Jump to content
Dogomania

Zakończony.Bazarek transportowy dla pięciorga zwierzaków do 3-go kwietnia do godz.22-giej.


bakusiowa

Recommended Posts

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Musi być paypal.

Ja mam paypala ale płacę z niego tylko zamówione w necie różności,ponieważ wyskakuje właśnie taka możliwość płatności.Nigdy nie korzystałam z płatności do/od osoby prywatnej.Jeżeli ingrid wie i pomoże, to chętnie użyczę swojego konta i poniosę koszty związane z dalszym przelewem na Twoje konto.Trochę to zawikłane ale co tam..? :) Najważniejsze aby psiaki były coś na plusie do przodu :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Bogusik napisał:

Ja mam paypala ale płacę z niego tylko zamówione w necie różności,ponieważ wyskakuje właśnie taka możliwość płatności.Nigdy nie korzystałam z płatności do/od osoby prywatnej.Jeżeli ingrid wie i pomoże, to chętnie użyczę swojego konta i poniosę koszty związane z dalszym przelewem na Twoje konto.Trochę to zawikłane ale co tam..? :) Najważniejsze aby psiaki były coś na plusie do przodu :)

Już załatwione.

Link to comment
Share on other sites

 

Wszystkim którzy wzięli udział w bazarku bardzo dziękuję za uczestnictwo i hojność . Dzięki Wam udało się nazbierać potrzebną kwotę na transport oraz sporą nadwyżkę która będzie wydatkowana na koszty weterynaryjne szczebrzeszyńskich bezdomniaków i  psiaków zabranych ze schroniska w Zamościu. Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w życiu oraz zdrowia i oby nikt nie spotkał koronawirusa na swojej drodze.

Kwiaty Róż Bukiet - Darmowe zdjęcie na Pixabay

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...