Jump to content
Dogomania

Nie poddamy się KORONIE, O NIE !!! do 30.03. g 22.


Poker

Recommended Posts

Nasz świat zaatakował wróg . Musimy się przed nim chronić , mimo że jest piękny.

korona.jpg

Do tego są potrzebne różne środki ochrony przed nim.

Sprzedaję je w każdej ilości, zgromadziłam wielki zapas , by starczyło dla każdego potrzebującego.

Dla 3 najbardziej hojnych  kupujących przewidziałam nagrody w postaci prawdziwych mydełek. Będą mogli wybrać po 1 sztuce  w kolejności zależnej od kwoty zakupu.

Dochód z bazarku chcę przeznaczyć po 25 %  na babcię  Balbinkę i babcię Fabię oraz 50 % na zwierzaki szczebrzeszyńskie pod opieką DORA2011 i sue.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349501-pomocy-brak-deklaracji-balbinka-radosna-mała-suczka-marzy-o-domu-na-resztę-swoim-dni-i-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu/

IMG_7042.JPG.d98da892cf6e73f3b7c7aaa4a13b1e68.JPG

 

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349609-maleńki-rudy-drobiazg-fabia-sunia-z-guzem-i-chorym-oczkiem-w-schroniskupomóżcie-jej-proszę/

 

image.png.dc998306c248d596e3fec67c346cf3d5.png

Wątek szczebrzeszyński

https://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bardzo-proszę-o-wsparcie-finansowe-na-kastrację-śmietnikowych-kotkówbezdomne-szczebrzeszyniaki-prosza-o-pomoc/

 

 

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE

Aldrumka 10 zł

Anula 20 zł

Dusia-Duszka 10 zł

elik 20 zł

Havanka 15 zł

Jolanta08   10 zł

Jo37 9 zł

koja 20 zł

MALWA 30 zł

mdk8   10 zł

mila-ada 20 zł

Nesiowata 8 zł

Smyku 20 zł

Tola 10 zł

uxmal 12 zł

_____________

razem: 224 zł

Dla babć Balbinki i  Fabii po 56 z ł , dla szczebrzeszyniaków 112 zł

 

Link to comment
Share on other sites

 

Każdy wirtualny produkt można zakupić w dowolnej ilości.

 

 

1. Fartuch dla dobrze zbudowanego pana

sztuka 5 zł   

Smyku 2 szt

Anula 2 sztuki

Dusia-Duszka 1 sztuka

uxmal 2 sztuki

 

 

koronawirus-fartuch-czerwony.jpg

 

2.Fartuch dla zgrabnej pani  - sztuka 5 zł

Jo37 1 sztuka

Jolanta08 1 sztuka

Smyku 2 sztuki

Tola 2 sztuki

Dusia-Duszka 1 sztuka

Havanka 1 szt.

 

koronawirus-fartuch.jpg

maseczka uniwersalna  4 zł sztuka   

  Nesiowata zaopatrzyła się w 2 sztuki

Jo37 1 sztuka

mila-ada 4 szt.

MALWA 1 szt.

korona-maska.jpg

 

przyłbica osłaniająca twarz ,żeby wirus nie wpadł do oka czy buzi, nie mówiąc o nosie

10 zł sztuka

mdk8  1 sztuka

koronawirus-przy-bica.jpg

Link to comment
Share on other sites

rękawice jednorazowe uniwersalne   4 zł para

MALWA 2 szt.

2131607856_koronarkawice.jpg.537b8fbbfcba7a258d44e924cccfc9c4.jpg

mydło odkażające w płynie  1 pojemnik 7 zł

MALWA 1 szt.

920073910_koronamydowpynie.jpg.0f2456da8c3bc3d9079db62478a72ddc.jpg

klasyczne mydło w kostce   sztuka 3 zł

MALWA 1 szt.

464527310_koronawirusmydo.jpg.2914d4c0a9318001b6bde9fd7c80cae4.jpg

mydło z nano srebrem   sztuka 5 zł

Aldrumka 2 sztuki

elik 4 sztuki

1323142530_koronamydlo-antybakteryjne-antywirusowe-s.jpg.960fa3687918c6a004c20180f0583b6d.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Środek w rozpylaczu z nano srebrem  pojemnik 8 zł

MALWA 1 szt.

 

koronawirus.png

spirytus do samodzielnego wykonania środka dezynfekcyjnego ( trzeba dodać 50 ml wody) 100 ml 10 zł

Havanka kupiła do odkażania zewnętrznego w wewnętrznego.

 

koronawirus spirytus.jpeg

trochę gorszy ,ale też daje radę zatłuc dziada, a przynajmniej ogłuszyć  1 butelka 3 zł

Jolanta08 1 sztuka

koronawirus salicylowy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie i proszę:

  •   4 szt. maseczka uniwersalna  4 zł sztuka    =  16,00 zł,
  •   2 szt. mydło odkażające w płynie  1 pojemnik 7 zł   =  14,00 zł
  •   4 szt. mydło z nano srebrem   sztuka 5 zł   =  20,00 zł
  •   2 szt. Środek w rozpylaczu z nano srebrem  pojemnik 8 zł  =  16,00 zł

Czy jest możliwa wysyłka przez RUCH?

EDIT

Z naiwności swej uwierzyłam, że zgromadziłaś Poker te środki. Że to cegiełkowy bazarek nie ma w tytule, a raczej by się przydało.  Przykro mi, ale na wirtualne zakupy nie mogę przeznaczyć takie kwoty.

Dam 20,00 zł i proszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, elik napisał:

Dziękuję za zaproszenie i proszę:

  •   4 szt. maseczka uniwersalna  4 zł sztuka    =  16,00 zł,
  •   2 szt. mydło odkażające w płynie  1 pojemnik 7 zł   =  14,00 zł
  •   4 szt. mydło z nano srebrem   sztuka 5 zł   =  20,00 zł
  •   2 szt. Środek w rozpylaczu z nano srebrem  pojemnik 8 zł  =  16,00 zł

Czy jest możliwa wysyłka przez RUCH?

A to dobre!

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Nesiowata napisał:

A to dobre!

Dobre???   Myślisz Nesiu, że atak koronawirusa potrwa 2 tygodnie???   W pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma żadnych środków dezynfekcyjnych. Wszystko wykupiono. Chętnie nabyłabym jeszcze coś do dezynfekcji podłogi. 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

Dobre???   Myślisz Nesiu, że atak koronawirusa potrwa 2 tygodnie???   W pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma żadnych środków dezynfekcyjnych. Wszystko wykupiono. Chętnie nabyłabym jeszcze coś do dezynfekcji podłogi. 

tylko, że to jest bazarek cegiełkowy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Dobre???   Myślisz Nesiu, że atak koronawirusa potrwa 2 tygodnie???   W pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma żadnych środków dezynfekcyjnych. Wszystko wykupiono. Chętnie nabyłabym jeszcze coś do dezynfekcji podłogi. 

Z pewnością nie na cegiełkowym bazarku Poker. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aldrumka napisał:

tylko, że to jest bazarek cegiełkowy

elik, naiwna istoto! No tak, jak łatwo nabrać kogoś kto akurat tego potrzebuje  :)   Teraz rozumiem reakcję Nesiowata   :)

Przykro mi, ale muszę zmienić decyzję zakupu, bo nie starczyłoby mi na realne zakupy tych środków, jeśli uda mi się je upolować

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

elik, naiwna istoto! No tak, jak łatwo nabrać kogoś kto akurat tego potrzebuje  :)   Teraz rozumiem reakcję Nesiowata   :)

Przykro mi, ale muszę zmienić decyzję zakupu, bo nie starczyłoby mi na realne zakupy tych środków, jeśli uda mi się je upolować

elik, nikt Cię na nic nie nabrał, sądzę, że pewnie nie doczytałaś pierwszych postów i w ten sposób sama się dałaś nabrać. :(

Poker na początku trzeciego postu  https://www.dogomania.com/forum/topic/351561-nie-poddamy-się-koronie-o-nie-do-3003-g-22/?tab=comments#comment-17591152  jasno napisała jaki charakter mają fanty.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Babcia Ania napisał:

elik, nikt Cię na nic nie nabrał, sądzę, że pewnie nie doczytałaś pierwszych postów i w ten sposób sama się dałaś nabrać. :(

Poker na początku trzeciego postu  https://www.dogomania.com/forum/topic/351561-nie-poddamy-się-koronie-o-nie-do-3003-g-22/?tab=comments#comment-17591152  jasno napisała jaki charakter mają fanty.

Widzę, że niezbyt precyzyjnie się wyraziłam. Absolutnie nie chciałam powiedzieć, że Poker mnie "nabrała". T ja sama siebie ")nabrałam". Miałam na myśli to, że jak ktoś czegoś potrzebuje, to widzi to, co chce  :)

Ja bardzo słabo widzę. Mam wizytę u okulisty ale dopiero w listopadzie. Będę musiała jednak wybrać się na prywatną wizytę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

W kwestii odkażania - ja stosuję (rozpylacz) pół na pół spirytus z wódką, to daje 67,5% i wystarczy.

Psikam wszystko, co przynoszę do domu.

Trzeba odkażać także siebie - ubrania, buty, no i oczywiście podłogę. Majątek stracisz  :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Trzeba odkażać także siebie - ubrania, buty, no i oczywiście podłogę. Majątek stracisz  :)

E tam, na wejściu psiknę i siebie, buty, to już podłogi nie trzeba. Tylko ze względu na Kulę to robię.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, rozi napisał:

E tam, na wejściu psiknę i siebie, buty, to już podłogi nie trzeba. Tylko ze względu na Kulę to robię.

Właśnie ze względu na nasze psiaczki trzeba dezynfekować podłogę, bo łapek im nie dezynfekujemy  :)  Moim psiakom myję łapki za każdym razem, gdy wracamy ze spaceru, a podłogę zmywam mopem parowym. Dodałabym jakiś środek dezynfekujący, ale nie mam.
Myślę, że w tym wypadku, ostrożności nigdy za wiele.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi elik , że nie zauważyłaś , że to wirtualne towary.

Jakbym miała zmagazynowane , to bym się podzieliła z potrzebującymi za friko. Dziękuję za 20 zł  tylko powiedz na co mam je rozpisać.

Mycie łapek psom za każdym spacerem nie jest korzystne , bo mogą się nabawić grzybicy. One na koronę nie chorują, na szczęście.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

Przykro mi elik , że nie zauważyłaś , że to wirtualne towary.

Jakbym miała zmagazynowane , to bym się podzieliła z potrzebującymi za friko. Dziękuję za 20 zł  tylko powiedz na co mam je rozpisać.

Mycie łapek psom za każdym spacerem nie jest korzystne , bo mogą się nabawić grzybicy. One na koronę nie chorują, na szczęście.

To moja wina. Ślepuga już jestem, dlatego wszystkie moje posty muszę powiększać, żeby wyłapać pomyłki. Mniejsze litery czytam z nosem przy monitorze   :(

Może być   4 szt. mydło z nanosrebrem   sztuka 5 zł   =  20,00 zł.

Wiem, że psiaki nie chorują na to paskudztwo, ale na łapkach mogą przynieść do domu. Psiaki śpią z nami więc nie wyobrażam sobie, żeby z łapeczkami brudnymi od ziemi wchodziły do naszej pościeli. Myjemy tak psiakom łapeczki od zawsze, a żyją z nami po kilkanaście lat i żaden nie miał grzybicy. Każdą łapeczkę wycieramy ręcznikiem frotte do sucha. Psiaki mają oczywiście swoje ręczniki. Inne do łapek, inne do kąpieli futerka  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...