Jump to content
Dogomania

Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo


Recommended Posts

10 minut temu, elik napisał:

Chciałam wpłacić, ale jest tam napis, że zrzutka jest wyłączona przez organizatora. Już nie potrzeba kasy?

Jest druga na pomagam .pl założona przez Chełmską Straż.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/toczen-parwowiroza-chora-tarczyca?fbclid=IwAR3wPSxal0f2xoEcyoN-KQP3ymibvtzAZ9DosXTwHGBODjilAaFhP2uXs68

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

No właśnie. Zebrano raptem 309 zł z planowanych 3 tys. i już zamknięta.

Strasznie biedny ten psiaczek  :(

Wydaje mi się, że ta na zrzutce która była zorganizowana przez osobę prywatną została wyłączona w momencie założenia tej drugiej zbiórki. Na pewno stwierdzili, że zbiórka przez organizację lepiej wygląda.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, bakusiowa napisał:

Wydaje mi się, że ta na zrzutce która była zorganizowana przez osobę prywatną została wyłączona w momencie założenia tej drugiej zbiórki. Na pewno stwierdzili, że zbiórka przez organizację lepiej wygląda.

Też tak myślę  :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj została uruchomiona inna zbiórka, założona przez Stowarzyszenie:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/toczen-parwowiroza-chora-tarczyca?fbclid=IwAR28Y1nxSvYQ0BqgB0InqgeahleaEKB8aV5EbThIGhSWH0R5dDgHE1PFtMs

 Dlatego ta  moja, prywatna została zamknięta. Tak jak pisze bakusiowa organizacja ma wieksze możliwości, może jest bardziej wiarygodna dla ludzi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  Maluczku kokany 

 z modlitwa za wszystko dobre dla ciebie

                    prosze o numer konta 

 lada dzien juz beda cegielki z kramiku 

od  dobrychduszeniek

 moze odrazu wtedy posle 

maluteczek dalej nie ma gdzie wrocic?

matko jedyno

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2020 o 19:00, ala123 napisał:

 

Może być na konto. Nie na wszystkich zbiórkach odtrącają prowizję, ale  jezeli nawet nie, to trzeba uważać, aby coś tam kliknąć, bo  wyskakują jakieś inne opłaty.

 

Te inne opłaty można ominąć tylko trzeba się naklikać. Ewentualnie wpłacić można jakąś minimalną.

Ala, zrobiłam wpłatę na Twoje konto 150 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, bakusiowa napisał:

Te inne opłaty można ominąć tylko trzeba się naklikać. Ewentualnie wpłacić można jakąś minimalną.

Ala, zrobiłam wpłatę na Twoje konto 150 zł.

Dziękuję Ci bardzo za wpłatę, 150zł jest na moim koncie :)

Dostałam też kolejne zestawienie wpłat na konto Chełmskiej Straży Ochr. Zwierząt, za które również serdecznie dziękuję :) :) :)

 20zł - Nesiowata

100zł - Izabela Maria K. Wrocław ( nick nie podany, Mruczka?)

100zł - brak danych wpłacającego (elik?)

Podsumowanie dotychczasowych wpłat ( bez aktualnej zbiórki na ratujemyzwierzaki.pl ):

 609zł  I zbiórka                        

   40zł  Aldrumka ( na moje konto)

100zł Anula ( na konto CSOZ)

150zł bakusiowa ( na moje konto)

  20zł Nesiowata ( na konto CSOZ)

100zł brak danych wpłacającego, elik? ( na konto CSOZ)

100zł brak nicku z Dogomanii , Izabela M.K. Wrocław, Mruczka? ( na konto CSOZ)

-----------------------------------------------------------------------------------

1119zł

-619,15zł FV464/02/2020

----------------

499,85zł

                                                                                                                                                      

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2020 o 07:47, Nadziejka napisał:

  Maluczku kokany 

 z modlitwa za wszystko dobre dla ciebie

                    prosze o numer konta 

 lada dzien juz beda cegielki z kramiku 

od  dobrychduszeniek

 moze odrazu wtedy posle 

maluteczek dalej nie ma gdzie wrocic?

matko jedyno

Nie ma gdzie się podziać, na razie nikt nie oferuje dt :(

 

Link to comment
Share on other sites

                           WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!! – ochaby.pl

                                                        Spokojnych Zdrowych 

                 Nadzieje Niosacych Swiateczek

                                    Niechaj Sie Spelni Majkuniowi Domus Domek Domeczek z Miloscia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2020 o 20:20, Jaaga napisał:

Może ogłosić Majkiego? Jeśli tak, to prosiłabym tekst, fotki, tel.  miasto. Mam dwa wyróznione ogłoszenia po Freyi do 1.05. i nikt nie podesłał mi innych psiaków. Moge więc zrobić na dwa miasta.

Dziękuję :) Ogłoszenia są jak najbardziej potrzebne, tylko jest problem ze zdjęciami. Te, które dostałam ze szpitala raczej do szukania domu nie nadają się, biednie na nich wygląda. W tym tygodniu opuści szpital, więc zostaną zrobione nowe zdjęcia. Wczoraj dzwoniła pani doktor z kliniki, są już wyniki badań w kierunku tocznia i okazuje się, że nie wskazują na chorobę autoimmunologiczną! Wg lekarzy wygląda to na zapalenie skóry ( nie zapamiętałam jakie), które bardzo ładnie reaguje na steryd, rany zabliźniły się, nic się z nich nie sączy. Majki bardzo lgnie do ludzi, trzeba go jak najszybciej zabierać ze szpitala. Zgłosił się nawet wstępnie sprawdzony dt, ale od kilku dni ludzie nie odzywają się :( Jest też szansa na inny, ale może dzisiaj okaże się od kiedy ewentualnie. Oba w Lublinie. 

Wracając do ogłoszeń i zdjęć, to chyba musimy zaczekać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ala123 napisał:

Dziękuję :) Ogłoszenia są jak najbardziej potrzebne, tylko jest problem ze zdjęciami. Te, które dostałam ze szpitala raczej do szukania domu nie nadają się, biednie na nich wygląda. W tym tygodniu opuści szpital, więc zostaną zrobione nowe zdjęcia. Wczoraj dzwoniła pani doktor z kliniki, są już wyniki badań w kierunku tocznia i okazuje się, że nie wskazują na chorobę autoimmunologiczną! Wg lekarzy wygląda to na zapalenie skóry ( nie zapamiętałam jakie), które bardzo ładnie reaguje na steryd, rany zabliźniły się, nic się z nich nie sączy. Majki bardzo lgnie do ludzi, trzeba go jak najszybciej zabierać ze szpitala. Zgłosił się nawet wstępnie sprawdzony dt, ale od kilku dni ludzie nie odzywają się :( Jest też szansa na inny, ale może dzisiaj okaże się od kiedy ewentualnie. Oba w Lublinie. 

Wracając do ogłoszeń i zdjęć, to chyba musimy zaczekać.

KONICZYNKA NA SZCZĘŚCIE - KARTKI.pl

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Dziękuję :) Ogłoszenia są jak najbardziej potrzebne, tylko jest problem ze zdjęciami. Te, które dostałam ze szpitala raczej do szukania domu nie nadają się, biednie na nich wygląda. W tym tygodniu opuści szpital, więc zostaną zrobione nowe zdjęcia. Wczoraj dzwoniła pani doktor z kliniki, są już wyniki badań w kierunku tocznia i okazuje się, że nie wskazują na chorobę autoimmunologiczną! Wg lekarzy wygląda to na zapalenie skóry ( nie zapamiętałam jakie), które bardzo ładnie reaguje na steryd, rany zabliźniły się, nic się z nich nie sączy. Majki bardzo lgnie do ludzi, trzeba go jak najszybciej zabierać ze szpitala. Zgłosił się nawet wstępnie sprawdzony dt, ale od kilku dni ludzie nie odzywają się :( Jest też szansa na inny, ale może dzisiaj okaże się od kiedy ewentualnie. Oba w Lublinie. 

Wracając do ogłoszeń i zdjęć, to chyba musimy zaczekać.

Ala, na fb jest pies Kabi który ma coś takiego.Tylko nie na całym ciele. Na pysku i wokół oczu.  Kiedy miał założone wydarzenie było wszystko w porządku. Dopiero po pewnym czasie pobytu w schronisku tak się zaczęło robić. Odkąd jest w dt i zostało wdrożone leczenie jest bardzo duża poprawa. Oprócz leków bardzo dobrze jest przemywać srebrem koloidalnym. Wydarzenie założyła ta sama osoba co Cygankowi z Twojego wątku.

https://www.facebook.com/events/260191691289178/permalink/517505272224484/?notif_t=event_mall_reply&notif_id=1586171489808848

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, bakusiowa napisał:

Ala, na fb jest pies Kabi który ma coś takiego.Tylko nie na całym ciele. Na pysku i wokół oczu.  Kiedy miał założone wydarzenie było wszystko w porządku. Dopiero po pewnym czasie pobytu w schronisku tak się zaczęło robić. Odkąd jest w dt i zostało wdrożone leczenie jest bardzo duża poprawa. Oprócz leków bardzo dobrze jest przemywać srebrem koloidalnym. Wydarzenie założyła ta sama osoba co Cygankowi z Twojego wątku.

https://www.facebook.com/events/260191691289178/permalink/517505272224484/?notif_t=event_mall_reply&notif_id=1586171489808848

U Kabiego to mi wygląda na nużeńca, Majki ma raczej blizny na całym ciele, nie wyłysienia. A srebro koloidalne rzeczywiście daje dobre efekty. Są też preparaty weterynaryjne ze srebrem, np. do czyszczenia uszu.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, rozi napisał:

Mnie też Kabi wygląda na nużeńca. Kurcze, gdzieś był wątek pieska z nużeńcem i tam ktoś pisał, w czym kąpać, i to dawało efekty.

Ja też sobie przypominam.Tam zastosowano kąpiele w boraksie zmieszanym z wodą utlenioną i nużyca nie wróciła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

Ja też sobie przypominam.Tam zastosowano kąpiele w boraksie zmieszanym z wodą utlenioną i nużyca nie wróciła.

Ciągle się coś zapomina (no albo pamięta częściowo). Gdybym więcej miała psów pod opieką, to dawno wzięłabym taki alfabetyczny skoroszyt, czy jak to się nazywa, taki do notowania adresów i telefonów, i tam bym wpisywała choroby i wszystkie ciekawe informacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...