Jump to content
Dogomania

Zakończony.Bazarek transportowy dla pięciorga zwierzaków do 3-go kwietnia do godz.22-giej.


bakusiowa

Recommended Posts

20 minut temu, Jo37 napisał:

Nie ujęłaś kwoty, którą wpłacił dom Rexa. 

Moja wpłata też powinna być ( mam nadzieję  bo mój bank działa na zwolnionych obrotach).

No i finalnie 4 psiaki wyjechały ze schroniska.

Twojego przelewu jeszcze nie mam.

Pan Rexa nie wpłacał na moje konto dlatego napiszę o tym dopiero przy rozliczaniu bazarku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, bakusiowa napisał:

Ok. Mnie też tak wyszło.

Mam problem bo sumując zadeklarowane kwoty mam 1380 zł

Edit :Sprawdziłam  - dwie osoby, które nie zadeklarowały kwoty na wątku już wpłaciły co dało nam sumę 1450,00 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2020 o 11:20, Anula napisał:

Ja z całego serca dziękuję bakusiowej za bazarek,dzięki,któremu nasza sunia Malika dojechała do Hoteliku.Także ogromne podziękowanie dla tych Wszystkich,którzy pokłonili się nad losem kotków i piesków i pomogli uzbierać kwotę za transport.

DZIĘKUJĘ!

                                                   Download Animated 240x320 «Чудесная роза» Cell Phone Wallpaper ...

Natomiast jeżeli jest jakaś nadwyżka to proszę ją przekazać na długi.My poradzimy sobie z utrzymaniem Maliki.Mamy pomoc z zapłatą za transport i to było dla nas bardzo istotne,z resztą damy radę.

Bardzo dziękuje w imieniu szczebrzeszyniaków.

Zostało uzgodnione, że nadwyżka zostanie podzielona po połowie. Na wątek szczebrzeszyński i na psy zamojskie.

Rozliczenie bazarku.

Dzięki dogomaniakom oraz osobie spoza dogomanii wraz z nadwyżkami nazbieraliśmy 1470 zł.

500 zł  pan Rexa dał do ręki osobie wiozącej zwierzaki w związku z czym pomniejszam przelew za transport o tę kwotę.

W związku z powyższym poszły następujące przelewy.

1.    500 zł za transport do Hotelu Szafirka w Nowej Soli.

2.   485 zł do Dora 1020 na wydatki szczebrzeszyńskich kotów.

3.  240 zł do lecznicy w Izbicy na dług za leczenie kotki Lusi/część której zrzekła się Anula i Bogusik/

4.  122 zł do Fundacji ZEA dla Tyci

5.  123 zł do Jo37 dla Nuki

Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym kiedy przelewy pojawią się na kontach.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...