Jump to content
Dogomania

Nie poddamy się KORONIE, O NIE !!! do 30.03. g 22.


Poker

Recommended Posts

16 minut temu, Aska7 napisał:

Chodzę spać najpóźniej o 22.00 to wstaję przed 6.00. I kilka razy w ciągu nocy wstaję wypuścić albo wpuścić suczydła.

Nasza kima całą noc. Tyle co my. Ale ostatni wyskok na siiii ma ~1".

Czasem Pani Kiciula mimo kuwejtu w przedpokoju życzy sobie wyjść. Ma 14 lat, więc pełne prawo mieć kaprysik. 

Ale pamiętam jak w rodzinnym domu tata robił za odźwiernego, od drzwi balkonowych na ogródek :))) Bardzo szybko każdy nowy stwór się uczył, że w tym pokoju drapanie w szybę jest sygnałem dla podwładnego :))) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dziś zachichotałam.

Zamówiłam coś, przesyłka PP, kurier Pocztex.

Przychodzi SMS z PP, że dostarczą dziś, że mam umówić bezpieczne dostarczenie, że proszą o płatność kartą i dają nr.telefonu do Kuriera.

No to dzwonię, a Kurier mi mówi, że nie ma terminala     tapeviolon.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

O rety, a z jakiego powodu     600001928_getattachmid370907mpid21min1uid8bacb883c6065602.jpg.8be1fca807a8aa5fd519af0fba9d031b.jpg

Stary, dobry kontrahent zamówił dosyć specyficzny towar, słabo sprzedawalny, a ponieważ stary i dobry to poszło bez umowy i zaliczki. Ja za to zapłaciłam, a on zrezygnował. Nawet nie mam żalu do niego, bo facet jest ugotowany. Produkuje parasole do ogródków piwnych i restauracyjnych i teraz zero zamówień. My to jeszcze mamy budżetówkę, a oni muszą płacić. I wbrew szumnym zapowiedziom rządu trzeba było zapłacić w tym miesiącu zus, podatki i vat, bo faktury wystawione, a kontrahenci nie płacą. Zaraz koniec miesiąca i pracownikom trzeba przelać pensję, bo ludzie mają kredyty i jeść muszą. Włos mi się jeży, bo to dopiero początek : (

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Stary, dobry kontrahent zamówił dosyć specyficzny towar, słabo sprzedawalny, a ponieważ stary i dobry to poszło bez umowy i zaliczki. Ja za to zapłaciłam, a on zrezygnował. Nawet nie mam żalu do niego, bo facet jest ugotowany. Produkuje parasole do ogródków piwnych i restauracyjnych i teraz zero zamówień. My to jeszcze mamy budżetówkę, a oni muszą płacić. I wbrew szumnym zapowiedziom rządu trzeba było zapłacić w tym miesiącu zus, podatki i vat, bo faktury wystawione, a kontrahenci nie płacą. Zaraz koniec miesiąca i pracownikom trzeba przelać pensję, bo ludzie mają kredyty i jeść muszą. Włos mi się jeży, bo to dopiero początek : (

Serdecznie współczuję. Obawiam się, że takie i podobne sytuacje będą się powtarzać. Dzisiaj wiele spraw stoi na głowie, a niestety nie ma kogoś, kto potrafiłby temu zaradzić, choćby w części.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Aska7 napisał:

Stary, dobry kontrahent zamówił dosyć specyficzny towar, słabo sprzedawalny, a ponieważ stary i dobry to poszło bez umowy i zaliczki. Ja za to zapłaciłam, a on zrezygnował. Nawet nie mam żalu do niego, bo facet jest ugotowany. Produkuje parasole do ogródków piwnych i restauracyjnych i teraz zero zamówień. My to jeszcze mamy budżetówkę, a oni muszą płacić. I wbrew szumnym zapowiedziom rządu trzeba było zapłacić w tym miesiącu zus, podatki i vat, bo faktury wystawione, a kontrahenci nie płacą. Zaraz koniec miesiąca i pracownikom trzeba przelać pensję, bo ludzie mają kredyty i jeść muszą. Włos mi się jeży, bo to dopiero początek : (

Moj syn 3 tydzień nie pracuje(gastronomia).W Warszawie takie lokale nie sa zwolnione z czynszu.Banki na gastronomie i turystyke nie udzielają kredytu:(((.

Szkoda gadac:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Moj syn 3 tydzień nie pracuje(gastronomia).W Warszawie takie lokale nie sa zwolnione z czynszu.Banki na gastronomie i turystyke nie udzielają kredytu:(((.

Szkoda gadac:(

Ja się zastanawiam czy mojej fryzjerki jakoś nie wspomóc. Już jakiś czas temu zastanawiała się czy ciągnąć dalej biznes. 

Teraz ja napewno ten zastój dobije.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, rozi napisał:

Łazić nie można, spotykać się nie można, do kina/teatru nie można, do knajpy nie można, wydawałoby się, że fora internetowe powinny być oblegane, a na Dogo takie pustki...

Łażą ludzie. Tłumy są w lasku kabackim i nad Wisłą :( po parku chodzi policja a tam wolna amerykanka. Podobnie może być na Zegrzu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...