Jump to content
Dogomania

Zapomniana maleńka sunia, miała tylko jedno zdjęcie...ale wyjechała z Radys! TERAZ LUSIA MA DS W BIELSKU <3


Recommended Posts

13 godzin temu, agat21 napisał:

Podwójna szczęściara: nie siedziała długo w schronie.

To prawda - miała szczescie

Ale powiem Wam że już coraz ciężej znosić mi te wszystkie myśli o świecie. Wczoraj byłam u mojej wetki, co mi opowiadała to się włos jezy. Z powodu koronawirus ludzie nie podchodzą do zwierząt które umierają w mekach- ma nawet telefony z prośbą o sposób na szybkie usmiercenie psa.

Ma jakieś gady egzotyczne znalezione na śmietniku. Płakać się chce

U nas w przytulisku nie ma od jakiegoś czasu żadnych zgłoszeń. Można by pomyśleć że super ale ja wiem że teraz zwierzęta umierają w mekach, z głodu, zapomniane. Nikt nic nie widzi poza koronawirusem. Zakaz wychodzenia z domów pewnie potrwa jeszcze z miesiąc. Nie ma resztek jedzenia na ulicach, nie ma kompletnie pomocy z nikąd dla zwierzat

Wiadome- ludzie są wazniejsi ale ja mam inne mysli

Jestem załamana tym wszystkim

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

To prawda - miała szczescie

Ale powiem Wam że już coraz ciężej znosić mi te wszystkie myśli o świecie. Wczoraj byłam u mojej wetki, co mi opowiadała to się włos jezy. Z powodu koronawirus ludzie nie podchodzą do zwierząt które umierają w mekach- ma nawet telefony z prośbą o sposób na szybkie usmiercenie psa.

Ma jakieś gady egzotyczne znalezione na śmietniku. Płakać się chce

U nas w przytulisku nie ma od jakiegoś czasu żadnych zgłoszeń. Można by pomyśleć że super ale ja wiem że teraz zwierzęta umierają w mekach, z głodu, zapomniane. Nikt nic nie widzi poza koronawirusem. Zakaz wychodzenia z domów pewnie potrwa jeszcze z miesiąc. Nie ma resztek jedzenia na ulicach, nie ma kompletnie pomocy z nikąd dla zwierzat

Wiadome- ludzie są wazniejsi ale ja mam inne mysli

Jestem załamana tym wszystkim

To prawda, jak zwykle za grzechy i ohydztwa ludzi zapłacą najwięcej najsłabsi czyli znowu zwierzęta. Mnie załamuje myśl o tych, które są teraz torturowane w testach w poszukiwaniu szczepionki. Goowno ta szczepionka da, zarobią tylko znowu krocie koncerny farmaceutyczne na ludzkiej głupocie i panice, a za chwilę będziemy mieć kolejnego wirusa, przez którego zginą w męczarniach kolejne zwierzęta. I tak w kółko. Ale oczywiście tylko nieliczni mówią teraz o tym co należy robić, żeby to się nie zdarzało w przyszłości, w dodatku nikt ich nie chce słuchać i nazywają ich oszołomami i eko-terrorystami, bo oczywiście liczy się tylko tu i teraz.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, agat21 napisał:

To prawda, jak zwykle za grzechy i ohydztwa ludzi zapłacą najwięcej najsłabsi czyli znowu zwierzęta. Mnie załamuje myśl o tych, które są teraz torturowane w testach w poszukiwaniu szczepionki. Goowno ta szczepionka da, zarobią tylko znowu krocie koncerny farmaceutyczne na ludzkiej głupocie i panice, a za chwilę będziemy mieć kolejnego wirusa, przez którego zginą w męczarniach kolejne zwierzęta. I tak w kółko. Ale oczywiście tylko nieliczni mówią teraz o tym co należy robić, żeby to się nie zdarzało w przyszłości, w dodatku nikt ich nie chce słuchać i nazywają ich oszołomami i eko-terrorystami, bo oczywiście liczy się tylko tu i teraz.

To prawda. Sporo teraz czytam różnych artykułów o tym co się dzieje i (jak sama nawet mi wskazałas) to jak ludzie komentują wypowiedzi mądrych ludzi- ekspertów w danych dziedzinach--to jest straszne. Nie ma żadnych refleksji. Niby świat się zatrzymał (w pewien sposób) ale ludzkie myśli nie zwalniają ani na moment, raczej biegną w stronę coraz większego szalenstwa

Ja już swojego zdania (takiego z serca) nawet nie wypowiadam publicznie ale, Ty wiesz i ja wiem, że ludzkość ma pewne zdarzenia na wlasne życzenie :(

PS szczepionki z tego co czytałam wejdą (a nawet już weszły) w fazę testów na ludziach, ale teraz nie pamiętam źródła tej informacji, na ile było wiarygodne- do sprawdzenia. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2020 o 09:24, kiyoshi napisał:

To prawda - miała szczescie

Ale powiem Wam że już coraz ciężej znosić mi te wszystkie myśli o świecie. Wczoraj byłam u mojej wetki, co mi opowiadała to się włos jezy. Z powodu koronawirus ludzie nie podchodzą do zwierząt które umierają w mekach- ma nawet telefony z prośbą o sposób na szybkie usmiercenie psa.

Ma jakieś gady egzotyczne znalezione na śmietniku. Płakać się chce

U nas w przytulisku nie ma od jakiegoś czasu żadnych zgłoszeń. Można by pomyśleć że super ale ja wiem że teraz zwierzęta umierają w mekach, z głodu, zapomniane. Nikt nic nie widzi poza koronawirusem. Zakaz wychodzenia z domów pewnie potrwa jeszcze z miesiąc. Nie ma resztek jedzenia na ulicach, nie ma kompletnie pomocy z nikąd dla zwierzat

Wiadome- ludzie są wazniejsi ale ja mam inne mysli

Jestem załamana tym wszystkim

Ludzie to potwory.

Niektórym już totalnie padło na mózg przez tego koronawirusa.

 

Link to comment
Share on other sites

Wieści o malutkiej są dobre:) tak napisała Kasia :) :

Sunia kochana, grzeczna , trochę szczekliwa

Z psami się dogaduje, koty bez problemu, dzieci bardzo lubi

Joel ją bardzo lubi- mówi że to jego ulubienica
 
Mówimy do niej Lusi
 
Boi się aparatu więc muszę trochę pokombinować że zdjęciami ale kilka wysłałam Ci na maila
 
90790787_203566210921183_742576364462696
90945820_238693607177342_503767949782286
90985057_496616864343423_484788484147301
91421781_795073560901174_637771122691014
90896419_2686397194820495_38254399808476
  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka przecudna, uśmiechnięta dziewuszka. :) Ciekawe czy miała kiedyś dobry dom?

nie wiadomo :( na chwile obecna żadna gmina nie przyznała się do psa o takim numerze...więc nawet nie wiem- jak szukać/ gdzie...może komuś zaginęła? taka mądra, kochana...

eh...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Słodkie zdjęcia.  Fajnie , że koto lubna sunia , łatwiej o domek.

to prawda, jest i mała, i młoda i lubi wszystkich- koty, dzieci...jedyną wadą jest szczekliwość więc chyba do bloku jednak się nie bedzie nadawać. Jutro zapytam kasi co ze sterylizacja...czy będzie możliwa no i zaczne ją ogłaszać

O dziwo teraz naprawde jest jakiś bum na adopcje, trzeba korzystać :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Jo37 napisał:

Śliczne zdjęcia. Do bloku jak najbardziej o ile nie ma lęku separacyjnego.

jest bardzo szczekliwa ;) o leku separacyjnym nic nie słyszałam, ale chyba mocno szczekliwy piesek w bloku mógby stanowić problem ? np dla sąsiadów, jak myslisz?

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, agat21 napisał:

Bombowe zdjęcie z kotami :D 

tak- koty zwłaszcza bombowe :)

20 minut temu, Tianku napisał:

śliczna Dziewczynka :)

faktycznie też zauważyłam że sporo psiaków znajduje w tym trudnym okresie 

tak, teraz ogłaszałam kilka psiaków i praktycznie po kilku dniach od ogłoszeń już pojawiły się domy..nigdy takiego czegoś nie doświadczałam..nawet nasi weterani schroniskowi mieli jakiś chetnych.....

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Szkoda, że moje nie znajdują :( Jakoś pechowe chłopaki :(

O Korcia też nie ma telefonów. Także nie tylko Twoje :(

11 godzin temu, Poker napisał:

Oby to nie były chwilowe porywy serca.

agat21 , nie wmawiaj pecha , bo on wtedy naprawdę się zadomowi :)

Oby oby. Nigdy nie mamy pewności ale jednak sporo osób chce wykorzystać czas kwarantannie na aklimatyzacje czworonoga więc może yo jest na plus

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2020 o 12:20, Tola napisał:

I ja przycupnę u pięknej dziewczynki, będę mocno  trzymała kciuki za najlepszy z domów:)

dzięki serdeczne :)

Sunia na czwartek ma umówioną sterylizacje, a w weknedn zaczne juz ją ogłaszać. Pewnie szybko znajdzie dom- ale najwazniejsze- żeby to był dobry dom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...