Jump to content
Dogomania

Perfumy 60%na koty , 40% na cel wskazany przez kupującego.do 10.04


plastelina

Recommended Posts

Ewentualny dochód z bazarku  przeznaczony będzie w 60% na jedzenie , odrobaczanie,środki przeciw kleszczom dla kotów podrzutków które mieszkają u mnie na działce.  Aktualnie mieszkają tam 3 koty ,ostatnio pojawił się czwarty. narazie jest zbyt przestarszony ale niedługo będzie musiał zaliczyć wizytę u weterynarza.

40% wylicytowanej kwoty przekazane będzie na cel wskazany przez osobę która wygra licytację.

Więcej zdjęć i info o kotach jest w dziale pomoc innym zwierzętom. 

1153c600dcf66139med.jpg

Bazarek trwa do 10.04.2020 do godziny 20.

Wysyłka najlepiej do paczkomatu, ewentualnie paczka w ruchu. Na chwilę obecną nie będę w stanie wysłać przez pocztę polską, chyba że ktoś poczeka z wysyłką aż się trochę uspokoi wszystko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Woda perfumowana Chloe nowe, orginalne , zapakowane w folię . W internecie ceny tych perfum to ok 200zl . Opis ze strony Douglasa

Linia zapachów sygnowanych przez Chloé wzbogaci się o nowy rozdział – Chloe L’Eau. Kompozycję cechuje unikatowa prostota, nasycona ponadczasową elegancją. Promienna i naturalna róża damasceńska pozostawia na skórze delikatny zapach, a magnolia jawi się lekka i naturalna niczym rosa. Nuty jaśminu i jasne, cierpkie rozbłyski łączą się z bogatą wonią mchu dębowego, tworząc kwiatowy zapach obdarzony wyjątkową świeżością. Drogocenny i ponadczasowy – legendarny flakon Chloé Eau de Parfum zachowuje w wersji L’Eau owalny korek oraz wzór prążkowanego szkła, który nawiązuje do plisowanych projektów Chloé. Przez przejrzyste szkło flakonu, pozbawionego metalowej opaski, prześwieca koraloworóżowy płyn. Wiązana ręcznie rypsowa wstążeczka w dopasowanym kolorze stanowi końcowy akcent i charakterystyczny detal, który zacieśnia więź z wyrafinowanym Domem Chloé.

Chloé L’Eau to czysty i świeży zapach obdarzony wyjątkową prostotą i nieprzemijającą elegancją.

cena wyw. 100 zł. Pojemność30 ml.

Agat21 za wywoławczą.

38df1abf6be6aeebmed.jpg

f3be42065a970e5cmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Wstawię link, ten sobie już skopiujesz normalnie:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350227-koty-szukają-domów-i-pomocy/

Dopisz jaka pojemność i gdzie kupione   :)

(perfumy, nie koty)

Dobry pomysł z tą pojemnością :) 

linku dalej nie mogę wrzucić , próbowałam również skopiować Twój post , za każdym razem wyskakuje mi takie coś jak nad zdjęciem kotów w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...