Jump to content
Dogomania

Nie poddamy się KORONIE, O NIE !!! do 30.03. g 22.


Poker

Recommended Posts

22 minuty temu, Poker napisał:

No właśnie. Tez się zastanawiałam dlaczego. Może ludzie siedzą z nosami w TV.

Chyba po prostu nie mają czasu i głowy.Widzę to po sobie. Dużo czasu zajmują mi zakupy, sprzątanie odkazanie itp itd. Żeby choć trochę rozrywki zażyć oglądam film, uczę się jezyka i matematyki.

Link to comment
Share on other sites

Nastrój jest rzeczywiście podły. I nie tylko korona jest tego przyczyną.

Mnie pomagają ćwiczenia, oddychanie, rozmowy ze znajomymi ze szkoły średniej (online) założyliśmy sobie grupę. No i wyglupiamy się. Plus rozmowy z koleżanką z którą chodzę na ćwiczenia. 

Nie wiem dlaczego ale rozmowa z przyjaciółmi ktorych poznałam po studiach są strasznie smutne. Nakrecamy się wszyscy i dolujemy.

Postanowień nie mam. Żyje chwilą jak pies.

Link to comment
Share on other sites

Przeżyłam stan wojenny , powódź to i teraz muszę dać radę. Jest ciężko , ale nie można się załamywać. 

W normalnej sytuacji w ostatnim roku w Polsce dziennie umierało ok. 1100 osób !!! i nikt z tego powodu nie szalał.

Rocznie na świecie z powodu gruźlicy umiera ok. 3 000 000 ludzi i też nikt nie rozpacza. Bo tyczy to głównie mieszkańców biednych krajów. 

Myśmy już się przyzwyczaili do w miarę spokojnego i niezłego życia , więc łatwo nas wystraszyć.

Ludźmi , którzy się boją łatwo manipulować i rządzić. Poczytajcie sobie świetne wypowiedzi w Wyborczej , między innymi izraelskiego filozofa Harari.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero robię prasówkę.

I rzeczywiście Poker, masz rację, nie jesteśmy oswojeni z informacjami o śmierci. Ilu ludzi na codzień zabijają choroby, głód czy "zwykła" grypa. 

Teraz jest kultura młodości, idealności, beztroski, światowości, itp. A tak naturalny etap, jak śmierć zepchnięto do tabu, bo przecież to starość, nieprzyjemność, smutek i takie jakieś domowe, zwykłe, ciche,... 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, uxmal napisał:

tak i jeszcze jest Krzysztofa Packa.

7 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Ja dopiero robię prasówkę.

I rzeczywiście Poker, masz rację, nie jesteśmy oswojeni z informacjami o śmierci. Ilu ludzi na codzień zabijają choroby, głód czy "zwykła" grypa. 

Teraz jest kultura młodości, idealności, beztroski, światowości, itp. A tak naturalny etap, jak śmierć zepchnięto do tabu, bo przecież to starość, nieprzyjemność, smutek i takie jakieś domowe, zwykłe, ciche,... 

Różnica jest  taka , że jest strach przed niewydolnością służby zdrowia , zresztą na całym świecie , a nie miłością do ludzi. Ważna jest doraźna polityka.

Ja już jestem w grupie wysokiego ryzyka ze względu na wiek i zawód. No ale co zrobić,  trzeba się trzymać.

Mąż zadaje cały czas nowe zadania swoim pracownikom i rozlicza ich , bo to daje nadzieję i odrywa od głupich myśli.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, uxmal napisał:

Łażą ludzie. Tłumy są w lasku kabackim i nad Wisłą :( po parku chodzi policja a tam wolna amerykanka. Podobnie może być na Zegrzu.

Ja jezdze zbiorkomem do pracy.Tam to jest dopiero tragedia:((((((

Syn z cala rodzina na kwaranrannie:(Synowa miała kontakt w szpitalu z zakazona lekarka:(((((((

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Ja jezdze zbiorkomem do pracy.Tam to jest dopiero tragedia:((((((

Syn z cala rodzina na kwaranrannie:(Synowa miała kontakt w szpitalu z zakazona lekarka:(((((((

Ula, czy oni na Bródnie są? Potrzebują pomocy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

UlaFeta, współczuję.  Kto im dostarcza jedzenie? Mają zwierzaki ?

Obok synowej nieszka jej siostra.Zakupy zostawia na wycieraczce.:((((

Dobrze się czuja.Testy będą mieli zrobione najdalej we wtorek.

Maja Kota.Kot tez daje rade:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, UlaFeta napisał:

Nie,w Ząbkach.Dziekuje bardzo,daja rade.

Na Bródnie zamykają szpital:((((

Ula a czy rowerem nie lepiej jest, zebyś jeździła do pracy?  Skoro w komunikacji miejskiej jest tłok :(

Wiem o dwóch oddziałach że zamknęli.  :(

Do bródnowskiego szpitala chyba ludzi przywozą albo wywożą.  Często słyszę karetki na sygnale. Od kiedy metro budują to była cisza teraz coś jest tego więcej.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, uxmal napisał:

Ula a czy rowerem nie lepiej jest, zebyś jeździła do pracy?  Skoro w komunikacji miejskiej jest tłok :(

Wiem o dwóch oddziałach że zamknęli.  :(

Do bródnowskiego szpitala chyba ludzi przywozą albo wywożą.  Często słyszę karetki na sygnale. Od kiedy metro budują to była cisza teraz coś jest tego więcej.

Nie bardzo mam jak jezdzic rowerem.Juz i tak jezdze jednym tramwajem wcześniej.Na Wilenskim się tlok robi.

Marta rano widze ile ludzi jedzie w strone Bródna.Najgorzej miedzy 5a 6,ze oni się nie boja.Wszystkie miejsca zajęte i jeszcze stoja.:(Glupota ludzka nie zna granic!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...