Jump to content
Dogomania

Zakończony.Bazarek transportowy dla pięciorga zwierzaków do 3-go kwietnia do godz.22-giej.


bakusiowa

Recommended Posts

25 minut temu, RUTA93 napisał:

Poproszę 20 km i numer konta.

Cały czas podczytuję wątki i trzymam kciuki. Ten transport to fantastyczna robota!

kwiat-ruchomy-obrazek-0138

Bardzo dziękuję.

59 minut temu, Alaa napisał:

Zanim sie dorzuce mam pytanie.Czy przyszle domy stale doezucaja sie do kosztow transportu?

Tego nie wiem. Trzeba zapytać  na wątku  szczebrzeszyńskim i zamojskim. Linki są zamieszczone w poście pierwszym.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaa napisał:

Zanim sie dorzuce mam pytanie.Czy przyszle domy stale doezucaja sie do kosztow transportu?

Dom Rex-a obiecał podobno, że coś dorzuci. Czy domy kotów coś dorzucą to nie wiem.

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

kwiat-ruchomy-obrazek-0138

Bardzo dziękuję.

Tego nie wiem. Trzeba zapytać  na wątku  szczebrzeszyńskim i zamojskim. Linki są zamieszczone w poście pierwszym.

Z wątku zamojskiego wszystkie psiaki jadą do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Ingrid44 napisał:

Czy jest możliwość zapłacenia przez paypal ? Niestety mieszkam za granica i nie mam możliwości wpłacenia na konto. :(

Kto ma paypal ?

45 minut temu, jankamałpa napisał:

30 km  i nr  konta poproszę.

 

kwiat-ruchomy-obrazek-0138

Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Mamy już uzbierane 1075 zł. Nadwyżka nie zmarnuje się. Jeśli ktoś jeszcze miałby ochotę zasilić bazarek to pieniądze te mogą być spożytkowane na wydatki weterynaryjne dla bezdomnych kotów i psiaczków które pojechały do hoteliku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja odpowiem na pytanie Alaa

Cytat

Zanim sie dorzuce mam pytanie.Czy przyszle domy stale doezucaja sie do kosztow transportu?

Stały dom Rexa dorzuci do transportu.

4 psiaki ze schroniska w Zamościu jadą do hoteliku, więc nie dość że nikt nie pokryje ich transportu to jeszcze będą potrzebowały dalszego wsparcia finansowego, zwłaszcza że 2 są chore a o zdrowiu pozostałych 2 nic nie wiemy.

Co do kotów- wypowiadam się jako organizator i zazwyczaj sponsor kocich transportów :))

Przy adopcjach na odległość- z Zamojszczyzny szeroko pojętej do Warszawy, Krakowa i okolic a nawet do Gdańska, Wrocławia czy Ostrowa Wielkopolskiego nie uzależniamy adopcji od pokrycia kosztów transportu bo to nie ludzie szukają kotów w Zamościu tylko my szukamy domów w Warszawie czy Krakowie. W ogłoszeniach nie piszemy przecież, że kot jest koło Zamościa bo mało kto by się zdecydował. W zamian za to szukamy super domków i rościmy sobie prawo do wizyt przed i poadopcyjnych. Czasem adoptujący wpłacają za to pieniądze do Lecznicy  w Izbicy, która oferuje porzuconym kotom rodzaj przytuliska.

Gdyby nie walne poruszenie Dogomanii- szacun :)) - na pomoc schroniskowym psiakom, koszt transportu kotów poniosłabym ja, a w tej sytuacji zaoszczędzone pieniądze jeszcze dzisiaj wpłacę na poczet długu lecznicowego koteczki Lusi, uratowanej w ciężkim stanie, po postrzelaniu śrutem przez jakiegoś sk...

https://www.dogomania.com/forum/topic/351452-bazarek-cegiełkowy-ze-szczęśliwą-siódemką-na-spłatę-długu-w-lecznicy-do-31032020/

Niestety dług nadal jest duży i choć bazarek oficjalnie został zamknięty, to gdyby ktoś ze Wspaniałych Dogomaniaków chciał wesprzeć Lusię, to byłoby naprawdę wspaniale.

 

Alaa- czy w tej sytuacji wspomożesz zbiórkę na transport albo Lusię?

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze raz podziękowanie dla DOGOMANIAKÓW I OSÓB SPOZA DOGO,  którzy tak błyskawicznie zebrali kwotę potrzebną na transport tych zwierzaków do lepszej przyszłości :))

Te pieniądze zostały wydane naprawdę z pożytkiem, bo wyjściowo miał jechać Rex i w porywach jeszcze jakiś kot i pies, a wykorzystaliśmy okazję transportu naprawdę na maxa :)) 9 zwierzaków pojechało.

Dzięki Szafirku :))

I tak jak napisała bakusiowa- pieniądze uzbierane ponad koszty transportu zostaną przekazane na koszty weterynaryjne.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Baltimoore napisał:

I jeszcze raz podziękowanie dla DOGOMANIAKÓW I OSÓB SPOZA DOGO,  którzy tak błyskawicznie zebrali kwotę potrzebną na transport tych zwierzaków do lepszej przyszłości :))

Te pieniądze zostały wydane naprawdę z pożytkiem, bo wyjściowo miał jechać Rex i w porywach jeszcze jakiś kot i pies, a wykorzystaliśmy okazję transportu naprawdę na maxa :)) 9 zwierzaków pojechało.

Dzięki Szafirku :))

I tak jak napisała bakusiowa- pieniądze uzbierane ponad koszty transportu zostaną przekazane na koszty weterynaryjne.

Dołączam do podziękowań:) Cieszę sie bardzo,ze 9 zwierzaczków pojechały po lepsze życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...