Jump to content
Dogomania

~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)


Recommended Posts

22 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Jaka się lśniąca, aksamitna zrobiła :)))

Zapytałam Pana co jej dają na poprawienie stanu sierści.

Po konsultacji z wetem dają jej tylko suchą karmę. Jest to Real Nature Wilderness, 65 % mięso, 35 % warzywa. Bez dodatku zbóż. Jest to marka własna sklepu MAXI ZOO

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2020 o 14:46, Mazowszanka13 napisał:

Zapytałam Pana co jej dają na poprawienie stanu sierści.

Po konsultacji z wetem dają jej tylko suchą karmę. Jest to Real Nature Wilderness, 65 % mięso, 35 % warzywa. Bez dodatku zbóż. Jest to marka własna sklepu MAXI ZOO

ho, ho, takie jedzonko z wyzszej półki :)

Link to comment
Share on other sites

 Przedwczoraj Lunie spuchła blizna po sterylizacji. Na szczęście uprzedziłam Państwa, aby obserwowali bliznę.No i okazało się, że to reakcja na nierozpuszczone do końca szwy wewnętrzne. Dostała antybiotyk i wszystko jest O.K.

W mojej karierze opiekunki sterylizowanych suczek to kolejny taki przypadek, mimo że suczki były operowane u różnych lekarzy i w różnym czasie. Coś jest nie tak z tymi nićmi. Dlatego strach puszczać suczkę po sterylce od razu z powrotem na wieś.

Malagos, Pan zwróci smycz i adresatkę. Tak wiec przy okazji Ci oddam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 26.04.2020 o 16:06, malagos napisał:

nie, ale tak ładna nazwa...;)

Sprawdziłam: 32 zł za 1  kg!

jak się ma jednego psa, to jeszcze można sobie z tym poradzić, ale "nasze" wszystkie raczej na takie luksusy liczyć nie mogą ;)

moje ( przyznaję - od Ciebie "skopiowałam) z Josery przeszły na Fitmin, zmiana na wielki plus, dziekuję za radę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mari23 napisał:

jak się ma jednego psa, to jeszcze można sobie z tym poradzić, ale "nasze" wszystkie raczej na takie luksusy liczyć nie mogą ;)

moje ( przyznaję - od Ciebie "skopiowałam) z Josery przeszły na Fitmin, zmiana na wielki plus, dziekuję za radę :)

Cieszę się, ze się przydałam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...