Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY Gorąco prosimy o pomoc dla Cyganka. Bazarek na zapłacenie za naprawę Cygankowej łapeczki. Do 15.04. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, themagda napisał:

po prostu kupicie o jedną colę mniej czy cos innego a to bardzo wiele zdziała w sprawie zdrowia malucha.

No właśnie, szczególnie że cola niezdrowa.

A przy okazji nieśmiało poproszę o dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Radek napisał:

No właśnie, szczególnie że cola niezdrowa.

A przy okazji nieśmiało poproszę o dane do przelewu.

 

2 godziny temu, b-b napisał:

Elu poproszę o dane do wpłaty. Wpłacę małą Cegiełkę na operację chłopaka.

Ogromnie Wam dziękuję za pomoc dla Cyganka    784361902_dzikuj3.jpg.7233b6b29a8b55f5b37709728f4a9487.jpg    852796014_dlaWaslove.jpg.e0160fa80d8460f7468ecfcc9a52ca57.jpg

Chciałam dać lajki, ale niestety wyszli i jeszcze nie wrócili  :(

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Koki-99 napisał:

Jak mi się nudzi to robię sobie bransoletki. Te zrobione kilka dni temu mogę przeznaczyć na bazarek. Robiłam na własną łapkę o obwodzie ok. 16,5 cm. Cena wyw. może być 10 zł za szt. Tylko ta na gumce jest trochę mniejsza tak na 15,5 - 16 cm. Czy ktoś może przerzucić na pierwszą lub drugą stronę jako kolejne fanty?

Bransoletka w kolorze zielono-miętowym, koraliki akrylowe, szklane i jadeitowe, rurki dystansowe posrebrzane, całość na linkach stalowych.

e0d47ce41f63.jpg

Bransoletka czerwono-czarna, koraliki szklane, akrylowe, hematyt, granat, onyks, rurki dystansowe posrebrzane, całość na linkach stalowych.

c42ee6bbc134.jpg

Bransoletka w odcieniach niebieskich, koraliki szklane kryształowe, rurki dystansowe posrebrzane, całość na linkach stalowych.

944c2464b0c4.jpg

Bransoletka biało-niebieska na gumce silikonowej, koraliki szklane, kryształowe, fasetowane, zawieszka posrebrzana.

89aac8403373.jpg

Watercolor Boho Bunny Rabbit Art Print Digital Art by Pink Forest Cafe

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, guccio napisał:

To ja proszę moją zabawkę dla kota w opcji KT i przesyłkę nierejestrowaną, wyślę 20 zł.Proszę o nr konta.

guccio kochana bardzo serdecznie   596319137_dzikuj6.jpg.cd8f6b103a71ff695638e63beeee33d7.jpg         za pomoc Cygankowi.

Alvenka wyśle do mnie wszystkie wylicytowane fanty dopiero po zakończeniu bazarku. Z uwagi na zagrożenie zarażeniem koronawirusem nie może kursować na pocztę wiele razy.  Fanty które są u mnie będą wysyłane jak dotychczas, czyli nabyte w opcji K.T.  sukcesywnie  na życzenie nabywcy.

Bardzo przepraszam za niedogodność. Mam nadzieję guccio, że rozumiesz i poczekasz na koniec bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...