona natychmiast to potwierdziła :)) Już nie raz był tego przykład,że takie właśnie ślicznoty lądują w schronie i nigdy tego nie zrozumiemy dlaczego.....?

1 godzinę temu, szafirka napisał:

A może Destino chciałby braciszka? Podobnego do siebie, nieprawdaż? :))))

Pani Jola czyta nasze wątki i ma do mnie namiary,więc kto wie? :D

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Z samego rana, nie mogłam odmówić sobie przyjemności odwiedzin u Baffiego i Maliki.

Dziękuję nasza Havaneczko,zaglądaj.Dzisiaj ma jechać Baffi do SPA.Powinniśmy zobaczyć piękność i czy jest,czy nie chudzielcem.Hania nic nie napisała jeszcze w jakim stanie psiaki przyjechały czy wychudzone,czy nie.Czeka dla nich Animonda w puszkach a więc szybko dojdą do swojej wagi.Podejrzewam,że Malika jeszcze rośnie i potrzebuje więcej jedzonka.No ale to już Hania napisze jak one wyglądają i czy mają apetyt.Przeważnie jest tak,że po przyjeździe psiaków Hania karmi je częściej aby nabrały wagi i sierść się poprawiła.

Link to comment
Share on other sites

No cudny ten nasz Baffik jest.

91749798_835894103555417_5785342890699915264_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQl7z9Ex-0l1AOpQ54Q4JvJxG9lAbsL5CYavUZBc7GUHnR6KhR6bBfZmE7DxaAPLF60&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&_nc_tp=7&oh=5ac72775b20b77093189b9d1f13ff186&oe=5EAB1727

Nie wygląda na zdjęciach na wychudzony.

Psiaczki mają niespodziankę.Nasza Kochana Nesiowata jak zwykle zrobiła niespodziankę i podarowała 30zł dla nich.Bardzo jesteśmy wdzięczne i bardzo,bardzo dziękujemy.

                                         ☆ Gify - kwiaty - flowers ☆ na Stylowi.pl

Link to comment
Share on other sites

Cytologia dotyczy badania uszu na pasożyty. Obydwa psiaczki mają apetyt, są radosne i oba to czorty. Na dworze jest istne szaleństwo - Baffi ciągle skacze na wysokość mojej twarzy i podgryza mi rękawy kurtki, w tym samym czasie Malika biega na około moich nóg i podgryza mi spodnie, więc nie zdziwcie się jak kolejne zdjęcia będą ze mną w skarpetkach i koszulce :)))) Malika zachowuje się dziecinnie i rzeczywiście nie jest strachliwa, widocznie nie przeżyła traumy będąc porzuconą. Baffi również jest radosny, natomiast wychodzi z niego pan dominant - skacze na inne psy, Malika nie ma prawa podejść do miski, gdy on je, dzisiaj nauczył się lub przypomniał sobie jak to jest biegać za piłeczkami, czy ringiem i po 10 minutach zabawy przejął kontrolę nad innymi psiakami - tylko on mógł łapać zabawki. Oprócz tego naskakuje na inne psiaki bez różnicy na płeć. Będzie potrzebował domu bez psów, lub z psem uległym. Sierść Baffiego nie była w stanie najlepszym, ale poprosiłam fryzjerkę, by spróbowała jednak wyczesać te kołtuny i udało się, zajęło to 2,5 godz. i kilkanaście kłapnięć zębami jej się dostało. Baffi na pupie ma ranki ze strupkami, co jest wynikiem podgryzania przez inne psy jakiś czas temu. Psiaki nie są wychudzone, Malika jest szczupła jak to młodzież, ale dostaje sporo jedzonka, więc anemia jej nie zagrozi.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Z tego, co pisze szafirka, Malika i Baffi, chyba nie były długo w schronie. Są radosne, jeszcze nie wychudzone i bez schroniskowej traumy. Miały szczęście.

Tak sobie myślę, ze gdyby taka piekność pojawiła sie za kratami schronu:

91774034_511030126507089_478742060111757

to od razu byłaby gratką dla niejednego chętnego. Ludzie nie widzą psiego piękna, pod skołtunionym futerkiem, wychudzonym ciałkiem i smutnymi oczami. Wolą "gotowca".

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...