Jump to content
Dogomania

Wielkanocne wątróbkowe ciasteczka dla psiaków


Kejciu

Recommended Posts

Serdecznie zapraszam na bazarek z  ciasteczkami wątróbkowymi dla psiaków - EDYCJA WIELKANOCNA

 

 

bazarek na spłatę długu z wątku:   https://www.dogomania.com/forum/topic/133830-w-tej-krainie-znajdziesz-psa-i-kotabdt-u-kwiaciarenki/

 

 

 

 

 

Bazarek ma formę kup teraz

Jedyne możliwe formy wysyłki ciasteczek w tej edycji :
- paczkomatem in post bez względu na wagę  15,99zł
- kurierem in post - od 15,99 zł w zależności od gabarytu przesyłki 

Odbiór osobisty Warszawa Metro Politechnika

Możliwa wysyłka kurierem jeśli kupujący chce taką opcję może sam opłacić usługę u wybranego przez siebie dostawcy który odbierze u mnie ciasteczka i je dostarczy. 



Jeśli nie akceptujesz regulaminu - nie bierz udziału w bazarku

 

Ostatni ważny post  05.04.2020 - godz. 23:59

Link to comment
Share on other sites

Ciasteczka z wątróbki drobiowej: kształty ciasteczek - kurczaczek, króliczek, motylek i pisanka

 

skład ciasteczek to: 
wątróbka z kurcząt 
siemię lniane
otręby
płatki owsiane
jajka
olej
mąka

CENNIK: 

opakowanie 100g - 6,90 zł 
opakowanie 250g = 15 zł 
opakowanie 500g - 28 zł 
opakowanie 1 kg - 50 zł 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2020 o 10:32, elik napisał:

Kupiłabym, ale nie zapłacę za przesyłkę tyle samo co za ciasteczka, chyba, że będzie możliwość przesyłki w ruchu - opłata 8,49 zł, to kupię opakowanie 1 kg.

niestety nie mam możliwości wysyłki w ruchu - z uwagi na godziny mojej pracy :( nie mam dostępu do poczty bo tą paczkę chyba na poczcie się nadaje ?czy można w jakimś innym punkcie nadać ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

 nie mam dostępu do poczty bo tą paczkę chyba na poczcie się nadaje ?czy można w jakimś innym punkcie nadać ?

Nadaje się w kiosku ruchu bez kolejek i o połowę taniej, tylko nie w każdym kiosku ruchu .

Wpisując miejscowość i ulicę tu można sprawdzi czy w okolicy jest taki kiosk i który jest najbliżej

https://www.paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk/

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, elik napisał:

Nadaje się w kiosku ruchu bez kolejek i o połowę taniej, tylko nie w każdym kiosku ruchu .

Wpisując miejscowość i ulicę tu można sprawdzi czy w okolicy jest taki kiosk i który jest najbliżej

https://www.paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk/

 

Elik wpisuję kod pocztowy 05-100 i pokazuje mi że w Nowym Dworze Maz nie można nigdzie ?:( albo źle sprawdzam :( są inne miejscowości ok 10 km ode mnie ale Nowiaka mi nie pokazuje - zerkniesz u siebie proszę?

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Kejciu napisał:

Elik wpisuję kod pocztowy 05-100 i pokazuje mi że w Nowym Dworze Maz nie można nigdzie ?:( albo źle sprawdzam :( są inne miejscowości ok 10 km ode mnie ale Nowiaka mi nie pokazuje - zerkniesz u siebie proszę?

No niestety są takie kioski w okolicy, ale w Nowym Dworze Maz.nie ma. Szkoda, bo to wygodna i tania forma przesyłania.
A nie pracujesz gdzieś w miejscowości, w której byłby taki kiosk? Spróbuj wpisać  miejsce pracy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

Elik wpisuję kod pocztowy 05-100 i pokazuje mi że w Nowym Dworze Maz nie można nigdzie ?:( albo źle sprawdzam :( są inne miejscowości ok 10 km ode mnie ale Nowiaka mi nie pokazuje - zerkniesz u siebie proszę?

 

17 minut temu, elik napisał:

No niestety są takie kioski w okolicy, ale w Nowym Dworze Maz.nie ma. Szkoda, bo to wygodna i tania forma przesyłania.
A nie pracujesz gdzieś w miejscowości, w której byłby taki kiosk? Spróbuj wpisać  miejsce pracy.

Kejciu, ale mówisz, że możliwy odbiór osobisty Metro Politechnika. To może tam gdzieś jest taki kiosk do wysłania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, rozi napisał:

 

Kejciu, ale mówisz, że możliwy odbiór osobisty Metro Politechnika. To może tam gdzieś jest taki kiosk do wysłania.

Jak wpisałam W-wa Metro Politechnika to pojawiło się ze sto kiosków  :)   Trzeba byłoby podać ulicę.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja teraz przez najbliższe 4 tyg pracuję zdalnie z domu z uwagi na koronawirusa więc nie będzie mnie w Stolicy.

Jestem w poniedziałek o godzinie 9 - po służowy laptop i z koleżnką będę jechała samochodem bo jestem po chorobie i dwóch antybiotykach więc w pociąg i metro się nie piszę bo od razu coś złapię.

Jeśli byście były zainteresowane i miały możliwość odebrać w poniedziałek o 9 to dzisiaj piekę i zabieram w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, majowa napisał:

ja na pewno cos wezmę dla zaprzyjaźnionych psiuchów tylko muszę dopytać czy wszystkim pasuje paczkomat/kurier inpost

A może połączymy zakupy?  Wysyłka np do Ciebie i koszt przesłania można podzielić przez ilość chętnych.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2020 o 12:37, elik napisał:

A może połączymy zakupy?  Wysyłka np do Ciebie i koszt przesłania można podzielić przez ilość chętnych.

Ciocia , nie da rady, wysyłam zazwyczaj rękami Kejciu zdalnie do koleżanek w 3 różnych miastach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...